לונדון באוקטובר

behindthename

New member
לונדון באוקטובר

היי,
אני מתכננת גיחה לבערך שבוע בסוף אוקטובר. עד כמה זה נועז מבחינת מזג אוויר? לפני כמה שנים הייתי בפברואר והיה נאה בלשון המעטה, אבל פוחדת שאולי לא יהיה לי כזה מזל הפעם.
אני סטודנטית והתאריכים שלי מוגבלים, לא יכולה עד תחילת אוקטובר ובחגים זה לא מסתדר.
מה דעתכם?
תודה וערב טוב

אודרי11

New member
אף אחד לא יכול להבטיח לך שלא ירד גשם

במיוחד בלונדון..

אחת מהפעמים שהייתי בלונדון...היתה בחודש אוקטובר, רוב הזמן היה מזג אוויר נאה, כמו בחורף שלנו..כמובן שנזקקנו לסוודר ומעיל...גשם ירד פה ושם.

התשובה שלי זהה לזו של אודרי

אחת מהפעמים שנסעתי ללונדון - היתה באוקטובר.
היה חורף ישראלי טיפוסי מבחינת הטמפרטורות (לפעמים היה צורך במעיל+צעיף ולפעמים בחולצה עם שרוולים ארוכים וללא ג'קט או סוודר)
ומבחינת הגשם - היה רק יום אחד גשום (וגם אז - גשם נעים וקל, לא מבול שהקשה על ההליכה והטיול)
אבל מצד שני-יצא לי גם להיות שם בסוף יוני/תחילת יולי ביום חורפי במיוחד שכלל גשם חזק (מבול של ממש...)

behindthename

New member
והקשר?

YosMan1

New member
אין דרך לדעת מראש, גם באוגוסט אפשר ליפול על שבוע גשום

מה שכן אם זה קריטי לך אפשר לקנות כרטיסים שאפשר לבטל ולבדוק את התחזית שלושה ימים מראש.
זה גם לא מבטיח כלום אבל זה לפחות נותן כיוון.

behindthename

New member
לא רציתי הבטחה של אי גשם

רק סטטיסטיקה/ ממוצע ממי שמכיר.
אבל רעיון טוב. תודה רבה!

הייתי בערך בתחילת אוקטובר

לא יודע עד כמה זה רלוונטי לסוף אוקטובר...
&nbsp
אבל לא כל כך ירד גשם...
זה באמת עניין של מזל.

TempGuest

New member
יש את האתר Accuweather

כמובן שאי אפשר להסתמך מעכשיו כבר על אוקטובר אבל זה נותן פחות או יותר תחזית צפויה (אבל כמובן יש להתעדכן כל כמה זמן בשינויים).
על גשם אי אפשר לעולם לדעת בלונדון :) זה תמיד תופס אותך לא מוכן.

סעי ותהני

לונדון נהדרת בכל מזג אוויר
יש הרבה מה לעשות indoors כך שאפשר לתמרן לפי מזג האוויר
תבדקי תחזית מעודכנת לפני שאת נוסעת ותדעי איזה ביגוד לקחת, אם ביגוד חם אז להתלבש בשכבות כי בפנים מחומם היטב.
מטריה חובה בכל עונה.

למעלה