מחפש דרך להשיג טיסה ביום ושעה מסויימים "למקום כלשהו" בעולם?

icecold7

New member
מחפש דרך להשיג טיסה ביום ושעה מסויימים "למקום כלשהו" בעולם?

שלום לחברים,

אני מחפש את הדרך להשיג זוג כרטיסי טיסה (לי ולאשתי) למקום כלשהו בעולם (עם עדיפות לאירופה, מדובר בחופשת הפתעה)

עכשיו, ומכיוון שאנחנו קצובים בזמן, אנחנו יכולים לצאת ביום מסויים ועדיף שהטיסה תצא לפנות בוקר, מוקדם ככל האפשר (ראיתי למשל שיש טיסות ליעדים מסויימים באירופה בשעה 01:00 ומשם יש קונקשנים ליעדים נוספים גם בתוך אירופה)

לא באמת משנה לנו אם נעשה את החופשה בעיר/יעד זה או אחר, העיקר שהמחיר יהיה הגיוני ושהטיסה תצא באותו תאריך בו אנחנו מעוניינים לצאת,

האם קיימת דרך כזו?
האם יש מנוע חיפוש כזה שניתן באמצעותו לבחור " Any Airport" כאשר אני מפלטר רק את שעת היציאה ואת מקסימום מחיר אותו אני מוכן לשלם?

אודה לעזרתכם.

icecold7

New member
אבדוק, אני גמיש בתאריך וגם ביעד אך לא גמיש בשעת היציאה

אני מכיר את Skyscanner ובודק גם בו,
&nbsp
אגב, האם יתכן שעכשיו אני לא רואה הרבה טיסות בשעות בהן אני מעוניין לצאת אך טיסות נוספות "ייפתחו" או "ייתפנו" בקרוב?
(כי כרגע שומרים את אותן טיסות/את אותם היעדים (שהם בעצם נקודה טובה לקונקשן) לטיסות ארוכות?

אי אפשר לענות על זה

אין לנו מושג קלוש לאיזה תאריכים אתה מחפש. אם זה לאוגוסט, אז כן, סביר להניח שעוד לא פרסמו את כל מגוון האפשרויות. אם לסוף אוקטובר - מה שאתה רואה זה מה שיש.

icecold7

New member
מעוניין לטוס בעוד שבועיים (נכון, חג סוכות, שיא הביקוש...)

ואני שואל, האם לדעתך יש מצב שטיסות מסויימות אינן מפורסמות/מתומחרות כרגע ויתומחרו בהמשך?
(כלומר, נגיד ואני מעוניין לטוס בעוד שבועיים, וקיימת אפשרות שהן ייפתחו בעוד שבוע פלוס מינוס)
&nbsp

Yehuda500

Member
האפליקציה hulyo מפרסמת טיסות זולות, בדרך כלל של חברות שכר,

שלא נמכרו.
האפליקציה "בוא נעוף" מציגה אף היא דילים של הרגע האחרון. היא מאפשרת הזמנות רק בימי ד'.
נסה אותן. אולי יתמזל מזלך

YosMan1

New member
אין מצב שיוספו טיסות לחודש הקרוב יש מצב שטיסות שלא נמכרו להם

כל הכרטיסים יופיעו ברגע האחרון ככרטיסים מוזלים במקומות כמו חוליו ואחרים.
אבל אם אין בכלל כרטיסים בחברות עצמן אז גם לא יהיו כרטיסים ברגע אחרון

לא

בשבועיים התראה לא "מחביאים" טיסות. כל מה שיש מפורסם. מחירים כן יכולים להשתנות אם יש טיסה מסוימת שנשארו בה יותר מדי מקומות פנויים ורוצים להיפטר מהן, או יותר סביר - מחירים יכולים לקפוץ למעלה כי ככל שהזמן מתקדם כך מתמלאים כל המושבים היותר זולים.

טיסה בהפתעה זה רעיון נחמד, אבל לא בתקופה הזו. בעיניי שווה לחכות לתאריך אחר ואז באותו סכום תוכל מן הסתם לעשות הרבה יותר - ומדובר על הפרש לא רב, כי אם תבדוק תאריכים לנובמבר הטיסות כבר יותר זולות.

ANZ1

New member
2 הערות

חברות תעופה נוהגות לטוס לאותם יעדים באותם ימים ובאותם שעות, אם מדובר על נסיעה קרובה כנס לאתר רשות שדות התעופה וראה איזה טיסות יוצאות באותו היום ובאותה השעה,
שנית לא ברור לי שאתה כותב שלא משנה לך לאן לטוס, זאת הפתעה ? הטיסה עצמה ? הדיוטי פרי ? אני מניח שלא, ההפתעה זה הטיול עצמו, לכן מאד חשוב לאן טסים ומתי ומה אתם אוהבים לעשות, אם התאריך שלכם הוא באמצע החורף, יעד שיורד בו גשם כל הזמן ממש לא מתאים,
אגב תבחר טיסה שהיא כמה שעות אחרי ההפתעה, יכול להיות שהטיסה שלכם תקדים בכמה שעות והלכה ההפתעה, רק בסרטים אפשר להפתיע ככה אנשים, אלא אם יש לך מטוס פרטי.
לתת מתנה יפה, אריזה יפה שבתוכו ריק, זה מוציא את כל הכיף, צריך לחשוב על הבתוכו.

icecold7

New member
מדובר באירופה, אינני רואה את אותן טיסות סדירות מתומחרות

ולכן שאאל אם לדעתכם יש מצב שטיסות אינן מפורסמות/מתומחרות כרגע ויתומחרו בהמשך?
(כלומר, נגיד ואני מעוניין לטוס בעוד שבועיים, ייתכן מצב והן ייפתחו בעוד שבוע פלוס מינוס)
&nbsp

icecold7

New member
האם לדעתך יש מצב שטיסות אינן מפורסמות/מתומחרות כרגע ו...

תודה על תגובתך!
האם לדעתך יש מצב שטיסות אינן מפורסמות/מתומחרות כרגע ויתומחרו בהמשך?
(כלומר, נגיד ואני מעוניין לטוס בעוד שבועיים, ייתכן מצב והן ייפתחו בעוד שבוע פלוס מינוס)

gastro101

New member
סבירות מאד נמוכה בתקופה זו , קניתי כרטיס לניו יורק

ל15.10 במחיר 1000 דולר לפני כחצי שנה. היום בדקתי- המחיר מעל 3000$!!!!

ANZ1

New member
איפה בדקת ?

הרגע בדקתי ,בסביבות ה15 לאוקטובר יש טיסות ישירות לניו יורק המחיר הלוך חזור 958 דולר.
ובדיוק ב15.10 יש טיסות ישירות המחיר 1000-1400 תלוי בכמות הימים המדויקת

למעלה