המלצות לאאוטלטים בין ניו יורק ובוסטון והופעות

CommandeRiker

New member
המלצות לאאוטלטים בין ניו יורק ובוסטון והופעות

אהלן!

רציתי לשאול איזה אאוטלטים מומלצים בין ניו יורק סיטי ובוסטון, או באיזור בוסטון?
בנוסף, באיזה אתר מומלץ לחפש הופעות חיות בארה'ב? או כרטיסם לברודווי ?

תודה רבה

Boston Guy

New member
"אאוטלטים" הם בעיקר "מלכודות תיירים" כיום

עבור חלק מאוד גדול מהאנשים שגרים בארה"ב, האינטרנט החליף את האאוטלטים ו"חשף אותם במערומיהם" - אנשים הבינו שהמחירים באאוטלטים אינם "מחירי מציאה", וש YOU GET WHAT YOU PAY FOR.
אנשים למדו שהסחורה שנמכרת בחנויות האאוטלט היא לא אותה סחורה שיש בחנויות ה"אמיתיות" של אותה פירמה ב"מחירי מציאה" - אלא שזו סחורה שמיוצרת במיוחד עבור חנות האאוטלט, שנמכרת יותר בזול כי היא מיוצרת יותר בזול - איכות נמוכה יותר, חמרים פחות טובים, גימור פחות טוב.

אנשים למדו למצוא את המציאות שלהם באינטרנט, ולקנות יותר בזול מהאאוטלט.
ולכן - הקהל שתמצא באאוטלטים יהיה מאוד דומה לקהל שתמצא ב"מלכודות התיירים" במנהטן. תערובת של תיירים שבאו למלא שקיות ואנשים שאינם שייכים לפלח האוכלוסייה שיכול לקנות באינטרנט מסיבות כאלו ואחרות (טכנופובים \ חסרי כרטיס אשראי וכיוצ"ב).

במקביל, חלה אינפלצייה רצינית במספר קניוני האאוטלט ב 15-20 השנים האחרונות, והשילוב של שני הטרנדים הללו גרם לכך שהאיפיון של האאוטלטים באמריקה משתנה מאוד בשנים האחרונות - הפופולאריות של המקומות הללו יורדת, ה FOOT TRAFFIC יורד, ובגלל שמחזור העסקים יורד - ה"מבצעים" פחות טובים.

בין ניו יורק סיטי לבוסטון יש כיום חמישה או שישה קניוני OUTLET גדולים.
התיירים הישראלים מחבבים את קניון WOODBURY COMMON שנמצא מצפון לניו יורק סיטי.
בקונטיקט, אם כשנוסעים לכיוון בוסטון ממשיכים על ה I-95 במקום לעבור ל I-91 יש קניוןי אאוטלט בקלינטון ובווסטברוק.
מדרום לבוסטון, לא רחוק מהמפגש של I-95 וכביש I-495 יש את קניון האאוטלט של רנת'האם.
ומצפון לבוסטון יש את קניוני האאוטלט של KITTERY (במדינת מיין, על הגבול עם מסצ'יוסטס).
יש גם קניון אאוטלט ענק וחדש ב HOOKSET בניו המפשייר (צפונה לבוסטון על כביש I-93), ויתרונו הוא שבניו המפשייר אין "מס קנייה" (מע"מ).

לגבי כרטיסים להופעות - יש עשרות אתרים, בתלות במה בדיוק אתה מחפש. נקודת התחלה יכולה להיות האתר של TICKETMASTER.

CommandeRiker

New member
תודה רבה. יש מצב שרוס ומרשל יותר זולים מהאווטלטים האלה כיום?

ומה זה מחיר זול עבור אלאדין? :--)

Nרב

New member
זה היה 30 פאונד להצגת צהרים בלונדון

ב- TKTS מציעים אותה עכשיו ב- -60-73.5 פאונד לערב
http://www.tkts.co.uk/whats-on-sale/

THURSDAY 16 FEBRUARY
ALADDIN
Time Seat Location Our Price Theatre Price % Reduction
19:30
Stalls
Stalls
£60.50
£73.50
£59.50
£72.50

michal@gal

Active member
מנהל
כן, בהחלט

רוס ומרשל הרבה יותר זולים. הבעיה שהמבחר יותר קטן ולא תמיד אפשר למצוא מידות, אבל מה שמוצאים זה באמת במחיר מציאה.
&nbsp
כנסו לטארגט או וולמארט. האיכות בכלל לא רעה והמחירים טובים.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני נגד טארגט

הדברים נראים יפה אבל האיכות שאלוהים תשמור, זבל שבזבל. אני כל שנה מתפתה לקנות שם משהו. ממכנסי טריקו שחורים למשל הצבע יורד בכתמים - כלומר יש מעין כתמי חלודה. כנ"ל מחולצות טריקו שקניתי ולא רק בטארגט. הדברים מאבדים צורה. בקיצור פרט לבגדים תחתונים בסיסיים, לא להשקיע שם כסף. בגדי ילדים זו אופרה אחרת בשתי החנויות או הרשתות. שווה להשקיע המחירים זולים ובהתחשב במהירות שילדים גדלים, ההשקעה שווה והתחלופה רצויה. מרשל בקטגוריה של הזבל (סליחה אם אני פוגעת במישהו). TJMAXX שם יש מציאות רק צריך המון סבלנות לפשפש בין הכמויות האדירות. ב-KOHLS הדברים לא רעים, טיפה יותר יקר (ממש טיפה) אבל שווה לא יודעת אם יש קוהלס באזור המזרחי. אני מתמחה בשופינג אם זה לא היה ברור עד כה.

michal@gal

Active member
מנהל
אני קניתי לא מעט בטארגט

אמנם בגדי ילדים.
בוואלמארט האיכות טובה יותר.
קנינו נעלי ספורט מצויינות לאחת הבנות, וחולצות טריקו לאחד הבנים שהוא חורש עליהן ללא הפסקה.
&nbsp

דניאלה1311

Active member
מנהל
אכן, קניה מוצלחת בעיקר לילדים
נהדר שהצלחת בקניה, לי יש כמה דברים שמשמשים כסמרטוטי לבישה לבית בלבד. אני קונה בוולמארט רק לילדים של המשפחה, ורק כשהם עדיין לא בני טפשעשרה כי אז יקרעו לי את הצורה אם אביא משהו מוולמארט או טארגט.

iris mom of two

New member
לובשת חולצה של טרגט כרגע

אני אוהבת את טרגט.
&nbsp
גלוי נאות, אני קונה שם בעיקר דברי מטבח, חומרי נקוי, סבונים וכדומה. אבל אנ גם קונה שם בגדים. יש לי לא מעט בגדים משם החזיקו מעמד יפה, ולא מעט שאני קונה רק לעונה, אבל ב10 דולר, מה אכפת לי? מצד שני בגדי ההתעמלות שלהם לא רעים בכלל.
&nbsp
טי ג'י מקס ומרשלס הם אותה חברה. האיכות של הבגוד תלוי במקום של החנות הספציפית. ככל שהמיקום יותר טוב, כך האיכות.
&nbsp
קוהלס לא משנים מבחר. אהבתי אותם תקופה, אבל עכשיו נמאס לי מהם ואני לא מוצאת שם כלום יותר.
&nbsp
האמת שכרגע בכלל קשה לי למצוא בגדים שאני אוהבת. בנגוד לבוסטון אני כן מבקרת באאוטלט פעם ב... ודווקא כן מוצאים שם דברים טובים במחירים סבירים. אבל... בחנויות שאנחנו מכירים ויודעים מה אנחנו קונים. וכן, אנחנו בעיקר שומעים שם כל שפה חוץ מאנגלית.
&nbsp
עם הנאמר יש לציין שבאמת אני קונה לא מעט ברשת. ממעילים, למגפיים, למכנסיים. בטח ובטח גרביים. אמזון עושים ממני אחלה קופה, אבל יש גם חנויות אחרות שאני מחבבת. אני בכלל דואגת כי יש לי נציג אישי באחת הרשתות, כנראה שאני מבזבזת שם הרבה יותר מדי (backcountry.com). אבל קניתי שם ציוד ולא רק בגוד.

Boston Guy

New member
גם מרשל'ס וגם TJMAXX שייכים לאותה חברת אם

שנקראת TJX COMPANIES - שנסחרת בבורסה האמריקאית כ XNYS:TJX (המפקדה שלהם נמצאת בפריימינגהאם, מסצ'יוסטס).
זו חברה שמכרה בשנה האחרונה סחורה ב 31 מיליארד דולר, והרווח הנקי שלה אחרי מס היה 2.28 מיליארד דולר.

לאותה חברה יש גם רשת גדולה של חנויות באירופה שנקראת TK MAXX.

שתי רשתות החנויות - גם מרשל'ס וגם TJ MAXX - מוכרות פחות או יותר את אותה סחורה, שבחלקה הגדול מיוצרת במיוחד עבורם (לפעמים על ידי פירמות ידועות, אבל בגירסא "מוזלת") ובחלקה הקטן היא "עודפים" של עונה קודמת מרשתות יותר יוקרתיות או מיצרנים שחיסלו מלאי.

יש קוהל'ס ב 42 מתוך 50 המדינות של ארה"ב. בחוף המזרחי הם נמצאים פחות או יותר בכל המדינות.

לגבי ענייני כתמי הצבע וכתמי חלודה - נשמע כמו בעיית מיים קשים יותר מכל דבר אחר.
אני שומע על תופעות דומות מחברים בארה"ב שחיים באזורים שבהם יש מיים קשים כמו ניו המפשייר או ניו ג'רסי.

למעלה