צבירת מיילים במועדון הנוסע המתמיד

צבירת מיילים במועדון הנוסע המתמיד

שלום רב!
האם צבירת מיילים שניתן להמיר בקניית כרטיס טיסה היא מוגבלת בזמן ?
כלומר, נניח שאני חבר מועדון נוסע מתמיד, נוסע פעם אחת השנה, 10 שנים לא טס ולאחר מכן טס כל שנה. האם המייילים של השנה הראשונה נכללים ביתרה, או שלאחר זמן מסויים "פג התוקף" "שלהם ?

בברכה,
יוסי

moco10

New member
זה תלוי בתוכנית, אך בכל התוכניות שאני חבר בהן אכן פג

לאחר שנה וחצי של אי פעילות כמדומני.
מצד שני, כל פעילות מתחילה ספירה לאחור חדשה על כל המיילים, כך שזה מאפשר לשמור את רוב המיילים על ידי כך שתדאג לרכוש משהו או לתרום מיילים וזה יכול להיות מספר די קטן שלהם. צריך אבל לזכור לעשות זאת בזמן.

מה הכוונה לתרום מיילים ? וכן מה ניתן לרכוש ?

סליחה על הבורות: נניח שמדובר במועדון הנוסע המתמיד של "אל על". מה הכוונה לתרום מיילים ? וכן מה ניתן לרכוש ?
&nbsp
בברכה,
יוסי
&nbsp

moco10

New member
את זה של אל על איני מכיר - בדוק באתר שלהם

הכל תלוי במועדון. למשל במועדונים של חברות אמריקאיות אפשר לרוב גם לרכוש מנוי למגזינים בקצה הזול של האפשרויות.
לתרום זה לתרום לאיזה ארגון צדקה - גם שם המינימום הוא נמוך, כך שזו הדרך הכי זולה לשמור על (רוב) המיילים.

Boston Guy

New member
במצב כזה אין ממש טעם בצבירת המיילים

קודם כל - כן. המצב היום הוא שבכל תכנית נוסע מתמיד שאני מכיר המיילים שלך יפוגו אחרי כמה שנים. בנוסף, החשבון שלך "יתאפס" אם לא תטוס באותה חברה לפחות פעם בשנתיים (ולפעמים זה אפילו פחות משנתיים).
בנוסף, כדי לצבור מספיק מיילים כדי לרכוש איתם כרטיס טיסה בינלאומי (שזה מה שנוסע ישראלי צריך) אתה צריך "לצבור" מספר לא קטן של טיסות - דבר שיקח לך שנים רבות בתדירות הטיסות שאתה מדבר עליה כאן.

בינתיים, המאמץ והנסיון "לשמור זכאות" יגרום לך להגביל את הנסיעות שלך לחברת תעופה אחת - מה שעלול לגרום לך לוותר על מחיר טוב יותר אצל חברה אחרת. זה מה שחברת התעופה רוצה שיקרה (בגלל זה יש בכלל תכניות נוסע מתמיד) - אבל בתדירות הטיסות שאתה מדבר עליה זה לא עוזר לך בכלום - רק להם.

moco10

New member
אתה צודק, אבל בגלל זה יש לי שני כללים בהתנהלות מול מועדנים

1) אלא אם כן צפויות לך הרבה טיסות במועדון בעתיד הקרוב, תמיד לרכוש משהו ברגע שזה אפשרי. הכוונה היא לא לחכות עד שצברת מספיק בשביל כרטיס טיסה אלא לרכוש דברים זולים יותר. למשל רכשתי לילה במלון ואפילו סתם תיק קטן מאוד נוח לדרכון ומסמכים.
2) לעולם חברות במועדון זה לא שיקול בקניית כרטיס טיסה. להרשם בכל מועדון שיוצא לך, ורק אחרי שרכשת כרטיס , בדוק אם יש איזה מועדון לרשום את המיילים עליו.

נצל"ש: לופטנזה, 5 טיסות לבני המשפחה למינכן: האם הנקודות

נזקפות לזכותי (ההזמנה נעשתה על ידי), או כל בן משפחה בנפרד?
ובמידה וכל הטיסות יוכלו להזקף לזכותי: במה זה יכול לזכות אותי 5 הטיסות האלו (הלוך ושוב), בהנחה שלא אטוס איתם בשנים הקרובות.

האם המיילים שצברתי מספיקים עבור כרטיס טיסה בודד הלוך ושוב, נאמר, לברלין?

moco10

New member
לא, מיילים נצברים לטובת הנוסע, לא הרוכש

במקרה הזה כל בן משפחה יוכל להיות בעל חשבון עם מעט מיילים.

כמה מיילים עולה כל reward אפשר לראות באתר של כל תוכנית. הכל מפורט שם וספק אם מישהו פה בפורום מחזיק את המידע בראשו.

YHS

New member
לא לגמרי מדויק

עובדתית, לחברות מסוימות גדולות יש הסכם עם חברת התעופה לפי המיילים על הכרטיסים שהחברה קונה לטובת נסיעות עיסקיות לעובדיה נצברים לזכות החברה. כמובן שיש גם "דרכי הימלטות" מהסכמים כאלה ואחרים.

דניאלה1311

Active member
מנהל
יש באתר של Miles and More מידע
איך לנצל מייל טיסה. למשל טיסה לארופה את צריכה בד"כ 15 אלף מיילים לכל כיוון אבל מדי חודש או משהו כזה הם נותנים יעד ב"מחיר מציאה" פעם זה היה עשרת אלפים מייל, עכשיו טיסה הלוך ושוב לברצלונה למשל? 22500 מייל גם לברלין ולעוד מקומות

http://www.meilenschnaeppchen.de/index.php?lang=en

אם רכשת למשפחה כרטיסים בתעריף נמוך (יש להם כל מיני אותיות כדי לדעת איזה תעריף זה) אזי כל אחד יצבור משהו כמו 700 מיילים לכיוון (בערך), זה רחוק מאד ממה שצריך לטיסה. בינתיים נכנסתי לאתר שלהם ואני רואה שהם משנים את הכללים למעשה החל ממאי וחלק מספטמבר 2016. הם כביכול מוזילים את התשלום למיסים אבל מייקרים את הטיסות הלוך ושוב ב-5000 מיילים. כרגיל דופקים את הנוסעים שצוברים מיילים.

http://www.miles-and-more.com/onlin...1&l=en&cid=18002&WT.mc_id=MmspdbMpar0616arwal

יש להם גם mileage calculator (את חייבת להרשם קודם כל כחברה במועדון זה בחינם)
http://www.meilenrechner.de/spend_miles.php?language=eng

תומלול

New member
לא יודעת לגבי לופטהנזה, אבל בבריטיש אפשר לצבור ביחד

עשינו נוסע מתמיד ונרשמנו כ- share holders, כלומר צברנו את הנקודות במשותף.
טסנו איתם 5 אנשים לקנדה וצברנו קצת יותר מ- 60,000 Avions.
בחודש מרץ השנה טסנו איתם ללונדון 3 אנשים במחיר 750$ לשלושתינו, כלומר חסכנו כך 50% מעלות הכרטיס.
כדאי לבדוק באתר שלהם, אני מניחה שיש שם מידע מתאים.

Nרב

New member
באלעל נקודות שנצברות מטיסה תקפות ל- 3 שנים ממועד הטיסה

נקודות מאשראי - תקפות תמיד.
שיפוץ מקיף בבית הניב לנו 3 כרטיסי בונוס בשנה שעברה (אירופה וארה"ב)

some117

New member
נצל"ש - מכירת נקודות של מועדון מיילס אנד מור

זה אפשרי? יש קבוצה בפייסבוק שבה מוכרים נקודות. האם במועדון הזה זה גם אפשרי?
יש לי כ-11500 נקודות למועדון הזה. כמחצית זה מawards כרטיסי אשראי וכדומה.
יש הבדל בין נקודה שנצברת מטיסה בפועל לבין נקודות שנצברות מ- subscription או כרטיס אשראי?
איך מחשבים את הנקודות פר נקודה ואיך ההעברה מתבצעת בפועל
תודה על העזרה

למעלה