מכירת מיילים - המשך דיווח

moco10

New member
מכירת מיילים - המשך דיווח

זה בהמשך לשרשור http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/229/181170692/טיולים_ופנאי/טיולים_וחופשות_בחו"ל
שיצא מהעמוד הראשי, ושהתבקשתי להמשיך דיוח.

אז זהו - הכסף נכנס לבנק

דניאלה1311

Active member
מנהל
פנטסטי, תודה על הדיווח
אז אם הבנתי נכון שילמו לך 1000 דולר על עשרת אלפים מייל?
זה המון כסף. אני שילמתי לפני שנה לאיזה ארגון שפורסם באתר של M&M
300 דולר עבור 15 אלף מייל. אני תוהה כמה כסף יקחו ממני באתר הזה על
מנת לקנות מיילים. אני צריכה איזה 20 אלף.

moco10

New member
לא עשרת אלפים, מאה אלף מיילים

זו עדיין תמורה מדהימה. אני למעשה יכול לקנות ב1000 דולר את אותם כרטיסים שהייתי יכול במיילים ובעצם יותר - רק שמעשית לא נראה שהיה יוצא לי לממש את זה ככרטיס טיסה בגלל כל האילוצים שיש במימוש.
עכשיו, אני יכול ללא אילוצים, לקנות מתי שאני רוצה כרטיס לאן שאני רוצה באיזו חברה שאני רוצה. לחילופין, אני יכול לקנות מזון בסופר או לקנות טלוויזיה.

אני ציפיתי שאצטרך להיפרד מפרמייה משמעותית תמורת ההנזלה של מיילים וירטואלים למאני מזומני. סביר שהייתי מסכים גם למכור ב200 דולר ועדיין מרגיש מבסוט שסוף סוף יוצא לי משהו מהמיילים הללו.

לאונידס

Active member
בשורות מצויינות, זהו כמעט מחיר של כרטיס רגיל

באותם תנאים לניו יורק.

moco10

New member
מעבר לכך. זה "כמעט" אם אתה משווה למחיר כרטיס של יונייטד עצמם

אם אתה משווה לטיסה בחברה אחרת (עם קונקשן סביר באירופה), אז נשאר לי עודף משמעותי. לראייתי, "שילמתי" פרמייה שלילית גדולה על ההנזלה. לא שאני רוצה לתת להם רעיונות, אבל אני הייתי מוכר גם בפחות, בהרבה הרבה פחות. אני מנסה לממש את המיילים האלה כבר שנים, לא רק לכרטיס, גם לשדרוג, גם למלון.
זה אף פעם לא מסתדר לי.
למען הדיוק, לא צריך דווקא להשוות לטיסה לניו יורק, כי עלות המיילים לכרטיס בונוס היא זהה לכל יעד בצפון אמריקה.

moco10

New member
המשך, אם מעניין

העברתי שליטה על החשבון שלי ביונייטד על ידי מסירת הסיסמא ושאלות הביטחון.
בינתיים, כל המיילים שלי עדיין שם.
מעניין לראות מתי הם בעצם ישתמשו בהם.

לאונידס

Active member
בהחלט מעניין, גם אני הגשתי

נתנו לי הצעה טובה פחות משלך אבל גם כן בהחלט מעניינת.
אני עדיין שוקל אבל כנראה אמכור.

לאונידס

Active member
בהחלט

הם רוצים לרכוש 220000 מיילים (הצעתי יותר אבל זו הכמות שהם רוצים) של יונייטד ב 1900$.
15% טוב פחות ממה שאתה קיבלת.
אם לא הייתי יודע כמה קיבלת הייתי מוכר בשמחה אבל עכשיו אני מהסס.

moco10

New member
חחח, אז חבל שסיפרתי לך

זה אחלה מחיר, לא הייתי מהסס לרגע.
ההיסוס שלך עכשיו זה כבר מתאים לספר של דן אריאלי.
זה לא מצב שיש שוק משוכלל ואתה יכול למכור בקלות למישהו אחר. זו רק הידיעה על סיפור אחר, כמו אנשים שלא מוכרים דירה כי מישהו אחר בשכונה מכר קצת ביותר (אבל בית קצת שונה בתאריך קצת שונה).

מכיוון שההפרש באחוזים הוא קטן, אני גם נוטה לחשוב שזה לא שהם שינו את ה"שער", אלא שאין "שער" וזה תלוי בדיוק מה הם יכולים מצידם לעשות עם זה. כלומר, המיילים של המוכרים השונים לא יכולים להצטבר בפיילה אחת כי רוכשים כרטיסי בונוס מחשבון מסויים ולכן לא כל המיילים שווים.

חוץ מזה, כשמוכרים בכמויות גדולות נותנים הנחה, לא?

לאונידס

Active member
אני מוכן למכור להם פעמיים חצי

אכן דן אריאלי, לא יודעים כמה שווה הרכוש באופן מוחלט - רק יחסי.
חשבתי שכמות גדולה יותר של מיילים בחשבון אחד תקסום להם, כנראה שגם אצלהם זה היצע וביקוש.
אני כנראה אמכור להם, עדיף לי דולר בכיס מאשר כרטיס טיסה על העץ.

moco10

New member
לא חשבתי על זה ככה.

אני עדיין נדהם מהשער ולא מבין למה אף אחד שם לא מבין שאנשים ימכרו גם במחירים זולים יותר משמעותית. אולי, מכיוון שמדובר במשהו חדש, זו הדרך השיווקית שלהם לגרום לשמועה להתפשט (שזה בדיוק מה שעשיתי פה בפורום ועם כמה מכרים).
אם הם יצליחו ויגדלו, הם יצטרכו לחשוב על מנגנון יותר בטוח מבחינתם. ברגע שהם עולים על הרדאר של נוכלים, מאוד קל יהיה לגנוב מהם ותמיד יהיו מי שיעשו כך.

לאונידס

Active member
תכלס שום דבר לא מונע ממך עכשיו להחליף ססמה

או להזמין כרטיס בונוס אחרי שבעצם כבר קיבלת את הכסף.

moco10

New member
זה לא נכון

המצפן המוסרי שלי בהחלט מונע זאת, אבל כמובן ששום דבר טכני.
הקלות שבלרמות אותם אינה נעוצה רק בנקודה הנ"ל. אתה אפילו לא צריך מלכתחילה שיהיו לך מיילים, רק צריך לשקר ולעשות עבודת פוטושופ פשוטה. הם העבירו לי כסף על סמך צילומי מסך.

moco10

New member
אגב, ניסיתי לעניין אותם גם במיילים של AA

לי יש רק איזה 30,000 אבל לכל המשפחה ביחד (5 אנשים) - כ80,000 .
לא קיבלתי הצעה.
להבנתי, הפיצול להרבה חשבונות אמור להיות בעייתי לעיניין.

למעלה