אירופה- בוקינג או להזמין במקום?

יוקי20

New member
אירופה- בוקינג או להזמין במקום?

בעוד שבוע, מדינות שונות באירופה
(מדינות שונות עצות שונות אני יודע... אבל בכל זאת)
מאחר והמלונות בימים אלו לא "עמוסים" במיוחד האם עדיף פשוט להגיע ולבחור מלון במקום ולחסוך את ההפתעות או להזמין מראש בבוקינג
מבחינת מחיר בבוקינג זה יותר זול באמת מאשר להזמין במקום?

תודה

דניאלה1311

Active member
מנהל
ענין ההזמנה מראש תלויה מאד בתייר/ת
אני מעדיפה להזמין מראש ויש לא מעט בפורום שהם ספונטנים, אז אי אפשר להציע כי תלוי באופי שלך. אם אתה מהמהמרים אז לך על זה. בוקינג אינו האתר הכי זול, מסתכלים בבוקינג ואז נכנסים לאתר של המלון לפעמים המחיר שם יותר זול כי לא משלמים (המלון) עמלה לבוקינג. אפשר להסתכל בעוד אתרים, יש המון אתרים להזמנת בתי מלון אקספדיה, הוטלז.קומ ועוד.

צריך לבדוק קודם כל אם אין אירוע מושך קהל בימים המבוקשים

כמו קונגרס הייטקי או תערוכה מושכת קהל עסקי. אם לא, זה ניתן. אני רק חושבת שקצת חבל לבזבז על זה זמן ולהסתובב בקור. אם זה לא מפריע, בסדר.
אני לא בטוחה שמחירי אינטרנט יהיו זולים יותר, אני לא יודעת אם יש חוקים בעניין.
לפני 3 שנים הייתי במלון פריזאי שם שמעתי פקיד קבלה אומר לתייר שעזב את המלון, שבמידה שירצה לחזור עדיף שיתקשר בטלפון. לא בוקינג ולא אתר אחר. בטלפון יקבל את המחיר הטוב ביותר. אז אין לדעת.

לאונידס

Active member
ההפתעות בד"כ מגיעות מלינה ספונטנית

הסיכוי להפתעה הרבה יותר נמוך כשיושבים בבית על הכורסא, יש מספיק זמן להשוות בין מלונות, לקרוא ביקורות וכו'.
בלינה ספונטנית אפשר להשוות בין 2-3 מקומות לינה, אי אפשר להתרוצץ בין 10.
&nbsp
booking ודומיו (גם hotels למשל) מתחייב להשוואת מחיר אם תנאי ההזמנה זהים. לא מתחייב למחיר הזול ביותר בתנאים שונים.

Nרב

New member
גם אני מעדיפה הזמנה מראש מאשר

לחפש עייפה בערב מקום ולהתפשר על מקומות ג'יפים כי אין לי כוח להמשיך לחפש... ובטח עם ילדים

אם יש לך קשר לסוכן בחו"ל, עדיף.

אני בכל ינואר מזמין את הטיסות לכל השנה (לרוב יוני וספטמבר כאשר יש טיסות ישירות לכרתים).

לגבי רכב ובתי מלון אני מזמין דרך הסוכן המקומי ואני מקבל מחירים מצויינים.
אלא, כמו שכתבתי בכותרת צריך לקשור עם סוכן מקומי, ובוודאי מי שמרבה לטוס לארץ מסויימת.

° זואי °

New member
אמנם בארה"ב ולא באירופה אבל

מה שאנחנו בדרך כלל עושים, אם זאת תקופה לא של עומס, אנחנו לא מזמינים מראש.
אנחנו מגיעים למלון ששם אנחנו רוצים לשהות, בודקים קודם כל באינטרנט (בוקינג, אתר המלון וכ'ו) ואז נכנסים למלון. אם הם נותנים מחיר יותר יקר מהאינטרנט, אנחנו מראים להם את המחיר ולרוב הם משווים אותו. או אנחנו יוצאים מהמלון, מזמינים ונכנסים שוב עם הזמנה

&nbsp

למעלה