טיסות פנים בארהב

guinness76

New member
טיסות פנים בארהב

חזרתי לא מזמן משם עשיתי 3 טיסות פנים בין:
לוס אנגלס לסן פרנסיסקו המחיר שלי 73$
סן פרנסיסקו ווגאס המחיר שלי 53$
ווגאס לוס אנגלס המחיר שלי 153$ זה היה יום לפני memorial day בגלל זה.
לבחור רק southwest הם החברה הכי טובה בשוק שלהם כל מי ששאלתי גם המליץ עליהם .
נפרט קצת :
הצ'ק אין נפתח 24 שע' לפני הטיסה לא לפני ונעשה או באפליקציה או באתר שלהם רצוי להוריד ולהרשם .
במעמד הצ'ק אין מקבלים את המיקום עליה למטוס לפי הזמן שעשית צ'ק אין A1-60 B1-60 או C1-60 כל אחת A B C זה קבוצות ובחלקים לפי המספרים עולים למטוס . אין מקומות שמורים רק למי שמשלם אקסטרא.
לפני הגייט יש עמודים וכל אחד לפי המספר נעמד ליד העמוד עם המספר שלו לפי הקבוצה .
צריך להיות 15 דק' לפני הטיסה ליד הגייט.
לי לא בדקו תעודה מזהה \ דרכון לפני העליה למטוס.
הם החברת התעופה היחידה בארה"ב שמעבירה 2 תיקים של 50 ליברה 23 ק"ג לפי מימדים גדולים ועוד תיק למטוס .טרולי קטן במידה של הטרולי הגדול של WIZZ לצורך העניין .
בעת ההגעה לשדה ניתן להדפיס את הכרטיס עליה למטוס ו-4 שעות לפני הטיסה לשלוח את התיקים הכל נעשה מול עמדה יעודית שלהם כולל ההדפסה של המסירת מזוודה וכל מה שנשאר לך זה רק להביא את המזוודה לפקידה להדביק את הסרט ולעבור את הביטחון .
אין שום חיוב נוסף על כלום !
מקבלים בטיסה שתיה קלה ובוטנים או בייגלה .
הטיסות שלהם יוצאות מטרמינל יעודי לטיסות פנים בארה"ב .
אם רוצים ניתן לעבור מטרמינל טיסות הפנים לבינלאומי בכל השדות בארה"ב רק צריך להראות את הכרטיס עליה למטוס ולעשות בידוק ביטחוני .
ז"א שאין מניעה לעבור בדיוטי פרי של לוס אנגלס כמו נוסע חזרה לארץ בטיסת פנים מארה"ב .
לגבי התורים - יש תורים לפעמים ארוכים אבל לרוב קצרים מאוד .
בידוק - הורדת נעלים וריקון כיסים מכונה בעמידה ומכונה לחפצים , כן הם מסתכלים על הדרכון לא ניסיתי לעבור עם הרישיון נהיגה ... הם דורשים תעודה מזהה...
טיסות מצויינות כ"כ נוח כ"כ קל כ"כ יעיל כ"כ מהיר .
מומלץ.

RoyceGracie

New member
אני חושב ש SPIRIT יותר זולים - ממה שבדקתי

קניתי טיסות לקיץ הקרוב במחירים הבאים:
&nbsp
וגס - סאן פרנסיסקו : $43
&nbsp
דנבר קולורד - וגאס : $46
&nbsp
סן דיאגו - שיקגו : $96
&nbsp
&nbsp

guinness76

New member
המזוודות הן בתשלום .

southwest הם היחידים שאצלם X2 מזוודות גדולות+ אחת למטוס בחינם .

מ א1

New member
אחרי שטסתי ב 2013 עם spirit מלאס ווגאס למיאמי

גם בחינם, אם יציעו לא אטוס איתם! עד היום הטיסה הזו מוזכרת אצלנו כ"טיסת הגיהנום"...ועוד משלמים על מזוודות. עדיף, לדעתי, לשלם קצת יותר ולטוס עם southwest או jet blue.

Nרב

New member
ולמי שחשוב לו לשבת בקדמת המטוס - לעשות צ'ק אין באינטרנט

ברגע שהוא נפתח

guinness76

New member
לא רק.

כי המקומות הפחות רצויים הם מקומות באמצע והם נשארים לקבוצה C לאחרוני העולים ...

מה שמצחיק פה

בטיסה הלוך אני נכנס לבצע הדפסת בורדינג פס מיד עם היפתח החלון, וכבר לפחות 3/4 מהמושבים כבר לא זמינים.
בחזור תמיד אני מצליח לקחת מושב בשורה 2.....

ועוד: כאשר אני שואל אנשים מדוע רוצים מושב ליד החולון, התשובה היא "לראות נוף" גם אם רוב הטיסה היא מעל העננים.
גם אני מעדיף חלון אבל כדי שלא יטרטרו אותי כל רגע שירצו לקום (אני לא קם כל הטיסה, אלו טיסות קצרות יחסית).

למעלה