חופשה משפחתית באוגוסט ללונדון

חופשה משפחתית באוגוסט ללונדון

אנחנו זוג+3 ילדים. רוצים לטוס באוגוסט ללונדון לשבוע עד 10 ימים.
המחירים לחבילה מאד גבוהים ורצינו להזמין טיסה ומלון בנפרד. התאריכים גמישים.
יש מספר שדות תעופה, באיזה כדאי לנחות?לוטון?
אשמח לקבל המלצה על מקום נקי שמאפשר חדר משפחתי לזוג+3, לא יקר, הכולל א.בוקר. ושניתן להגיע אליו בקלות משדה התעופה.
המלצות למקומות לבקר שם.
מקומות מעניינים ולא יקרים לקניות (שמעתי שגם בלונדון יש פריימרק) וכו'...
אשמח לכל מידע שיעזור לנו להרכיב חופשה משפחתית איכותית לאוגוסט ממש בקרוב (לפני שהמחירים יעלו...).
תודה מראש.

Nרב

New member
היינו לפני כמה חודשים בלונדון בהרכב משפחתי זהה

לגבי שדה"ת - מגיעים דרך היתרו או לוטון שניהם מובילים אל/מ העיר. המלון צריך להיות מתאים לשהות של שבוע-10 ימים לא להגעה משדה"ת שהיא חד פעמית
היתרו מחובר לעיר בקו של הרכבת (קו פיקדילי שהוא איטי יחסית או היתרו אקספרס שמאפשר הגעה לעיר תוך 20 דקות). משם קונים כרטיס אויסטר לכל נוסע ומתחילים להתנייד בעיר. אפשר כמובן להגיע במונית או הסעה אצל אחד החאפרים הישראלים שמזמינים מראש
לוטון - צריך אוטובוס שלוקח אל/מ העיר. שעה נסיעה ויש עכשיו הרבה עבודות בדרך. ל- easybus יש הסעות במחירים מצחיקים.
מלון - אני אוהבת את רשתות פרמייר אין או הולידי אין אקספרס. תתחילי לבדוק מיקומים ואם יאפשרו לכם חדר משפחה או שני חדרים צמודים. אנחנו מתקשרים ישירות לבית מלון ומבררים אצלם.
מקומות מעניינים - לונדון היא ענקית ולכל אחד יש מה שמעניין אותו. תרכיבו תכנית משפחתית וננסה לייעץ. אי אפשר להתחיל לרשום כאן רשימות של מוקדי עניין שיסתבר שבכלל לא מדברים אליכם.
בכל מקרה לדעתי 10 ימים זה המון למשפחה להסתובב בעיר אחת אלא אם יש לכם ילדים ממש סבלנים שאוהבים להסתובב ברגל ולהכנס למוזיאונים :)

lotanx3

New member
הצעות

מעולם לא טסתי ל/מלוטון, נחתתי וטסתי רק מהיתרו, ככה שאני לא יכולה להמליץ על משהו אחר. הנוחות של החיבור בין הטיוב ישירות למלון שאני שוהה בו תמיד מפתה מידי בשביל לוותר על היתרו לטעמי, אבל כל אחד רואה דברים אחרת.

בכל הביקורים שלי ללונדון סגרתי את אותו מלון, Z Hotel Shoreditch, נקי מאוד, במיקום מעולה ובמחירים לא נוראיים. הכל בפרופורציה אבל, לונדון יקרה. זה בהשוואה למלונות אחרים שבדקתי בפעם הראשונה שטסתי - השוויתי דירוגים של ניקיון, מיקום ומחיר ואחרי זה פשוט אוטומטית המשכתי לסגור את המלון כי נהניתי מרמת השירות והמיקום. לא יודעת אם הוא יתאים לצרכים של משפחה, אני טסה בדרך כלל לבד או עם עוד 2-3 חברים, החדרים מאוד קטנים ובעיקרון זה מלון בוטיק שמתאים יותר לנסיעות עסקים. יש ארוחת בוקר בתשלום. הפלוס הרציני של המקום לטעמי זה המיקום, 2 דקות הליכה לטיוב, ניתן להגיע בקלות לכל מקום, כולל היתרו.

לגבי מקומות לבקר- מאוד ממליצה על שווקי אוכל, Borough Market נפלא לדעתי. ואם משכימים ומגיעים לקמדן מרקט מוקדם בבוקר אפשר ליהנות גם ממנו מאוד, לפני השעות העמוסות באמת.
אני לא יודעת הרבה על המלצות לאטרקציות עם ילדים, אבל אם אתם בקטע של תיירותיות, לונדון איי, הרכבל מעל התמזה, לונדון דאנג'ן וכו' מהנים מאוד. אבל מאוד יקרים. ישנם מבצעים של 2 במחיר של 1 עם אטרקציות משתנות כל כמה חודשים, אם אתם 4 אולי שווה לכם לברר עוד קצת לגבי זה כדי שתוכלו להכנס להרבה אטרקציות ולשלם על 2 אנשים במקום על 4.
אם לילדים שלכם יש סבלנות והם נהנים מדברים כאלו, יש בלונדון מגוון עצום של מוזיאונים, הרבה עם כניסה בחינם.

לגבי שופינג- בלונדון בהחלט יש פריימרק. כמעט בטוחה שיש חנות ענקית באוקספורד אבל יכול להיות שאני מדמיינת את זה. אוקספורד יקרה ומלאה בחנויות יוקרה אבל ממליצה אפילו רק בשביל החוויה.
בשביל חוויית קניות יותר שפויה מציעה את קניוני ווסטפילד. שוב, לונדון יקרה, אז כדאי לקחת בחשבון. אבל יש פריימרק ענק ובוטס ומגוון ענקי של חנויות בגדים, איפור, נעליים, וכו'.

מקווה שעזרתי קצת.

amirline

New member
יש פריימארק בקצה האוקספורד (מארבל ארץ') ויש גם בווסטפילד

לא כל החנויות באוקספורד הן חנויות יוקרה, בהרבה חנויות יש בגדים במחירים לא רעים בכלל, תלוי בעיתוי.
&nbsp
זארה ו H&M יותר זולים מהארץ ויש גם רשתות אופנה מקומיות לא יקרות בכלל.

° זואי °

New member
יש גם פריימרק בקצה השני של אוקספורד

והוא הרבה יותר נעים ופחות המוני מזה שליד המרבלארצ'

amirline

New member
נכון, הסניף במארבל ארץ' המוני בצורה זוועתית

אני באופן אישי לא סובל את הפריימארק, נכנס רק בשביל להביא לילדים טי שירטים ב 1-2 פאונד וזהו

lotanx3

New member
האמת היא

שאף פעם לא ראיתי את הפריימארק באוקספורד בכלל. כשאני נמצאת באוקספורד זה לא מה שאני מתמקדת עליו, אני רק יודעת שיש שם.

אבל צודק, יש גם את החנויות שציינת ועוד מספיק בטווח מחירים אחלה.

לאונידס

Active member
לאוגוסט אולי תספיקו לתפוס כרטיסים במחיר סביר ב WIZZ AIR

שרק פתחו את הקו.
כמובן שכדאי לכם לבדוק גם איזיג'ט מונארך אל על ובריטיש.
במקומכם הייתי מאוד מזדרז בהזמנת הטיסה, המחירים מזמן עלו ולהערכתי עוד יעלו בהרבה.
&nbsp
השדה שהכי כדאי לנחות בו הוא זה שמגיעה אליו הטיסה שהכי מתאימה לכם, יום שעה וכמובן מחיר (שכולל את הדרוש לכם כמו מזוודה), כנ"ל השדה שממריאים ממנו.
אם כל התנאים שווים תחזרי לכאן עם השדות הרלוונטים ונוכל לעזור.
&nbsp
יש הבדל בין נסיעה עם פעוטות לבין נסיעה עם מתבגרים גם מבחינת תחבורה מ/אל השדה (צריך לקחת על הידיים או הם סוחבים את המזוודה?), מבחינת לינה ומבחינת אטרקציות.
אתם צריכים לבחור את האטרקציות שמעניינות אתכם, הארי פוטר מוזיאון תעופה מחזמר או קניות.
הנה דרך שעוזרת לי להשיג הרבה מידע לחופשה איכותית בלונדון
http://bfy.tw/ABub
לשאלה הספציפית כן יש פריימרק בלונדון.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה