אם אין לך כבוד כלפי אשה במקרה זה דיילת - תעוף מהמטוס

אם אין לך כבוד כלפי גבר במקרה זה דייל - לא יעשו לך כלום
וזה בשביל כל הנשים שמתכוונות להתנהג בגסות רוח ובאלימות מילולית כלפי הדיילים, שתדענה שהן יכולות להמשיך במעשיהם הנילוזים כיוון שלא יעשו להם דבר.
http://news.walla.co.il/item/2832039

דניאלה1311

Active member
מנהל
התגובה שלך לא ראויה, לא במקום ולא לענין
אני מדברת על הטרדה מינית של נשים נושא קשה ומכאיב שכאיש משטרה לשעבר היית צריך מזמן להתבייש בניצבים ובעלי דרגות אחרים שעפו מהמשטרה על הטרדות מיניות ולהביע זעזוע ממה שעוברות נשים בכל מקום. הנסיון להשוות זאת לענין טיסת השוקולד?.
בושה שפירא, בושה.

החוצפה שלך עברה כל גבול
התייחסתי לאמירה הכוללנית שלך נגד כל הגברים, ומזה זה מתחיל.
"שלא יעלה על דעת גברים אחרים להתנהג בצורה מבישה".
השתגעת ? כל הגברים הם פוטנציאלים לסוטי מין ?
מי שצריך להתבייש זו את שבמחי שורה הפכת את כל הגברים לעברייני מין בפוטנציה.

אני לא מתבייש במי שאני , אני גאה במה שעשיתי עבור המדינה בשירותי בצהל ובמשטרה משך עשרות שנים , ולגבי הניצבים הבעתי את דעתי מזמן שהם היו צריכים להישפט כאחד האדם ואפילו בחומרה יתרה בגלל תפקידם ולשבת בבית סוהר.

ולא את שתאמרי לי מה אני צריך להתבייש או לא כאשר אין לך שום מושג מהי עמדתי, שום מושג, רק ללכלך חופשי.
ובמקום לשאול , כמו שעושה כל בר דעת, את קובעת מה נכון עבורי.

מי שצריך להתבייש כאן היא את שהטחת בי רפש בלי אשמתי.

בסך הכל הבעתי את דעתי שהנה הטרדה מינית נגד דיילת עברה הליך , בעוד שהתנפלות על דייל כולל התנהגות בריונית, לא טופלה על ידי אף אחד, ולא שמעתי אותך פה צורחת:"בושה בושה" למשתתפים באירוע הזה , למה ? כי הוא לא אשה ?

אז מוטב ותשקלי אמירות לפני שאת יוצאת בלתי ראויה והכותרת שלך אמנם בלתי ראויה לא במקום ולא לענין, והכפשת אחרים בגלל אירוע מסויים, עברה כל גבול !!!

החתולית

New member
אתה הוא זה שצריך לבדוק את עצמו
הנושא הוא הטרדות מיניות, ואתה ממהר להגיב בעניין נשים שמתנהגות בגסות רוח.
&nbsp
חמור מאד שאינך מבין שאין כל קשר בין הדברים, ושהתגובה שלך אינה ראויה. בכלל לא חשוב מה עשית בעבר, וכמה תרמת למדינה. רבים וטובים תרמו למדינה, בעודם מטרידים ותוקפים מינית נשים.
&nbsp

חזרת על אותה מנטרה, וחבל שאת לא מבינה
מה כאן "ממהר ?" התגובה שלי באה רק 84 דקות אחרי העלאת הנושא.

בוודאי שיש קשר אם רק היית מצליחה לראות אותו, ומדובר בבריונות מילולית,
ושצריך לטפל בכל בריונות ולא רק כשמדובר על נושא להיט, הדייל איננו עבד של אותן נשים, בניגוד למוצהר, וההתנהלות נגדו היתה חמורה יותר מאשר: "יוהו ! סקסי !" שאני לא מפחית מחומרתו.

ורק אגב, לא ראיתי אף אשה שנפגעה מכך שאמרו לה שהיא יפה בהריון, שהיא קורנת וכו, הנשים רואות זאת כמחמאה , אז הנה יש מי שכן נעלבה.

היום אסור לאמר לאשה שום דבר מחמיא כיוון שמיד הוא מתפרש כהטרדה מינית.
לפני זמן מה הייתי בוולפסון והיתה בקבלה אתיופית פשוט מדהימה ביופיה, ממש יופי חריג על פי כל קנה מידה , בקשתי מאשתי שתאמר לה זאת,
שאני אומר ? מה פתאום, חסר לי צרות בחיים?

אז, הולד יור הורסס...

אספרסו2

New member
יופי חריג
בגלל שהיא אתיופית ולא שבדית?
לאחר הבורות והשוביניזם שהפגנת עכשיו הוצאת גם את הגזענות שבך מהארון.

אספרסו2

New member
אתה עוד לא הפנמת עד כמה התנהגותך קלוקלת
בארצות מתוקנות כבר היית מאחורי סורג ובריח.כעבריין מורשע.

לא ניתן לרדת לתת-רמה שלך...

החתולית

New member
מהדברים שלך עולה שאינך מבין בכלל מהי הטרדה מינית
בדוק את החוק למניעת הטרדות מיניות ואז תבין.
&nbsp
בדוק גם אם היית שמח אילו מישהו היה פונה כך לבת שלך, לאחותך או לאשתך במקום עבודתן.

החתולית

New member
קראתי מספר פעמים
וכרגיל, אנחנו מגיבים עניינית ואתה מסרב להתייחס עניינית לדברים.
&nbsp
&nbsp

yossialef

New member
אני רק שאלה - לאיזו קטגוריה שייכת האשה מטיסת השוקולד
שיוויון זכויות בין המינים מדבר גם על דיילת וגם על דייל. אז כיצד הייתן מגדירות את התנהגותה ושפתה/לשונה של הנוסעת (האשה) כלפי הדייל בטיסת השוקולד.

iris mom of two

New member
חוץ מזה שאין שום קשר
האישה ההיא היא בהמתית. וגם אותה היה צריך להוריד מהמטוס.
&nbsp
אבל מה עניין שמיטה להר סני?

yossialef

New member
שאלת את עצמך למה אשת טיסת השוקולד לא הורדה מהמטוס ?
לי אין בעיה עם להוריד "בהמות" משני המינים מהמטוס. כן, במקרה הזה קיים קשר בין המקרים והוא נקרא העלבת איש/ה של צוות אוויר או אלימות מילולית כלפיו. באם אינך קושרת בין המקרים אז דעתך חד צדדית לצערי ואינה שיוויונית.

iris mom of two

New member
היא לא הורדה מהמטוס
מסיבות אחרות.
&nbsp
ואם שמתה לב אמרתי שגם אותה צריך היה להוריד.
&nbsp
ולא אין קשר. מה שהיא עשתה זה חריג וברור לכולם שהיא לא בסדר. מה שהגבר עשה זה נפוץ וצריך למגר. ואני לא רואה שום סיבה שבעולם להעלות משהו שאישה בהמתית אחת עשתה כדי להוכיח שהתנהגות של גבר היא בסדר.

yossialef

New member
למטבע יש שני צדדים
אני לא רואה שום סיבה בעולם שאשה עם התנהגות בהמתית, תשמש דוגמה לשאר הנשים, כיצד ניתן לצאת ללא עונש ממעשה כל כך ברוטאלי כלפי דייל ממין זכר. יש לעקור תופעות כאילו מהשורש ובתחילתן. הנה את כבר מגדירה מעשה זה של האשה כ-"חריג" על מנת לפתור אותה מעונש מעצם היותה אשה.

אני כותב זאת לאור העובדה הפשוטה כי בטיסת השוקולד היו 2 נשים שקיללו את הדייל !! (אילו העובדות). מה שהופך את הטענה שלך שכאילו מדובר במקרה חריג אחד לא במקומו.

על מחשבה/גישה אי שיוויונית שלך כבר כתבתי קודם.

בכול המקרים ללא יוצא מהכלל וללא שום הבחנה יש לטפל כמה שיותר מוקדם.

לדעתי, באם תסבירי לעצמך ולנו מדוע אותן נשים לא הורדו מהמטוס, תביני
מדוע בחברת תעופה אמריקאית פעלו כי שפעלו כלפי גבר אמריקאי, ובחברת תעופה ישראלית לא פעלו כפי שצריך, כלפי נשים ישראליות במקרה טיסת השוקולד המדוברת ואו כלפי גברים אחרים בטיסות אחרות.

למעלה