אריזונה ויוטה: עזרה לכל הדרכים לטייל בקיץ הלוהט

ונפלון

New member
פשוט תעלו על מטוס וטוסו למקום אחר

הולכים כאן מסביב וצריך להגיד את האמת הפשוטה: מי שמטייל באזור הזה ביולי יהיה לו חם, מאוד חם, ונורא חם. אין אפשרות אחרת. בלאס וגאס ביולי הטמפרטורה בצהריים היא מעל 40 מעלות, ובפיניקס אריזונה יכולה גם להגיע למעל 45 מעלות. אין שום צורה שלא יהיה לכם חם, גם בלילה.
לכן, האפשרות הסבירה ביותר לדעתי היא לוותר על האזור הזה אם אתם סובלים מחום, ופשוט לטייל במקום אחר. אם אתם במערב ארה"ב הייתי מעביר את כל שלושת הימים לאזור סיאטל, שהיא עיר יפה וקרירה (ומעוננת!) גם בשיא הקיץ, ובכיף אפשר להעביר שם 3-4 ימים. טיסה מסן פרנסיסקו לשם היא בסה"כ שעה וחצי ואם מזמינים מספיק זמן מראש (בסאות'ווסט למשל) אפשר למצוא טיסות ב-100 דולר לכל אחד, שזה לא נורא בכלל.
הייתי באוקטובר באזור הזה, וגם אז היה בפיניקס 33 מעלות בצהריים (בגרנד קניון בערך 5 מעלות פחות כי הוא גבוה יותר).

SPnage

New member
מה הבעיה עם נסיעה בחום כשנמצאים ברכב ממוזג?

אנחנו עשינו מסלול מאוד דומה בספטמבר האחרון, ודווקא לא זכור לי חום נוראי. אולי ביולי זה שונה.
מה שאנחנו עשינו זה לישון כל יום קרוב למקום הטיול שלמחרת, ואת הנסיעה ליעד הבא עשינו בסוף היום. זה לא אומר בלילה, זה אומר שאם סיימתם טיול בפארק בסביבות 5-6 אחר הצהריים אז יוצאים לדרך ליעד הבא כעדיין יש אור.
לא הבנתי מה הבעיה עם נסיעות באמצע היום, יש ברכב מזגן ואפשר לשים מגן שמש על החלונות.
דבר נוסף, אם אתם מגיעים לפייג' אז תשקלו לוותר על סכר הובר לטובת סכר גלן שנמצא ממש ליד אגם פאוול. גם שם יש סיורים ואפילו גשר ממש לידו עם תצפית יפה, והסכר הזה נמוך מההובר רק ב-6 מטר...

הנסיון הכי קרוב שלי, זה לנסוע באוקטובר לאילת: אני עושה הכל

כדי להמנע מנסיעה בשעות החמות ולהגיע לאילת בשעות הבוקר המוקדמות.

ההנחה שלי הינה שבאריזונה ביולי זה עשרות מונים יותר חם מאשר בערבה באוקטובר...

האנפה

New member
נשמע שאתם ממש לא אוהבים חום

יכולה להזדהות עם זה לגמרי. למה לא קטלתי מראש את התכנית שלכם? כי המון ישראלים נוסעים לאילת ביולי-אוגוסט. אני לא ביניהם. אז אריזונה זה אותו הדבר, רק בלי ים

&nbsp
שמורות צפוניות יותר, אבל עדיין במערב, באות בחשבון? למשל ילוסטון וגרנד טיטון.

אני גם בדעה שאם רוצים שמורות וטבע...

...אז לבחור אזורים נוחים יותר מבחינת מזג אוויר. ילוסטון וגראנד טטון למשל, או כמו שאמרתי - הרי הרוקיז הקנדיים שמכניסים בעיניי לכיס הרבה מהנופים בצפון אמריקה. באמת אזור מפעים ביופיו.

michal@gal

Active member
מנהל
אנחנו עשינו טיול בעונה דומה

האוטו מת באמצע המדבר. מזל שהיינו מספיק קרובים לעיירה קטנה בדרך ויכולנו להחליף רכב שכור.
&nbsp
מבחינת מזג אויר - להסתובב בוגאס רק בלילה. במשך היום רק מעברים קצרצרים בחוץ, ממלון למלון.
&nbsp
בציון וברייס היה מזג אויר מצויין לטיול. בברייס עשינו טיול רגלי מוקדם בבוקר.
&nbsp
מברייס נסענו ללינה בפלאגסטאף. בערב ביקרנו בסדונה (מקסים), ולמחרת הגרנד קניון שהיה חם אבל סביר.

הממממ.... גם ווגאס זה שיא החום (הייתי בספטמבר לפני 3 שנים.

לא זכרתי שעד כדי כך היה חם. הגעתי לכנס, ככה שלא הייתי יותר מדי מחוץ למלון)

בעסה. צריך לחשב מסלול מחדש...

moco10

New member
לא נורא כל כך בכלל

בעבר טיילתי בדיוק באזורים הללו בסוף יולי . היינו עם פעוט בן שנתיים ורוב הלינות היו באוהל בקמפינג.

הסיבה שזה לא נורא בכלל כמו שמתואר פה, היא שכמעט כל היעדים שמדובר בהם נמצאים בגובה משמעותי ולא כל כך חם. אני מתכוון לגראנד קניון, ארצ'ס, ברייס, ציון.
לאס ווגאס היא דווקא כן חמה כמו אילת בקיץ, אבל מי מסתובב שם בחוץ במשך היום? הכל indoors וממוזג.

זה היה קצת מזמן אבל האתרים היחידים שזכורים לי כחמים מאוד היו ווגאס (וזה היה רלוונטי רק בין ביניינים) והיער המאובן באריזונה.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני חושבת שאנחנו צריכים להסכים שלא מסכימים לגבי החום
והטיולים בחום. הרכב ממוזג? יופי אבל אני באה לראות נופים ומקומות.בשבילי לטייל בקיץ בחום שהוא מעל 30 מעלות עם או בלי לחות זה פשוט NO NO . אני בקיץ בעיקר יולי/אוגוסט יושבת בבית במזגן וזזה רק לעניינים שלא סובלים דחייה כל השאר מחכה לתקופות יותר קרירות, כמובן שזה תקף גם לגבי יציאה לחו"ל אלא אם יש לי שאלה chalet באלפים, ואין לי.
&nbsp
וכמוני יש לא מעט שונאי חום עם או בלי לחות לעומת כאלו שזה לא מפריע להם.
אז נסכים שחלק מכם נסע ויסע בחום ויהנה וחלק ישב בבית בחום ויגיד שיש גם מחר ...

YHS

New member
טוב,

נראה אותה קודם שתפתור את הבעיה בדוד......

למעלה