ארה"ב כביש 1

בוביץ

New member
ארה"ב כביש 1

מתכנן טיול לארה"ב חלק מהטיול מתכנן לעשות את כביש 1
1.האם כדאי להתחיל את המסע מסן פרנסיסקו או מלוס אנגלס?
אני רוצה לעבור בלאס וגאס ...
2.כמה זמן הנסיעה לוקח מעיר לעיר?
3.איזה אטרקציות כדאי לבקר בדרך?
האם יש אתר מסלולים והמלצות עדיפים מלמטייל? כי כל ההמלצות שם ישנים.
בברכה יעקב

ANZ1

New member
תשובות

1. אין הבדל
ואגס -> לוס אנגלס -> סן פרנסיסקו
או הפוך
אין הבדל
2. כמה שעות, תלוי כמה הפסקות אתה רוצה לעשות באמצע
בדרך כלל עושים את זה ביומיים שלושה ועוצרים בכל העיירות שבדרך
3. כל העיירות מסרטי הנוער שהם צעירים הולכים לים לגלוש עם עצי דקל ובלונדיניות.
כלום לא השתנה בדרך בשנים האחרונות, לא נראה לי שיש בעיה לקרוא המלצות ישנות.

YHS

New member
לא הבנתי איזה מסלול אתה רוצה לעשות

אתה רוצה לעבור בלאס וגאס בין סן פרנציסקו ללוס אנג'לס?

לגבי אטרקציות - אני ממליץ לבקר באטרקציות שמעניינות אותך. אני למשל הייתי עוצר (ועצרתי) בפאסו רובלס לראות את מוזיאון התעופה והצבא ולבקר ביקבים בסביבה.

בוביץ

New member
אני רוצה לבקר בשלושתם

השאלה איפה כדאי להתחיל ולסיים.
מה גם שאם אני עוצר באמצע איפה כדאי להזמין מלונות
הרי אני רוצה להזמין מלונות מראש
בברכה

YHS

New member
אני ממליץ להביט על המפה

לאס וגאס לא נמצאת בדרך בין שתי הערים הגדולות. כדי להגיע אליה יש לנסוע מספר שעות מלוס אנג'לס, וגם לחזור.
מקובל לנסוע מסן פרנסיסקו ללוס אנג'לס, על כביש 1. אם עושים זאת ביומיים, אז אפשר לישון באזור טירת הרסט, בסן סימאון. אם בשלושה ימים, אפשר למצוא מקומות שמתאימים לחלוקה של הימים.

danakama10

New member
זמני נסיעות והמלצות

לוס אנגלס-לאס ווגס - כ- 4 שעות
לוס אנג'לס-סן פרנסיסקו - כ - 9 שעות על highway 1 משולב עם 101 מסנטה ברברה עד סן לואיס אוביספו.
אטרקציות בדרך:
סנטה ברברה (לבקר ב- mission ולהסתובב קצת בעיר), SOLVANG (עיירה חמודה בסגנון אירופאי לחלוטין), סן לואיס אוביספו (לישון במלון Madonna Inn, מלון מקסים ואקצנרטי, כל חדר שונה בו), מורו ביי (לא חובה, אפשר לבקר במגדלור), לעצור לעשות hikes ב- BIG SUR (הכי מומלצים - Pfeiffer Big Sur State Park ו- Julia Pfeiffer Burns State Park) , לעצור ולטייל קצת ב- Carmel (היכן שקלינט איסטווד היה בזמנו ראש העיר) ובמונטריי (לבקר באקווריום ולנסוע ב- 17 mile drive), להמשיך ל- Capitola ולהינות מהבתים המצויירים על המים, להמשיך עוד קצת לסנטה קרוז לטייל ב boardwalk. משם אפשר או להמשיך על כביש 1 ולעצור בערים חביבות אך לא מעניינות במיוחד, או לקחת את כביש 17 ולעשות hike קצר ביערות. למשל, Castle Rock Park ב- Los Gatos (המון סלעים ענקיים מדהימים בתוך יער, ילדים יכולים לקפץ עליהם יום שלם, לבוא באמצע השבוע אחרת אין חניה), משם לקחת את כביש 85 עד כביש 101 (אם רוצים לעצור ולטייל בסטנפורד היפה) או עד כביש 280.

רזאי

New member
ממליצה לנסוע מסן פרנסיסקו דרומה.

זה המסלול בצד של האוקינוס והנופים המרהיבים. יותר קל לעצור ולהנות מהנוף כשנמצאים בצד "הנכון" של הכביש. בנוגע לעצירות- מצטרפת לכל ההמלצות של דנה.

למעלה