הוי אמסטרדם

KillingMoon1

New member
הוי אמסטרדם

היי!
בסוף חודש ספט' אני ובן זוגי נוסעים לשבוע באמסטרדם
אנשים רבים אמרו לי ששבוע הוא יותר מדי, והמקום ממצה את עצמו אחרי 3 ימים (האמת שהייתה רק בחורה אחת שאמרה לי שלעולם לא נמאס לה מהעיר והיא יכלה להשאר שם הרבה יותר משבוע..)

בכל אופן,
חשבנו לעשות איזשהו טיול ליום-יומיים (או שני טיולים נפרדים של יום כל אחד מהם)
אחת האופציות שחשבנו עליה היא האי טסל (TEXEL) שנמצא בצפון הולנד אבל אין מספיק מידע עליו ברשת.

מישהו התנסה בטיול מחוץ להולנד? יכול להמליץ על מקום ספציפי לא רחוק מדי ושווה ביקור?
תודה

the travel life

New member
תלוי לאיזה מטרה אתם נוסעים לשם חח

העיר עצמה דיי קטנה ובאמת אפשר להספיק לראות את הכל ב3-4 ימים, תלוי בקצב שאתם אוהבים לטייל. מציא לכלם לעשות טיול של יום לזאנדם וזאנס זאנס. עוד אפשר לנסוע לטיול של יום להאג או רוטרדאהם שהן גם ערים מקסימות ממש :) ואפשר גם לנסוע לבלגיה (בריסל, אנטוורפן או ברוז ערים ממש יפות ונגישות ברכבת מאמסטרדאם) או אפילו לצפון צרפת ללייל ולחזור בערב, הזמני נסיעות ברכבת לא ארוכים. אם יש לכם אפשרות לשנות ולהזמין 3 ימים במקום אחר אז תחסכו על נסיעות אבל אם לא אז תעשו טיולי יום. אם את רוצה לראות תמונות ממקומות שהייתי בהם בהולנד אז בקרי בדף שלי ואשמח אם תעשי לייק ותעקבי, אני מוסיף כל יום כמה תמונות ממקומות שונים ויש לי עוד המון תמונות להוסיף להולנד :) https://www.facebook.com/TheTravelLife222/

oshikbelo

New member
בקשה

הולנד יפה והנהיגה בא די קלה ולא מסובכת . תינסעו לחיטורן זה עיירה סטייל ונציה הכל תעלות ולא ניתן להיכנס עם רכב מאוד יפה . וולנדרם -זוהי עיירה דייגים ציורית עם טיילת יפה ואחלה אוכל . אם אתם רוצים לצאת מהולנד אז בריסל וברוז בבלגיה זה נסיעה של 3 שעות עיירות יפות ומעניינות .

KillingMoon1

New member
תגידו לי בבקשה אם זה מסלול ריאלי:

7 לילות בהולנד:

שישי - שבת: אמסטרדם
ראשון בבוקר: נסיעה לאי טסל וחזרה לאמסטרדם בערב (בעיקר בגלל שאני יודעת שבימי ראשון בדר"כ אין יותר מדי מה לעשות בעיר)
שני - שלישי: אמסטרדם
רביעי בבוקר: נסיעה לרוטרדם עד יום שישי בבוקר, ומשם לקחת רכבת חזרה לסכיפהול.

הגיוני?

למעלה