שאלה קטנה בקשר לצ'ק אין

littlerunaway

New member
שאלה קטנה בקשר לצ'ק אין

החלטתי לעשות צ'ק אין אונליין פעם ראשונה בחיי יום לפני הטיסה. קיבלנו באימייל את ה boarding passes, כל אחד בשני עותקים לכל אחת מהטיסות הלוך (טסים עם קונקשין) והדפסנו אותם.
העותק המודפס הזה מספיק? איתו אנחנו עולים למטוס? גם בארץ וגם בטיסה השנייה של הקונקשין? (יש לנו מזוודות למסור אבל אנחנו 4 ורצינו לוודא שנשב ביחד, אם כבר זה לא עולה כלום)

דניאלה1311

Active member
מנהל
זו שאלה מצויינת שגם אני שואלת אותה
אז בפעם האחרונה לא הדפסתי כלומר עשיתי צ'ק אין, היה לי את זה באייפון שלי
גם כמייל גם כמסמך וגם באפליקציה. הם לא רצו ממני שום הוכחה היה להם את הבורדינג שלנו וקבלנו כרטיסי עליה למטוס. הסיבה שאני עושה צ'ק אין מהבית זה בגלל מקומות הישיבה. אם אני לא רוצה לשלם על מקומות אני חייבת להמתין ל-24 שעות לפני הטיסה ורק אז אני יכולה לשריין מקומות ללא תשלום, זו הסיבה. בשדה התעופה הצ'ק אין המוקדם לא ממש מזרז את הפרוצדורה של הצ'ק אין בשדה. לפעמים התור קצר יותר.

littlerunaway

New member
רגע, אז אני לא צריכה להציג להם את מה ששלחו לי?

אני רק מביאה להם את הדרכונים והם מביאים לנו כרטיסי עלייה עם המקומות שבחרנו בצ'ק אין מהבית?

בתחילת החודש טסנו עם לופטנזה מנתב"ג. עשינו צ'ק אין מהבית,
הדפסנו את כל 4 הבורדינג-פס שנשלחו במייל, ולא הדפיסו לנו חדשים בעמדת הפקדת המזוודות. עלינו עם הבורדינג-פס המודפסים שלנו. כך שאני לא בטוחה שהתשובות שניתנו לך הן מדויקות. הניסיון שלנו לפני 3 שבועות מראה אחרת.

דניאלה1311

Active member
מנהל
התשובות לא מדוייקות כי כל אחת מאתנו חוותה משהו שונה
עד היום (חזרתי לפני חודשיים) כל מה שהדפסנו בבית נזרק בשדה וקבלנו בורדינג של חברת התעופה. בכלל בחלק מהארצות לא צריך בורדינג אנשים עולים עם הסמארטפון שלהם.

yossialef

New member
אכן כן. מנסיוני, לרוב עולים עם הבורדינג המודפס בבית למטוס

מכל מי שהיה סביבי בדלפקים קיבלו את ההדפסות מהבית ומכל מי שאני מכיר.
יכול להיות שהפקידה בדלפק החליטה להדפיס בורדינג חדש, בגלל שלדעתה התדפיס שהובא מהבית לא באיכות קריאה של קורא הברקודים. או, שיודעים מראש אילו שדות תעופה דורשים בורדינגים מקוריים מודפסים על ידי חברת התעופה. מדבר על ניסיון אישי של השנתיים האחרונות.
כמובן שליתר בטחון, בטלפון הסלולארי שמורים העתקים גם של הבורדינג וגם של הכרטיס האלקטרוני.

טיסה נעימה.

moco10

New member
תכלס, אם ידפיסו חדשים או לא, זה עיניין שולי

השאלה הרלוונטית היא כמה זמן נחסך, ובנתב"ג מדובר לרוב בחיסכון שולי בזמן אם בכלל. ההדפסה לוקחת שנייה אז זה לא חיסכון.
בהרבה שדות בחו"ל אונליין צ'ק אין יכול לחסוך תור ארוך.

אני עדיין עושה את הצ'ק אין מהבית כדי לוודא שהמקומות שהזמנתי לא שונו.
בלו קוסט, זו גם הזדמנות טובה להוסיף מזוודות במקרה ושכחת.

YosMan1

New member
אם לא שולחים מזוודה אז זה חוסך הרבה מאד זמן

אם יש לך בורדינג ועשית צקאין באיטרנט אז אפשר לדלג על דלפקי הצקאין וללכת ישר לעמדת הבידוק הביטחוני לכבודת יד באולם שחקים:
"
נוסעים שברשותם כבודת יד בלבד וביצעו צ'ק אין (רישום לטיסה) באינטרנט, יוכלו לקצר את זמן ההמתנה בתורים. חובה להדפיס את כרטיס העלייה למטוס (ניתן להדפיס, ללא עלות, במכונה הממוקמת באולם שחקים בסמוך לאזור הבידוק הביטחוני לכבודת יד) ורק אז לפנות הישר אל עמדת הבידוק הביטחוני לכבודת יד באולם שחקים קומה 3 , טרמינל 3.

ע"מ לברר אם חברת התעופה, עמה טסים, תומכת בשירות זה, ניתן להיכנס לקישור: חברות התעופהולהתעדכן בעמוד הרלוונטי לחברה ."
http://www.iaa.gov.il/he-IL/airports/BenGurion/DepartingPassenger/terminal3/Pages/default.aspx

למעלה