הולנד - בפסח או ביולי?

peanut1

New member
הולנד - בפסח או ביולי?

שלום לכולם

אנחנו משפחה עם ילדים קטנים שרוצים לנסוע לאחד מכפרי הנופש בהולנד ויום יומיים לאמסטרדם.
מה עדיף - חופשת פסח או חופש גדול?
מאוד מתלבטים בעיקר בגלל מזג האוויר.

תודה!

moco10

New member
פסח - כמעט בלי ספק

אני לא הייתי שם את מזג האוויר כעיניין הקריטי פה, אבל גם בעיניין מזג האוויר באפריל יש כמעט חצי מכמות המשקעים מאשר ביולי וגם יום גשם אחד פחות - זה בגלל הגשמים בקיץ כבדים לעומת הדריזל באפריל. מה שכן, יותר קר באפריל אבל זה לא קור שמעיל לא יספיק עבורו.

מה שיותר קריטי ממזג אוויר זה עומס ומחירים (שנובעים מהעומס) - בזה פסח מנצח בעיניים עצומות.
למען הסר ספק, אין לי ידע ספציפי על הולנד בעיניין העומס אבל אני מניח שזה כמו בכל אירופה.

אם פסח, להתכונן לכ-15 מעלות ביום, 7-8 בלילה

וזה ייחשב חמים אפילו, יתכן שיהיה קר יותר. תחילת אפריל זה לא אביב בהולנד. אך אם כמות המשקעים אכן שונה מזו של יולי (גם אני סומכת עליה, אהיה בהולנד בסוף אפריל) זה טוב. והעיקר, האם כפר נופש פתוח בתחילת אפריל בהולנד? לגבי אמסטרדם אפריל זה בסדר, קר מדי לרוב אבל בסדר. כמובן, חימום בכל מקום סגור, עדיין נדרש באפריל.

Nרב

New member
הייתי באמסטרדם בסוף מרץ בשנה שעברה, הסתובבתי עם מעיל

בכל מקרה תחפשו כפר נופש שיש בו בריכה מקורה כי גם ביוני היה לי קריר והייתי עם עליונית

אודרי11

New member
גם ביולי אפשר שתקבלו גשם

ומזג אוויר קריר.....
בפסח ללא ספק יהיה עדיין קריר או אפילו קר, ואם אתם בונים על פעילויות כמו רחצה בבריכה אז עדיף ביולי..

אין ערובה. אנחנו היינו שבועיים באוגוסט וירד לנו גשם כל יום
ולבשנו מעילים כל יום כי היה קר - בשבוע הראשון היה לנו 18 מעלות בצהריים בממוצע, ובשבוע שלאחר מכן 14 מעלות.
חברים שנסעו שנה אחרינו באוגוסט לבשו בגדים קצרים כל יום....
בקיצור, אין לדעת.
לגבי כפרי נופש - אנחנו היינו בראביט היל ונהנינו מאוד. מיקום מצוין, וזול יותר מרשת סנטר פארקס.

למעלה