המלצה על מושב - טיסה של לופטהנזה

some117

New member
המלצה על מושב - טיסה של לופטהנזה

היי , יש לי בקרוב טיסה עם לופטהנזה לאסיה. עד פרנקפורט עם מטוס איירבוס a321 והמשך עם בואינג 747-400
הבנתי לפי סיט גורו המטוס מורכב מתצורה של 3-3 ו -3-3-3 מושבים
חשוב לי שיהיה נוח ומרווח ברגליים.
כשהמטוס עם 2 מושבים אז העדפה שלי, ליד החלון, כי יש גם את הפס שניתן לשים שם תיק של המחשב או שקיות של דיוטי, בעוד שפחות נוח לשים מתחת למושב.
בעוד שהמושב חיצוני אז יש טיפה יותר מרווח ברגליים וניתן לקום ולעמוד וללכת מבלי להפריע לאף אחד,.
יתרונות וחסרונות יש בהכל , אך מה עדיף בטיסות הללו ?

בנוסף יש לי שעתיים בפרנקפורט- אספיק לשוטט בדיוטי שלהם? איך המחירים בפרנקפורט? שווה לחכות ולרכוש שם מאשר בדיוטי בארץ?

סהר דוד

New member
איפה ראית תצורה כזו? 3-3 או 3-3-3-??

אחרי 32 שנים של נהיגה במטוס כזה, מעולם לא ראיתי 747 שאין לו 4 מושבים במרכז.

דניאלה1311

Active member
מנהל
איך שלא תשב, זה לא משנה
הישיבה ליד המעבר נוחה לרגליים אבל צריך לקום בכל פעם שאחד השכנים בשורה שלך רוצה לקום. ליד החלון יש אמנם קצת מקום לשים דברים ואפשר גם להשען על החלון אבל יש הרגשת צפיפות וצריך לבקש בכל פעם שרוצים לקום. המושבים צרים, אני לא יודעת מה הגובה שלך, אני קטנה יחסית אז אין לי בעית רגליים. אם אתה גבוה זו אכן בעיה, בעיקר כשאתה טס למרחק גדול ולא לארופה. ה-321 אי אפשר להטות את הכסא, השאר צפוף כמו כל מטוס. אין מסך טלויזיה לכל מושב אלא מסך בין שורות.

some117

New member
כן

אולי אקח ליד החלון עד לאירופה ומשם במעבר...
האם יש אזור מועדף?
לרוב אני מעדיף בשורות הראשונות שכן היציאה מהמטוס תהיה מהירה יותר.

לגבי הדיוטי פרי של פרנקפורט, האם שעתים קונקשן יספיקו לי לשוטטות? המחירים שם טובים יותרמאשר אלו שבארץ?

דניאלה1311

Active member
מנהל
Duty free
אם אתה מעדיף שורות ראשונות תצטרך לשלם על הזמנת מקום ותעשה זאת מוקדם ככל האפשר, כלומר אם טרם קנית כרטיס טיסה אז תעשה זאת בזמן ההזמנה יחד עם ה-SEATGURU ואם כבר קנית, כנס לאתר שלהם ובחר לך מקום, תראה מה נשאר.

לגבי הדיוטיפרי, אני עשיתי לאחרונה מחקר משווה בין נתב"ג, ציריך ושיקגו ויצא שבארץ הכי זול. אבל הנה לך קישור לדיוטיפרי של פרנקפורט תשוטט קצת וירטואלית ובדוק מחירים

http://www.heinemann-dutyfree.com/frankfurt_en/

אתה יכול להזמין מראש (שעתיים יספיקו לקניות מהירות)
https://shop.frankfurt-airport.com/en/

some117

New member
תודה דניאלה. שאלה נוספת

כמה מקפידים בלופטהנזה במשקל?
יש לי חריגה של עד כ3 קילו במטען . המטען יד בסדר - עד 8 ק"ג ( לא כולל המחשב והמטען).
אני מעלה איתי בנוסף תיק צד של מחשב ומעיל ביד.
האם צפויות לי בעיות בצק אין?

דניאלה1311

Active member
מנהל
זה מאד תלוי ביחס של דיילי הקרקע
שלושה קילו זה חריגה די רצינית שעשויה לעבור או לא, תלוי במי שבודק את משקל המזוודות באותו יום. כבר ראיתי פעמים שהתעלמו וגם ראיתי וחוויתי שבגלל קילו אחד נאלצתי לפתוח את המזוודה ולהעביר דברים. תתכונן לאפרות שיגידו לך שזה משקל עודף ותצטרך לשים דברים בתיק מטען היד. על פניו לא נראה שתהיינה לך בעיות אבל אף פעם אי אפשר לדעת מראש.

some117

New member
אז זה נהוג לפתוח את המזוודה ולהעביר

ציוד במעמד הדלפק עם הדיילת? לא תהיה בעיה עם שאר הנוסעים ? :)

למעלה