תקשורת סלולרית בחו"ל

תקשורת סלולרית בחו"ל

תרומתי הצנועה לפורום

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/180986816/מחשבים/סלולארי

דניאלה1311

Active member
מנהל
תודה רבה
אני לא שמה את זה במאמרי הפורום מכיוון שזה משתנה כל הזמן. יש כל הזמן הצעות חדשות. אז נפנה את מי ששואל לפורום הסלולארי

אדמiנית

New member
סים לחו"ל

אני קניתי לפני כשנתיים כרטיס סים נטען של אחת החברות (לא מציינת איזו כדי לא לפרסם). מאז אני נוסעת רק איתו.
הסים בעל מספר ישראלי קבוע, אני יכולה לקבל שיחות ולהוציא שיחות לארץ ו/או לטלפונים מקומיים, יכולה לגלוש, הכל כמובן בהתאם ליתרה שיש לי בכרטיס.
הפתרון הזה הוא זול יותר מכל חבילה של חברות הסלולר בארץ, ונוח יותר מלקנות בכל מדינה סים מקומי עם מספר אחר.
עבורי זה הפתרון לתקשורת סלולרית בחו"ל.

דניאלה1311

Active member
מנהל
את בהחלט יכולה לפרסם פה את שם החברה
אני לא רואה פסול בזה, אינך חייבת לתת קישור או שום דבר אחר
אלא לכתוב ש-XXX הוא שם החברה ומי שירצה, יתקשר ויבדוק.

salo22

New member
הם מציעים גם ראוטר נייד לחו"ל

במחיר די סביר, מישהו התנסה איתם ? מה שלא ברור לי, זה המשפט "המכשיר כולל גלישה של 500mb ליום", הכוונה שיש הגבלת גלישה יומית ? נשמע לי מוזר, למיטב ידיעתי לרוב לא תהיה הגבלה על כמות הגלישה, אחרת מה ההיגיון בראוטר נייד כזה ?

דניאלה1311

Active member
מנהל
האמת היא שאני מצאתי את ההצעה שלהם לחלוטין לא רלבנטית עבורי
ה-500 מ"ב זה מעט מאד.

anigodin

New member
500 מ"ב זה המון. חבילות גלישה רגילות בארץ הן 3-4 גיגה לחודש.

לשם השוואה, חברת ובינג מאפשרת לשכור ראוטר נייד לתקופה של חודש עם חבילה של 2 גיגה.. אני נסעתי עם ראוטר שלהם פעמיים לתקופה של כשלושה שבועות בכל פעם וזה הספיק לי ועוד נשאר עודף.
שליחה של דברים כבדים עשיתי בערב על הוייפיי של המלון..
&nbsp
500 מ"ב ליום זה אומר שבחודש מדובר ב-15 גיגה שזה ממש המון.
השאלה מה המחיר של 500 מ"ב ליום.

salo22

New member
כשלקחתי ראוטר ביפן

אף אחד לא הזכיר הגבלות על כמות הגלישה, הייתי בטוח שככה זה בכל העולם עם ראוטר נייד, הרי כל העיקרון ב Pocket wifi שיהיה אינטרנט היכן שתרצה וללא שום הגבלות, אבל כמובן שלא התנסתי מספיק ובעיקר חקרתי מה קורה עם זה בעולם.

anigodin

New member
גם ביפן יש הגבלה, פשוט לא הגעת אליה

ב-2013 לפחות, הייתה הגבלה כלשהי (2 או 3 גיגה) במכשיר היפני.
ייתכן שהיום יש גם מכשירים ללא הגבלה. בכל מקרה, אדם בודד, בשימוש רגיל בלי וייז ובלי יוטיוב וכדומה, יצטרך ממש להתאמץ כדי לעבור 3 גיגה.

salo22

New member
לא, לא הייתה

טחנו למכשיר את הצורה לאורך היום, בכל מקרה הנתונים כאן :
http://www.globaladvancedcomm.com/pocketwifi.html
בהחלט לא לקחנו את המכשיר הזול ביותר, אולי שם היה עניין כלשהו של הגבלה, נכון ללפני כשנה בערך..

סאלו

לגבי מיזרח אפריקה : ווי פיי נייד דור רביעי (מיני רוטר) עולה 32 דולר כולל סים, 40 גי בי לחודש ימים עולים 23 דולר.

לאונידס

Active member
SIM ב 400 שקלים עם חבילת גלישה של 1 GB? יקר

בדקתי לצרפת, המדינה שהאתר פתח לי כברירת מחדל
מחיר SIM + חבילת גלישה של 1GB כותב 88 יורו
&nbsp
אם אני זוכר נכון פלאפון מוכרים SIM נטען עם 1 GB ב 100 שקלים.

אדמiנית

New member
כאמור, קניתי לפני כשנתיים

שילמתי משהו כמו 200 ש"ח כולל הסים עצמו כמובן (החבילות בחברות הסלולר היו הרבה יותר יקרות).
אני לא לקחתי אז חבילת גלישה של 1 גיגה, נדמה לי שאפילו לא הציעו אז משהו כזה.
אין לי צורך בזה. אני בעיקר גולשת בערב במלון כשיש WIFI, ואם יש צורך במשך היום במשהו, אז הכסף שהטענתי לפני הנסיעה (אם בכלל, תלוי ביתרה שיש לי) מספיק.
יוצא לי להטעין את הכרטיס ב 10-15 אירו לפני כל נסיעה, ועוד נשאר לי עודף בסופה.
אני משערת שאם הייתי צרכנית כבדה של גלישה בחו"ל הייתי מעדיפה לקנות כרטיס סים מקומי. זה נראה לי משתלם יותר. מאחר ואני צריכה גם שיחות לארץ זה פחות מתאים.

לאונידס

Active member
למי שכמעט ולא משתמש SIM נטען יכול להתאים

כל אחד ופרופיל השימוש שלו, בד"כ למי שכמעט ולא צורך תקשורת כדאי לקנות חבילה שנשמרת מנסיעה לנסיעה.
מי שמשתמש קצת יותר, וכיום 1GB נחשבת חבילה צנועה וממש לא מתאימה למשתמשים כבדים, כדאי יותר חבילות של 6GB ודומיהן

למעלה