המלצות / אי המלצות על לופטהנזה למזרח אסיה?

romelro

New member
המלצות / אי המלצות על לופטהנזה למזרח אסיה?

בנוסף, במידה ואני רוצה להאריך את הקונקשן בגרמניה, אי זה מתבצע? כרוך בתוספת תשלום?

eladgabso01

New member
חברה טובה הבעיה שאתה נוסע 4.5 שעות מערבה

כדי לחזור אותם מזרחה..

YHS

New member
לא לגמרי מדויק

הבעייה העיקרית של ישראל היא שאי אפשר לטוס ממנה מזרחה, אלא אם בוחרים לטוס בג'ורדניאן ואז עוברים מעל מדינות בעייתיות. מה שחלק מהנוסעים לא רוצים או לא יכולים. אופציה נוספת למזרח היא עקיפה דרך קרן אפריקה, מה שאל על עושה. גם תלוי לאן טסים.
אם ניקח את טוקיו כדוגמה, הרי שהמרחק הקצר ביותר בין תל אביב לטוקיו דומה למדי למרחק בין פרנקפורט לטוקיו. כך ש"מפסידים" את הארבע וחצי שעות רק פעם אחת. בכל מקרה, אלטרנטיבה אפשרית אחרת היא טורקיש, מי שטס איתם וגם במקרה זה נתיבים מסוימים למזרח מאיסטנבול עוברים מעל או בקירבה למדינות בעייתיות - עיראק ואירן.

romelro

New member
ידוע. טסתי עם סוויס והיה נפלא, באמת מעט ארוך

אבל מבחינת השירות הכל היה טוב.
לעומת זאת, טסתי גם עם רוסיה, והיה על הפנים, הן מבחינת שירות ואוכל, ושירות בשדה תעופה והמשחקים עם שינוי הטרמינלים בדקה האחרונה. מה שאני רוצה להימנע מזה.
לופטהנזה גם זולה בכ60 דולר הלוך חזור מסוויס. הבעיה שלי שהתאריך חזרה הוא ארוך ולא ידוע אם לא אצטרך לשנות אותו, מה שהם דורשים עוד 160 דולר + הפרשים בכרטיס.
מישהו יודע איך ניתן להפחית עלויות או להתחמק מזה?

romelro

New member
דרך אגב, מה בדרך כלל הסיכוי

אם אני נוסע חוזר של חברת תעופה לבקש שדרוג בכרטיס, והבקשה תענה? במידה ובכלל יש סיכוי כזה, האם נהוג לבקש בעת הצ'ק אין או בגייט?

דניאלה1311

Active member
מנהל
כשאתה קונה כרטיס באקונומי אתה מקבל אפשרות לשדרוג
תמורת מיילים שיש לך' כך למיטב ידיעתי הענין עובד בחברות של הסטאר אליינס.
שידרוג בלי כסף? אני לא חושבת שקיים היום. יש מספיק אנשים שמוכנים לשלם
כדי להשתדרג. ראה כאן.
&nbsp
https://www.miles-and-more.com/onli...jKoM9MwH3Rcc8/?nodeid=2547865&l=en&NOSSO=true
&nbsp
http://www.lufthansa.com/us/en/Upgrade-to-Premium-Economy-Class

romelro

New member
תודה דניאלה

אירופלוט מוכרת כרטיס בכיוון אחד לכל המסלול בכ 450 דולר (לפי תאריך חזרה בחיפוש מהיום) כנ"ל גם כיוון אחד לעוד כחודש וחצי. זאת בעוד ששאר החברות דורשות כ1000 דולר אפילו לכיוון אחד!
השאלה היא האם אירופלוט נוטה להעלות מחירים בצורה קיצונית ועלי לצפות למחיר כפול או משולש?

איך ניתן למזער את העלוית במידה ורוצים לשנות את התאריך חזרה? (התאריך יהיה לעוד כשנה מהיום ולכן לא סגורים על התאריך חזרה. סוויס ולופטהנזה רוצים 160 דולר + שינוי בכרטיס. אודה לך לכל טיפ, או עצה שיש לך בנושא.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אם תמצא פתרון למזער עלויות שתף אותנו
לגבי אירופלוט אין לי מושג, מעולם לא טסתי אתם וגם החברה עצמה לא מוכרת לי מבחינה זו שאי פעם בדקתי את האתר שלה ודרכי פעולתה.
&nbsp
לגבי עלויות של שינוי או ביטול כרטיס? 160 דולר זה בזול, אני שלמתי 240 דולר לכל אחד מאתנו לפני שלוש שנים. לו ידעתי איך ממזערים, הייתי רושמת פטנט.

romelro

New member
חחחח מילא

זה היה מסתכם ב160 דולר אבל ה גם מתווסף להפרשי מחיר. הקטע שאם כרטיס יהיה זול יותר, את ההפרש את לא תקבלי בחזרה - אלא רק תוסיפי ותוסיפי.
בכל אופן, האם אין לכל החברות במועדון תעופה מסויים את אותם התנאים? למשל סוויס הייתה מאד נוחה ואפשרה לשנות ללא תוספת לאחר התאריך האחרון שהיה פתוח באתר, בעוד שלופטהנזה לא.

YosMan1

New member
דווקא בבריטיש לפעמים דמי השנוי הם רק 60 דולר+שנוי בכרטיס

רק שזה מרחיק אותך עוד יותר מהכיוון...

anigodin

New member
אני עומד לטוס איתם ליפן באוקטובר

יצא לי לטוס איתם לסן-פרנסיסקו לפני שנתיים.
הטיסה הארוכה הייתה באיירבוס הדו-קומתי הענק. לא נרשמה חויה מיוחדת..
יותר מעניין לעמוד בטרמינל ולראות אחד כזה ממריא

&nbsp
עד כמה אתה רוצה להאריך את הקונקשן? בכמה שעות או בכמה ימים?
אם מדובר בכמה שעות, עד 24 שעות, פשוט חפש טיסה עם קונקשן ארוך. יש להם כאלה לא מעט (בד"כ בחיפוש הן מופיעות בסוף כי רוב האנשים מעדיפים קונקשן קצר).
אם אתה רוצה כמה ימים, זה כבר סיפור אחר לגמרי. מדובר בשתי טיסות נפרדות למעשה וחברת התעופה עלולה 'לקנוס' אותך במחיר יותר גבוה.
כשטסתי עם קוריאן ליפן דרך סיאול, החלטתי להישאר 5 ימים בסיאול. שילמתי סכום מסוים ובאותו זמן מישהו אחר שטס בערך באותם ימים בלי להתעכב יותר מכמה שעות, שילם בערך 200 דולר פחות ממני..
&nbsp
דרך אגב, טסתי בעבר ליפן פעמיים עם טורקיש וקוריאן.
טורקיש טסים דרך איסטנבול.
קוריאן טסים דרך סיאול.
שתיהן חברות מעולות. קוריאן אולי הטובה ביותר שטסתי בה אי פעם (חוץ אולי מסינגפור איירליינס שיצא לי לטוס איתה טיסה קצרה).

למעלה