עזרה לגבי תכנון טיול בניו יורק לזוג+ילדה בת 2.5

עזרה לגבי תכנון טיול בניו יורק לזוג+ילדה בת 2.5

היי לכולם
אנחנו זוג+ילדה בת 2.5 , ובחודש מאי מתכננים להיות 4 לילות בניו יורק. זו תהיה פעם ראשונה שלנו בארה"ב ולכן אשמח לקצת טיפים.
1. הבנתי שבד"כ הכרטיסים לטיסות פנים לא כוללים כבודה ועל כל מזוודה משלמים בנפרד. יש לכם המלצות על חברות תעופה בטיחותיות ולא מאוד יקרות? (טיסה מאורלנדו לניו יורק)
2. אילו אתרים מומלצים בניו יורק לטיולים עם ילדה בת 2.5 ?
3. באיזה אזורים בניו יורק כדאי לחפש מלונות? בהתחלה חשבתי על AIRBNB אבל הבנתי שזה אסור שם...

תודה ואשמח לכל טיפ או עצה! :)

האנפה

New member
טיפ לגבי המזוודות

ככה זה היה ביונייטד אז אני מניחה שגם בעוד חברות: אם תקנו את הכרטיסים לטיסות הפנים באותה עיסקה יחד עם הטיסות הבינ"ל לא תשלמו על המזוודות בטיסות הפנים. זה ייחשב לכם טיסת המשך, אפילו אם היא לא מתבצעת ברצף.

חיפאית88

New member
אנחנו טסנו טיסת פנים עם בלוג'ט וזה כלל כבודה

צריך לבדוק כל עסקה פני עצמה, לפעמים אותה טיסה באתרים שונים תהיה בתנאים שונים.
&nbsp
לגבי אתרים בניו-יורק עם ילדה, לדעתי תיהנו מאוד בסנטרל פארק, היי-ליין, מוזיאון הטבע, אם אתם בקטע אז אפשרי לקחת ילדה גם למטרופוליטן יש שם תערוכות מאוד מרשימות שיכולות לתפוס גם ילדים (נגיד לאגם האמנות המודרנית לא הייתי לוקחת אבל, יוון, מצרים, אסיה ואפריקה כן), גם צ'יינה טאון יכולה להיות חוויה אבל קחו בחשבון שהאזור מאוד סואן, השייט בחינמי לסטייטן איילנד, כמובן אזור טיים-סקוור ולהיכנס לחנויות באזור (להיות מוכנים לזה שיהיה יקר אבל באמת שזה נחמד).

מתי טסתם? כי בדקתי אתמול בבלוג'ט וזה לא כלל

אני אנסה שוב עוד כמה ימים, אולי זה משתנה...
האתרים שכתבת יתאימו לגיל 2.5 ?
אשמח להמלצות על מלון או על אזור במיקום נוח להיות בו... אני יודעת שמנהטן טובה אבל יקרה, מה לגבי צ'לסי? מרוחק מדי?

תודה על כל המידע

חיפאית88

New member
זה היה לפני יותר משנתיים

אז בהחלט יכול להיות שהשתנה, בכל מקרה לא הזמנו מהאתר שלהם אלא דרך פרייסליין אז גם לפעמים התנאים שונים כמו שכתבתי.
&nbsp
מה שכתבתי לדעתי מתאים אבל כל ילד שונה וכל משפחה שונה, אתם צריכים לבדוק בעצמכם.
&nbsp
לגבי מלון, סך הכל כל מנהטן היא אזור טובל התגורר אני הייתי בודקת משהו עם פארק קרוב כדי לרדת עם הילדה בלי צורך בהליכה מרובה או נסיעה.
אנחנו שכרנו דירה בברוקלין ונהננו מאוד אבל עם ילדה באמת לא הייתי לוקחת את הסיכון.

Nרב

New member
צ'לסי לא מרוחק משום מקום. לוקחים אוטובוס / סאבויי ומגיעים

לכל מקום מכל מקום.
למה שלא תשוטטו קצת ברשת ותכתבו פה מה נראה מעניין וננסה לייעץ אם יתאים לילדה בת 2.5? באופן אישי, ניסיתי לטייל בערים עם ילדותיי בכל מיני גילאים, גילאים 2-6 בערך היו הכי בעייתיים אבל זה נורא אישי ותלוי בילד ולסבלנות הוריו

אזורים לטיול בניו יורק עם הילדה - מה דעתך?

the whitney, the met, MOMA
טיילת Highline
central park, the children's zoo (in central park), Natural history Museum, Barnes and Nobles bookstore (הבנתי שיש מתחם גדול שם לילדים),
metropolitan museum
brooklyn bridge park
bronx zoo

מ א1

New member
מקומות לטיול עם הילדונת מהרשימה שציינת

לדעתי האישית בלבד מתאימים: מוזיאון מטרופוליטן (metropolitan / the met אותו מוזיאון) ראיתי הרבה הורים וילדים באגף המצרי עם המומיות והמקדש, natural history museum, טיילת highline (אם מזג האויר יפה ולא אפרורי וקר), גן החיות בסנטרל פארק וסנטרל פארק בכלל, גן החיות בברונקס, brooklyn bridge park עם הקרוסלה היפה. לטעמי, ב barnes and nobel bookstore אין מה להגיע עם ילדונת בת 2.5, אלא אם אתם רוצים לרכוש ספרי ילדים... גם ה whitney ו moma לדעתי, לא מתאימים.

iris mom of two

New member
דווקא המומה

מאד ידידותית לילדים.
&nbsp
לדעתי בארבעה ימים זה המון מוזיאונים. אישית אני מעדיפה את המומה, כי הוא קטן יותר ונסבל יותר, מהמטרופוליטן אני ברחתי אחרי שלוש שעות, כי לא יכולתי לקלוט יותר.
&nbsp
יש גם את נימוזיאום שמאד ידידותי לילדים. לא הייתי בו עדיין, אבל זה על פי הניו יורקים במשפחה.
&nbsp
מסכימה לגבי ברנס ונובל, סתם חנות ספרים. מקסימים טויס ר אס בטיימס סקוור אם מתעקשים על חנויות. מאד ידידותית לילדים, כולל פריס וויל בחנות.

האנפה

New member
טויס אר אס כבר לא שם

וגם לא חנות הצעצועים השניה שהיתה שם, שמה פרח מזכרוני

iris mom of two

New member
ראיתי בגוגל

טיימס סקוור נעשתה די מגעילה בשנים האחרונות. לא הייתי שם כבר שלוש שנים, אז לא יודעת אם זה התדרדר.

לאונידס

Active member
משוורץ נותרה לנו רק הסצנה של טום הנקס מ BIG

כשרוקד על המקלדת
.
https://youtu.be/CF7-rz9nIn4
וכבר אין את הדינוזאור בטויז אר אס
אבל יש חנות של M&M ושל דיסני ובחורות חשופות חזה שמנסים לפתות את התיירים לצילום משותף (גם חשופות הציצים וגם דמויות הדיסני) דורשים תשלום באגרסיביות גדולה.
&nbsp
עם קטנים מאוד קל לארגן אטרקציות.
נסיעה באוטובוס ובמיוחד בקומה שניה אטרקציה מלהיבה, נסיעה בתחתית עד יותר אטרקציה, להביט מגבוה כמו מהאמפייר או רוקפלר על המכוניות למטה - אטרקציה, אופניים ובטח כרכרה עם סוס בסנטרל פארק - האם אמא של האטרקציה, חיות במוזיאון טבע - אטרקציה, תחפושות בטיימס - אטרקציה...
אם הפעוט רגיל לישון בצהרים לוקחים טיולון שניתן להשכבה ואז כשיש לו אטרקציה של שעתיים שינה להורים יכולה להיות אטרקציה בגוגנהיים.
&nbsp
בקיצור אם הטיול מתחשב גם בצרכים של הפעוט בהחלט אפשר להנות יחד.

שאלה

לא ידעתי שיש כרכרה עם סוס בסנטרל פארק, איזה מגניב!
כן בהחלט ניקח טיולון ...
למה התכוונת כשכתבת תחפושות בטיימס?

לגבי הכרכרות בסנטרל פארק

אלה הכרכרות:
https://www.google.co.il/search?q=c...ved=0ahUKEwier5Wms6PSAhVEahoKHSN5AKwQ_AUIBigB

לסנטרל פארק יש כמה כניסות וכמה איזורים (יש בו יער, טירה, אגם, מדשאות, גן חיות ועוד).
באיזור הכניסה של השדרה החמישית יש את הריכוז של הכרכרות ותוכלו לשכור שם אחת.
ממש שם יש גם את חנות הצעצועים הגדולה (אטרקציה לקטנטונת) ואת חנות הדגל של אפל ב NY (אטרקציה לכם)
לגבי התחפושות - באיזור הטיימס סקוור מסתובבים מלא עובדים שלובשים בובות בדמויות שונות (בעיק של דיסני). הכוונה היא לפרסם את החנות של דיסני. כשהייתי שם בפעם האחרונה - היו שם גם דמויות שונות שהמטרה שלהם לקדם מחזות בברודווי והם לבשו בגדים מההצגה. אני מניחה שצילום איתם דורש תשלום, אבל תמיד אפשר לצלם אותם מרחוק
.
הנה דוגמה לתחפושות של הבובות:
https://www.google.co.il/search?q=t...ved=0ahUKEwjS_4q7taPSAhWrIcAKHUE6C3MQ_AUIBigB

תהנו. כולכם (גם אתם וגם הילדה) תוכלו להינות גם מסתם להסתובב במנהטן ולהרים את הראש כדי לראות את גורדי השחקים. זה מעניין בכל גיל, במיוחד בפעם הראשונה שמגיעים לשם.

חיפאית88

New member
בעיני גם המעבורת לסטייטן איילנד

שעוברת ליד פסל החירות יכולה להיות נחמדה.
המעבורת יוצאת מרציף ליד באטרי פארק כך שאפשר גם לשלב אותו אם יש יום נעים.

למעלה