ביטוח לטיול בחו"ל לאחר ניתוח

ganbarimasu

New member
ביטוח לטיול בחו"ל לאחר ניתוח

שלום לכולם.
לפני שנה וחצי עברתי ניתוח קיצור קיבה, ולפני חודש עברתי ניתוח אורולוגי.
בעוד שלושה שבועות אני טס לרומניה לשבוע.
אני לא מבין כלום בנושא הביטוח (תמיד השתמשתי בברירת המחדל הכי פשוטה).
האם יש צורך בביטוח מיוחד כרגע, ואיך לעשות אותו (האם בכל חברה ניתן? האם צריך לבקש כיסויים מיוחדים? האם זה יקר נורא?).
אשמח לאיזשהו הסבר קצר בנושא.

המון תודה,
חיים

צריך לקבל אישור מחברת הביטוח

אתה צריך להציג מסמכים רפואיים וסיכום (של בית החולים) לגבי הניתוח , ואז חברת הביטוח מחליטה אם לבטח אותך, ואם כן אז לרוב מדובר בביטוח+הרחבה.
חשוב מאוד לשמור על המסמך שלהם לגבי ההסכמה.
אני עושה בהראל דרך סוכן הנסיעות. גם הנסיעה הקודמת וגם בעוד יומיים הם תחת אישור כזה של חברת הביטוח.

ganbarimasu

New member
תודה על התגובה המהירה...

זה מייקר מאד את הביטוח?
האם יש מצב שבו חברה לא תהיה מוכנה לבטח? ואז מה עושים?

תלוי מה ידרשו ממך

ביטוח רגיל זה כמדומני 1.5 דולר ליום, הרחבה זה עוד כמה סנטים.
מי שצריך ביטוח יקר יותר כמו בגלל גיל או בגלל מצב רפואי כללי שגרתי, משלם את המכסימום שזה 8 דולר ליום וההרחבה היא עוד משהו כמו כמה עשרות שקלים, לא מייקר מאוד, רק במעט.

אם החברה לא מוכנה לבטח, מחפשים חברה אחרת, וכבר קרה לי שעשיתי בלית ברירה מעשה כזה, לטוס בלי ביטוח, ואז כל אירוע קטן עלול לגרום לך שתצטרך למכור את הבית כדי לכסות חובות (בית חולים, עורך דין, בית מלון וכו).

אפשר למצוא ביטוח, זו שאלה של כסף

לאחרונה אחד מקרוביי נסע לחו"ל תוך כדי טיפולים לסרטן. זה לא ביטוח שגרתי, לא כל חברה מבטחת, אבל יש אצל מי לבטח - זה רק עולה הרבה יותר, כצפוי.

לא, זו שאלה של התייחסות

האם החברה רואה בלקוח כארנק מהלך, או ההתייחסות היא שרות ללקוח.

כשאני עשיתי את הביטוח נאמר על ידי חברת הביטוח שאני צריך להוסיף החמרה.
מדברי הסוכן בלאו הכי מעל גיל 70 הוא היה עושה לי ביטוח עם החמרה כיוון שאני שתול קוצב לב וחולה באי ספיקת לב, אחרת זה היה רק 6 דולר ליום.....

בשורה התחתונה 7 דולר ליום כולל הכללת האירוע מחוץ לתחום 6 החדשים, זה לא יותר מידי כסף בהתאם למצב.

ANZ1

New member
ביטוח אחרי ניתוח

תשאל כמה חברות ביטוח,
תספר להם את כל הפרטים והתאריכים של הניתוחים, הדבר הראשון שאסור לעשות זה להעלים מידע, אם יקרה לך משהו בטיול הם יגיעו למידע הרפואי שלך ולא ישלמו לך אם העלמת מהם מידע.
סביר שאלו שיסכימו לבטח אותך ידרשו אישור רופא שיכתוב בצורה ברורה שאין לך כל בעיה רפואית לטוס, סביר שרק רופא מקצועי שתיקח באופן פרטי יסכים לחתום על מסמך כזה, רופאי משפחה בדרך כלל מפחדים לחתום על דבר כזה (למה להם ?),
ואז סביר שהביטוח יעלה פי כמה מביטוח רגיל, מצד שני זה סכום שולי יחסית לעלות הטיול.
אסור לטוס בלי ביטוח, זה יכול לעלות לך מיליונים.

דניאלה1311

Active member
מנהל
בנסיעה של שבוע המחיר לא נוראי
אם תסתכל על פוליסה של אחת מחמש או שש חברות הביטוח באינטרנט, תוכל לקבל הצעת מחיר. מאחר ואושפזת ונותחת, הביטוח יכול לעלות משהו בין 10 ל-14 דולר ליום בנוסף תצטרך אישור של המבטח. על מנת לקבל אישור תביא את טופס השחרור שלך מבית החולים, אישור אורולוג או רופא משפחה שאתה יכול לטוס, תשלח או תמסור הכל לחברת הביטוח או לסוכן ואל תשלם עד שלא תקבל אישור. אל תחכה עשה זאת מיד, כי אם לא תקבל אישור תצטרך לבטל את הטיסה או לנסוע בלי ביטוח, דבר מוטעה לחלוטין לדעתי.

ביטוח מכסימלי פירסט קלאס+החמרה - 7 דולר ליום

אני בן 71 (גיל) + מחלה כרונית קבועה (אי ספיקת לב+קוצב לב) לפני פחות מחצי שנה עברתי ניתוח קטרקט בשתי העיניים, וזה המחיר (בכותרת) ויש לי אישור של הביטוח לנסיעה שתכוסה על ידי הביטוח.

דניאלה1311

Active member
מנהל
איזו חברת ביטוח זו?
תכתוב לי במסר שלא יצא שאנחנו מפרסמים חברה אחת ולא את האחרות.

yossialef

New member
שם חברת הביטוח התפרסם בהודעתו הראשונה של שפירא

השיקולים למציאת פוליסת בריאות מתאימה לשואל היא שילוב בין מה שכתב שפירא
ובין הארה/הערה לגבי "החיתום" של לאונידס. ישנן עוד חברות ביטוח (לא הרבה) המבטחות מקרים שכאילו ויותר "מורכבים". רמז, לחברת ביטוח מסויימת ישנו כרטיס פלסטיק נטען וישנה עמדת שרות בנתב"ג.

לאונידס

Active member
ככל שאני יודע הפעולה נקראת "חיתום"

אזהרה: אני לא איש מקצוע בנושא הביטוח, רושם לך רק מה שאני יודע מידיעתי ונסיוני וכל פעולה היא על אחריותך. ממליץ לודא את הפרטים מול איש מקצוע לפני נקיטת כל פעולה.
&nbsp
להערכתי כנראה שקיצור הקיבה לא רלוונטי. בד"כ בפוליסה רשום שמתחשבים חצי שנה אחורנית ולא מעבר.
לעומת זאת הניתוח האורולוגי מאוד רלוונטי ולהערכתי בחיתום יחריגו בעיות אורולוגיות מהביטוח. זאת אומרת שאתה תהיה מכוסה מבחינה בריאותית רק לבעיות שאינן קשורות בניתוח שעברת.
במידה ותתעורר בעיה שקשורה לניתוח, וחברת הביטוח יכולה להיות מאוד יצירתית בקישורים כאלה, היא תסרב לשאת בעלויות.

Good Old Lime

New member
אתה צריך הרחבה לביטוח ועליך לדעת מה היא כוללת

כאשר אדם שסובל ממחלה כרונית כלשהי מוכרחים ליידע את חברת הביטוח בדבר מצבם הרפואי, בבוא בעת במידה ויזדקקו לטיפול אם זה עקב החמרה או התפרצות יתר של המחלה כאשר הם בחו"ל, לעיתים ידרשו ממכם להציג מסמכים רפואים לפני אישור הביטוח ואם חלילה תזדקקו להפעיל את הביטוח חשוב שתהיה התאמה בין מה שהצהרת בזמן הצהרת הביטוח.

יש פה קצת יותר מידע, שמצאתי:
http://www.travelbit.co.il/index.ph...צב-רפואי&catid=9:ביטוח-נסיעות-לחול&Itemid=249

*אינני מתיימר להיות סוכן ביטוח, מדובר פה במידע ראשוני כללי, אז בכל מקרה עדיף לך בנוסף להתייעץ עם חברת הביטוח(ואולי אפילו כמה לצורך השוואה).

למעלה