מחפש רעיונות ל 5 ימים בראש השנה לזוג, עם טיסה זולה

makiko

New member
מחפש רעיונות ל 5 ימים בראש השנה לזוג, עם טיסה זולה

שלום,

אשמח ליעדים של אחת הערים, פרט ל:
פריז, ולונדון בדגש על טיסה במחיר משתלם. אשמח ליעדים וראשי פרקים של טיולים.

דוגמאות כמו בודפשט, פראג, אמסטרדם, ברצלונה, רומא וכו'

מאיפה כדאי להתחיל לחפש טיסות?

אני בודקת באתר momondo.com

ואם משהו נראה לי, אני ממשיכה לאתר חברת/חברות התעופה הרלוונטיים. יש חברות זולות שמוכרות טיסות במקטעים, כך שאפשר לבחור לטוס טיסת הלוך עם חברה אחת וחזור - עם אחרת. לעיתים קרובות טיסות זולות הן טיסות המשך, עם נחיתה בייוון/טורקיה/אוקראינה וכו' ובהמשך במטוס אחר. נראה שלטיול של 5 ימים הייתי בוחרת בטיסה ישירה.

רומא יעד טוב. גם ברצלונה. גם בולוניה, יש טיסה ישירה של ארקיע, נראה לי שגם בראש השנה. יעד שגרתי פחות אבל יפה ומעניין, עם אפשרויות מגוונות לטיולים בסביבה.

makiko

New member
תודה: ה'פור' נפל על פראג. שאלות פראג (וגם כלליות):

מצאתי דרך SmartWings במחיר של 300 אירו. לעומת זאת, SkyScanner מצא דיל ב 275 אירו דרך חברת Travelgenio או 280 אירו דרך חברת GotoGate.

1. האם כדאי להזמין דרך אחת החברות האלו, או ישירות בחברת SmartWings? (קראתי באיזשהו מקום על תגובות לא מחמיאות על Travelgenio)

2. הנחיתה הינה בשעה 21:30. עדין לא הזמנו לינה. איך מגיעים לעיר משדה התעופה? רכבת? מונית? (נהיה זוג עם מזוודות)

3. לינה ואוכל כשר (רצוי, אך לא הכרחי): יש כזה בפראג? אשמח להמלצות.

4. היות ואני די סגור על תאריכים ויעד, וברצוני טיסה ישירה: עד כמה המחיר עוד צפוי לרדת או לעלות ככל שמתקרבים לתאריך היעד?

תודה!

תשובות

1. אני אישית מעדיפה תמיד להזמין באתר חברת התעופה (למעט אם מדובר בכרטיס מורכב ליעד רחוק ולפרק זמן ארוך שאז אני מעדיפה דרך סוכן נסיעות של ממש). לרוב זה יוצא מחיר זהה או זול יותר, ונראה לי הכי אמין.
נסי להשוות גם דרך kayak, ותראי מה התוצאות שם.

2. אני לקחתי שילוב של אוטובוס מהשדה עד לתחנת המטרו ומשם רכבת תחתית. עולה כלום ונוח להתמצאות. אבל אני מהנוסעים מאוד בזול...

3. יש אוכל כשר בפראג, יש קהילה יהודית. זוכרת שהיו מסעדות שכאלו ברובע היהודי בלב העיר (שותפתי לנסיעה אכלה שם), אבל למען האמת אני לא האדם לשאול אותו - תמיד אעדיף את האופציה הלא כשרה.

4. אי אפשר לדעת מה יהיה המחיר בהמשך. יכול לעלות ויכול לרדת ויכול גם להישאר במקום. לא נוכל לתת לך תעודת ביטוח. אם אתה סגור על תאריכים ספציפיים ועל טיסה ישירה, הרי שעדיף לא לחכות לדקה התשעים כדי לא להיתקע. בטח ובטח אם נוסעים בתקופה עמוסה כמו חגי ישראל.

butwhy

New member
כמה תשובות

אני תמיד מעדיפה הזמנה ישירה מחברת התעופה, בעיקר אם החלופה היא חברות שאני לא מכירה היטב או שקיבלו ביקורות שליליות.
מאחר שאתם מוגבלים בתאריכים, לא הייתי ממתינה עם ההזמנה, אבל זה עניין של "ניהול סיכונים" אינדיבידואלי.
מבחינת לינה אנחנו שהינו ב-Eurostars David פעמיים והיה מצוין.
בכל מקרה, לאור שעת הנחיתה שימו לב שאתם מזמינים מקום לינה שיש לו דלפק קבלה שפתוח 24 שעות ביממה, או מתאמים מול בעל המקום שיהיה מי שיקבל אתכם.
נסיעה טובה!

למעלה