דרום אפריקה

shoosh2607

Member
מנהל
דרום אפריקה

הי,
למישהו יש המלצה על מלון טוב ומרכזי ביוהנסבורג ובקייפטאון?
או לפחות איפה להתחיל לחפש? איפה המרכז?
לא מכירה כלום...
תודה

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני לא זוכרת שרשורים בענין דרום אפריקה
אבל אולי יש כאלו שהיו ולא כתבו בכלל או שעבר זמן.
במקרה הכי גרוע, יש עוד פורומים

shoosh2607

Member
מנהל
תאמיני או לא

חיפשתי לפני ששאלתי

אולי מישהו יראה את השאלה שלי...
אין לי מושג אילו עוד פורומים יש אבל תמיד יש פייסבוק

oren1947

New member
הכי טוב שתביט בתוכניות טיולים המאורגנים..ואני בטוח

שתמצא שם את מקומות הלינה

shoosh2607

Member
מנהל
תודה אבל אני מעדיפה המלצה

ממישהו שהיה ולא מה שחברות טיולים מאורגנים מעדיפות

oren1947

New member
קחי בחשבון שחברות טיולים מאורגנים,לוקחים לרוב..

מלונות טובים ולכן!

הם לוקחות מלונות שמשתלמים להן

וגם כאלו שמתאימים לגודל קבוצות. זה לא אומר כלום על איכות המלון, כי אפשר למצוא מלונות קטנים טובים יותר, או שהמחיר לחברה יהיה הרבה יותר אטרקטיבי מהמחיר המפוצץ שיציעו לך, וכן הלאה.
כמו שלא מסתכלים על מסלול של חברת טיולים מאורגנים (עמוס מדי), כך לא כדאי לבחור את המלונות לפיהם. עדיף להסתכל באתר הזמנות ולהתרשם מביקורות שונות.

oren1947

New member
אני באמת נורא מצטער..על תסתכלי בכלל

על מלונות מהטיולים המאורגנים.בקשי מהממליץ ההוא שאחרי שיתן לך רשימת מלונות עם ביקורות טובות

המלון הזה בעל **** כוכבים ביקורות מצויינות,ונבחר ע''י החברה המארגנת לשביעות רצון כל קבוצת המטיילים,אבל לא כדאי שאומר לך את שמו כי את יודעת המארגנים של הטיולים המאורגנים מחפשים שמחירו יהיה אטרקטיבי.

sitvaniyot

New member
צודקת השואלת

פעם בחיים הייתי בטיול מאורגן, קבלתי מלון על הפנים. טיול קטן בעיר ומצאתי משהו זול ונעים בהרבה במיקום יותר מוצלח. עברתי לשם על חשבוני. מאז אני מטיילת לבד ובוחרת מלונות מבוקינג וטריפאדוויזר. מעולם לא היתה לי נפילה באתרים האלו. צריך רק לקרוא בקפדנות את הביקורות של מי ששהה בהם. במשך הזמן הפכתי לאלופה בנושא.

sitvaniyot

New member
הי שוש

הייתי בהמון יעדים אחרים אבל את ד. אפריקה אני דוחה לטיול עם הנכדים.
אשמח לתת המלצות אם אדע לכמה זמן את נוסעת, באיזו עונה של השנה ומה מעניין אותך.

shoosh2607

Member
מנהל
בוקר טוב

ראשית - תודה על התשובה.
שנית - כמו שכתבתי בפוסט הפותח, אני מחפשת המלצה על מלונות בלבד לכן לא כ"כ הבנתי את השאלות שלך אבל אענה בשמחה -
קייפטאון - ארבעה לילות
יוהנסבורג - לילה אחד
באפריל.
מבחינת המלון מעניין אותי מיקום בעיקר.
תודה רבה שוב

Boston Guy

New member
לי יצא להיות מספר פעמים בשתי הערים

Jburg היא לא העיר הכי בטוחה בעולם לתייר. אזור ה"מרכז" שלה הוא בטוח יחסית בשעות היום, אבל די אללה יסתור ולהקתו בלילה.
רוב ה"תיירים" מעדיפים לקחת מלונות בפרבר SANDTON (שם נמצא המרכז העיסקי \ הכספי של העיר) - שהוא יותר בטוח וניתן להוציא בו את האף מהמלון בלי שמישהו ישדוד לך אותו...
יצא לי להיות במלונות של רשת HOLIDAY INN (הולידיי אין RIVONIA ROAD והאינטרקונטיננטל של סנדטון), וב RADDISON BLU בסנדטון, והם היו סבירים. לרדיסון גם היה חדר כושר ענק ומגניב.

אבל... כשאני בדרא"פ יש לי נהג צמוד מטעם החברה שמסיע אותי לאן שצריך, ובזמנים יותר מתוחים שם היה לי גם מאבטח צמוד. אז להתנייד מסנדטון לכל מקום אחר בעיר זו לא בעיה עבורי.

בקייפטאון דווקא התאכסנתי במרכז העיר, במלון WESTIN מגניב שנמצא באזור המשופץ שליד V&A WATERRONT.

shoosh2607

Member
מנהל
תודה רבה!

אז ככה - עקב אילוצי הטיסות יש לנו יום וחצי ביוהנסבורג ומכיוון שאני לא מכירה כלום, אני מחפשת מלון שיהיה ממוקם טוב ולא יצריך יותר מדי נסיעות.
כמה יוהנסבורג מפחידה?
לגבי קייפטאון - זהו האיזור נמרכזי יותר?
המון המון תודה

shoosh2607

Member
מנהל
מה סכנת נפשות?

יש לך המלצה על מלון באיזור פחות מפחיד?
תודה

oren1947

New member
את הרחובות והסימטאות של יוהנסבורג לעבור עם נגמ''ש צהלי