לטיול 23 יום לארהב

lirannm

New member
לטיול 23 יום לארהב

מבקש את עזרתכם בסגירת קצוות.
הטיול לזוג ,ירח דבש חודש דצמבר.
4 יום בניורק ----->אחה"צ טיסה לסן פרנסיסקו
4 ימים בסן פרנסיסקו (יום אחד יציאה מהעיר עד יוסימטי וחזרה ,בכפוף למזג אוויר)

3 ימים כביש 1 (מונטריי כרמל סנטה ברברה טירת הרסט וכו..)

4 ימים לוס אנגלס (יוניברסל , דיסנילנד , הוליווד והחופים ...האם ווסט הוליווד זה איזור טוב לקחת מלון? )

3 לאס ווגאס ( מתלבט קצת בין מלון ונציה ל palazzo , יום אחד טיול מחוץ לעיר)
4 ימים סאן דייגו .
יום אחרון חזרה לארץ מלוס אנגלס.

הבעיה העיקרית שלי כרגע זה איפה לישון בכביש 1 ?
אני לא יודע בדיוק איך לעשות את החלוקה עד איפה להגיע בכל יום והבנתי שמומלץ לסגור מלון מהארץ, נראה לי ש 2 לילות יספיקו לאורך הכביש .
אפשר המלצה ? (פעם ראשונה בארהב של שניינו)

severino

New member
שים לב

נסיעה מסן פרנסיסקו ליוסמיטי וחזרה באותו יום נשמע כמו יום בלהות,
אל תשכח שבדצמבר מספר שעות האור הוא מועט ומדובר בנסיעה של 4 וחצי שעות לפחות לכל כיוון, מאוד אגרסיבי לדעתי וחבל כי יוסמיטי מקום מדהים והזמן עובר שם מהר מאוד.

לגבי מלונות על כביש 1 ,פשוט תמצא איזו עיירה על הדרך ותיקח שם מוטל,אם לא מדובר בסופשבוע או בשבוע של חג המולד לא חובה להזמין מראש, אתה יכול גם להזמין מראש במידה והביטול חינם.

moco10

New member
כמה הערות

ס.פ. - יוסמיטי וחזרה באותו יום. מאוד מאוד צפוף. בוודאי בדצמבר עם הימים הקצרים. במינימום הייתי עושה את זה ביומיים, על חשבון יום אחד בעיר.

וסט הוליווד כמקום למלון - בסדר גמור.

הונישיאן מול הפלצו - זה בעצם שני אגפים של אותו מלון בשני קצוות של אותו ביניין ענק. יש עדיפות קלה לפלצו (אני חושב שזה קצת יותר חדש) אבל לא משנה בהרבה.

איפה ללון בכביש 1. מחליטים על הדרך לפי איפה שנמצאים. בדצמבר במיוחד לא צריכה להיות שום בעייה. סגירה מראש סתם תכבול אתכם ואיני מוצא בה שום יתרון.

lirannm

New member
לפי הבוקינג ביוסמטי האיזור המלונות כבר ב 79% תפוסה בתאריכים

האם הנתון הזה אמין?
&nbsp

moco10

New member
לא מבין, האם אתה מביא את זה כסיבה לעשות את יוסמיטי ביום יחיד

בלתי אפשרי שכזה?

קח בחשבון :
1) אל תחפש בהכרח בתוך יסמיטי, יש הרבה מקומות ללון ליד יוסמיטי בחוץ - ויותר זול.
2) 79% זה לא 100%

3) בארה"ב, להבדיל מאירופה, לא הייתי משתמש בבוקינג כשירות יחיד או עיקרי.
4) בדצמבר, ממש לא נראה לי שיש בעייה למצוא לינה באזוא יוסמיטי, גם בהתראה קצרה.
5) מבחינת עלות, ככל שתלון יותר לילות מחוץ לסן פרנסיסקו, כך תחסוך. למשל, גם ביום שתחזור לעיר, נסה ללון קצת לפני ההגעה אליה.
6) *חשוב* בדצמבר, עלולים להיות ימים שיוסמיטי לא יהיה מעשי בגלל מזג אוויר. עדיף לא לקבע יותר מידי את תאריכי הלינה בכל מקום.

SPnage

New member
לא כל מקומות הלינה מופיעים בבוקינג

תבדוק ב-trip advisor ותראה שיש מלונות שמופיעים שם אבל לא מופיעים בבוקינג.
למשל קרה לנו שליד הגרנד קניון בבוקינג לא היה שום מלון פנוי במחיר הגיוני, ובסוף מצאנו מקום שלא מופיע שם והזמנו ישירות מאתר האינטרנט של המלון.

placid1

New member
מצטרפת לדיעה שיוסמיטי ביום אחד זה לא

מעשי וגם חבל. אני לא הייתי מוסיפה יום-יומיים ביוסמיטי על חשבון סן פרנסיסקו, אלא על חשבון לוח אנג׳לס ואולי גם על חשבון הדרך אליה.

moco10

New member
אני גם מסכים שיום בס.פ. שווה יותר מיום בל.א.

אך בל.א. כבר למעשה תפוסים יומיים על דיסני ויוניברסל.
לדעתי אפשר להוריד יום אחד מס.פ, יום אחד מל.א. ואולי גם יום אחד מהדרך, תלוי מה רוצים לראות בדרך.
זה נותן. 2-3 ימים ליוסמיטי.
אם נוסעים מס.פ. ליוסמיטי, אפשר לחתוך חזרה למונטריי, בלי לחזור לס.פ. - יוצא קצת יותר הגיוני.
בכל מקרה, לא הייתי חורט תוכנית בסלע, בעיקר כדי להשאיר גמישות בהתאם למזג האוויר.

למעלה