וויז בקנדה וארה"ב

oshikbelo

New member
וויז בקנדה וארה"ב

שלום לכולם אנו נוחתים בטורונטו ומתכוונים לנסוע דרך המפלי ניאגרה עד ניו יורק . מפחדים להסתבך בכבישים . האם הוויז עובד בקנדה וארה"ב ? האם מישהו התנסה בזה ? והאם חייב חבילת גלישה לוויז ? תודה לעונים.

placid1

New member
ווייז עובד, אבל הרבה פחות מפותח

ובשימוש מאשר בישראל. אני חושבת שתמצא שגוגל מאפס יהיה לא פחות טוב, ואולי יותר טוב, בעיקר באזורים פחות צפופים.

מעבר לכך, הדרך מטורונטו לניאגרה פולז היא פשוט דוך על ה QEW (ממליצה בחום לעבור דרך ה Rainbow Bridge ולא באחרים, כי ב 99% מהמקרים התור בגשר ובאימיגריישן (ואלא אם יש לכם דרכון קנדי או אמריקאי תהיו חייבים לעלות למשרדים בגבול כדי לקבל ויזת כניסה) הרבה יותר קצר וגם המשרדים הכי נעימים. תנסו לכוון את ההגעה לגבול שלא בשעות העומס. יש גם קו טלפון שניתן להתקשר אליו מהדרך ולשמוע הודעה מוקלטת (מעדכנים אותה פעם בשעה) לגבי זמני ההמתנה בגשרים השונים וכך לכוון את המעבר.

אחרי שעברתם את הגבול הדרך לניו יורק גם די פשוטה, או שנוסעים דרך רוצ׳סטר וסירקיוז על כביש 90 ואז לרדת למטה לעיר על כביש 81 או שמתחילים להדרים ישר אחרי באפלו.

לא יודעת מה זו חבילת גלישה, אבל כדי להשתמש בווייז ובגוגל מאפס צריך דאטה.

michal@gal

Active member
מנהל
נסענו עם וויז בארה"ב

עבד מצויין. כמובן שצריך חבילת גלישה בשביל הניווט.
&nbsp
כדאי גם להוריד אפליקציית ניווט אופליין כי לא בכל מקום יש קליטה סלולרית.

iris mom of two

New member
צריך חבילת גלישה

אישית אני מעדיפה גוגל מפס, הבת מעדיפה וויז. היא מעדיפה וויז כי זה מספר לה על מלכודות. אני מעדיפה גוגל מפס כי הוא יותר ברור.
&nbsp
המידע אותו מידע, כי גוגל קנה את וויז. ההבדל הוא בהגשה.

moco10

New member
זה שגוגל קנה את וויז עוד לא אומר שהמידע אותו מידע

זה רק בפוטנציה, אבל אינטגרציה לוקחת הרבה זמן.
בינתיים זה עוד לא אותו מידע - אני לא רואה את הפקקים שאני רואה בוויז על גבי גוגל מאפס. בוודאי שבוויז אין את עושר המידע שיש בגוגל מאפס בכל מה שלא נוגע לכבישים עצמם.
מה שכן ראיתי, ואני מנחש שזה בזכות הרכישה, זה שאני מקבל הודעות יזומות לנייד (Google Now) על פקקים בדרך לאן שהוא מנחש (ולרוב צודק) מתעתד ליסוע. אני מניח שהמידע על קיום הפקק מגיע אליו מוויז, כי לפחות בארץ, אין מקור סביר אחר.

iris mom of two

New member
דווקא בפאתי בוסטון

המידע בגוגל מפס די עדכני.
&nbsp
המידע הכי פחות עדכני זה מה שיש לי על הnav system באוטו. אבל זה הכי נוח לשמוש.

גלגל4

New member
הוויז "בגד" בכמה מקומות

הפסיק לפעול/ לא הייתה קליטה ודווקא ברגעים קריטיים לפני פיצול דרך , מחלף וכד'.
לקראת המקומות האלה הפעלתי בנייד שלי (ללא חבילת גלישה) את google maps
בארץ סימנתי כוכביות של אטרקציות לאורך המסלול. הורדתי את המפות והוא פעל מצויין!!!
עוד עצה - במחלפים מסובכים סעו לאט. לעיתים לוקח לוויז להתעדכן ואפשר בנתיים לפספס פניה או נתיב.

למעלה