השכרת רכב בניו יורק ארה״ב

השכרת רכב בניו יורק ארה״ב

מחפש להשכיר רכב בניו יורק , כל החברות מציגות ״מאות״ נתונים
על הרכבים עם קודים שונים בכל חברה ,
קשה להשוות !
מצאתי הצעה נמוכה במיוחד של חברת Auto Europe שהבנתי כי ההשכרה בעצם מחברת Dollar , בעבר השכרתי מ Alamo והייתי מרוצה.

כיצד להחליט ?
נ.ב. אני מעוניין ברכב טוב ולא זול - נוסע הרבה ומבקש להנות גם מהרכב
תודה מראש לעונים

severino

New member
מנסיוני

אני נוטה לעבוד עם אלאמו כשאפשר, השכרתי מהם לא פעם אחת והייתי מרוצה,
כמה דברים שכדאי לשים לב מנסיון קודם (אמנם ישן לפני 8 שנים)
1. במסך ההזמנה יש שדה "ארץ", אם אתה בוחר את ישראל אז המחיר שתקבל יכלול לרוב גם ביטוח נזק , לעומת זאת אם תבחר "ארה"ב" כברירת מחדל אז המחיר אולי יהיה זול יותר בלא יותר מ20 דולר אבל אז כל יום ביטוח יעלה לך קרוב ל15$.
2. שמתי לב שבערים גדולות הרכבים הקומפקטים מגיעים עם מנוע חלש של 1200, קרה לי כך בווגאס ובסן פרנסיסקו, נראה שהם יוצאים מתוך הנחה שלא תשתמש ברכב בטיול מחוף לחוף, כך שנאלצתי לשדרג בזמן קבלת הרכב בתוספת של כמה דולרים ליום.

3. לא משנה באיזו חברה תבחר, תעשה ביטוח נזק, אל תחסוך על זה. כמעט בכל פעם שהשכרתי רכב קרה משהו שלא באשמתי - חצץ ממשאית שעף לי לשמשה הקדמית וסדק אותה, נוסע ממשאית שזרק פחית וניפץ לי את השמשה הקדמית, בוקר אחד גיליתי את הפגוש מכוסח, הכל הסתיים בטלפון קצר לדיווח נזק ומילוי טופס וללא תשלום סנט אחד.

לאונידס

Active member
במקום לטבוע בנתונים לא רלוונטים תעבוד הפוך

תחליט איזה רכב אתה רוצה.
הכוונה כמובן לא לפירמת רכב אלא אילו קבוצות באות בחשבון (קוד SIPP של ארבע אותיות), אילו ביטוחים אתה רוצה, נקודת קבלה והחזרה, שעות פתיחת סוכנות, נהגים אחרים אם צריך וכו'.
אחרי שאתה יודע בדיוק מה אתה צריך תבדוק רק הצעות רלוונטיות, כבר לא יהיו מאות

למעלה