הגיוני 3 טיסות לאותו יעד באותה שעה?

RONIJR

New member
הגיוני 3 טיסות לאותו יעד באותה שעה?

ראו תמונה מצורפת.
נתקלתי גם בהרבה מקרים עם 2 טיסות של חברות שונות באותה שעה לאותו יעד.
האם זה באמת 3 מטוסים שונים של חברות שונות? (ואז איך זה הגיוני שהם טסים באותה דקה בדיוק?)
או שיש הסכמים בין החברות תעופה שטיסה מסויימת של אחת מהחברות מקבלת כמה קודי טיסה וסה"כ מדובר במטוס אחד? ואם כך זו לא הטעייה למשל אם קניתי טיסה של אלעל ופתאום מטיסים אותי דרך איבריה? אשמח שתעשו לי סדר בדברים,
תודה רבה

moco10

New member
אכן קודשייר, המטוס אותו מטוס.

זו לא אמורה להיות הטעייה כי האינפורמציה הזו מוצגת (לפחות בכל אתר שאני ראיתי) עוד לפני הרכישה.

010754

New member
טיסות לאותו יעד

אם מספר הטיסה הוא בעל 3 ספרות זה החברה שמטיסה אותך לחול כל היתר קנו מקומות בטיסה הזאת
במקרה כזה כדאי לברר ביתר החברות כמה עולה טיסה
אני הזמנתי טיסה עם אל על לתאילנד והמחיר לילדים דרך תאי היה 150 דולר פחות לכל ילד כך שכדאי לבדוק
אבי

לאונידס

Active member
יכול להיות שהמטוס יהיה ספרדי או צ'כי

וגם אם ספרדי בכלל לא בטוח שיהיה של איבריה
http://www.themarker.com/consumer/tourism/1.2830113
&nbsp
למקרה של קוד שייר יחסית קל לדעת, כמעט תמיד הטיס עם ה3 ספרות היא המפעיל בפועל ו4 ספרות הם קוד שייר.
במקרה של החכרה רטובה כנראה לא תדע, ההחלפה יכולה להיות הרבה אחרי שרכשת את הכרטיסים וגם ברגע האחרון.

YHS

New member
מקור ה"פלטפורמה" אינו רלבנטי

אם 3 ספרות - זו טיסה של אל על ולא משנה אם בפועל הם משתמשים במטוס כזה או אחר. ישראלי (גם של חברה אחרת) או זר.

לאונידס

Active member
רלוונטי אם השואל רוצה "הכי בבית בעולם"

עם צוות דובר עברית, איש ביטחון ישראלי ומאמין שבאל על יקבל טייס F-15
ואז פתאום הוא מגלה שהוא טס בחברת שכר ספרדית ואם קנה פרימיום איקונומי שיעשה מהקבלה קבלת שבת

YHS

New member
לא רלבנטי לשאלה שנשאלה בתחילה.

אף אחד כאן לא דיבר על F-15.

לאונידס

Active member
אתה חושב שאכפת לשואל רק אם החברה הספרדית איבריה?

וכל שאר החברות הספרדיות מקובלות עליו או שחשוב לו שהוא שואל בגלל שמפריע לו שהטיסה איננה עם מטוס של אל על?
מנסה להבין מה הקריטריון שלך לרלוונטיות.

YHS

New member
אני חושב

שאין לי עניין בדיונים פילוסופיים. השאלה היתה "טכנית" לחלוטין. איך 3 טיסות ממריאות באותו הזמן. לא ראיתי כאן כל רמז להתייחסות לטייסינו הגיבורים ולא לכמות הסוכר בקולה שמגישים בטיסה, כשלעניות דעתי זה גם נושא שמעניין את השואל. עכשיו אתה יכול להמשיך בדיון כרצונך.

לאונידס

Active member
התשובה שלך לא רלוונטית לשאלה ששאלתי

ואין צורך להמשיך את הדיון, הסיבה ברורה

למעלה