בטן- גב באוגוסט

pregPetel

New member
בטן- גב באוגוסט

היי,

מחפשת חופשת בטן גב לזוג באוגוסט עם 2 אתגרים:
1. מקום בלי הרבה ישראלים (כמו יוון/ קפריסין/ מלטה)
2. עלות סבירה (1000-1200 דולר בסה"כ)

אשמח לעזרתכם

אין מקום בלי ישראליים.....

אפילו בקאריביים הרחוקים...בחור הכי נידח...פתאום נתקלנו בישראליים......גם כשהיינו בפיורדים....למעלה למעלה....בחור נידח...."גילינו" ישראליים.....
יש משהו כייפי בזה....

oren1947

New member
בחוף הזה..curium beach בקפריסין

בדרך מלימסול לאקרוטירי

pregPetel

New member
יש הבדל בין ישראלים שמוצאים במקרה בפיורדים

לבין חוף שלם שמלא נוסעים מטיסת השוקולד.
וסליחה על ההכללה הגסה, לרוב בקיץ ליעדים הקרובים של יוון/ קפריסין יותר סביר למצוא כאלה.

הריביירה האיטלקית, החלק המערבי. למשל נולי (Noli)

מקסים. ולא יהיו ישראלים. אבל באוגוסט יהיו המון עירוניים ממילנו, מטורינו, תיירים משווייץ, גרמניה, אוסטריה. ריק לא יהיה בכל מקרה. וסביר שמלונות ידרשו חצי פנסיון או תשלום מראש. וזה גם לא יעד זול במיוחד, אבל גם לא יקר. אם אפשר להקדים ליולי, מה טוב.

YHS

New member
שמע, אתה רוצה "עלות סבירה"

זה מה שרוצים כל הישראלים.
תצטרך להעלות את הצעת המחיר שלך בכדי לא לראות ישראלים. אז אולי תגיע למקומות שאליהם מגיעים ישראלים שמשלמים יותר כדי לא לראות ישראלים.

לאונידס

Active member
באוגוסט הסכום הזה בקושי יספיק לטיסות

האתגר בשבילך למצוא טיסות זולות,
חבילות מישראל לא באות בחשבון בגלל תנאי מס' 1 ולכן חייבים טיול עצמאי.
יוון מאוד גדולה, אני דווקא הייתי לוקח אותה בחשבון.
&nbsp
תספרי איך עמדת באתגר, מציאת כרטיסי טיסה במחיר שישאיר לך תקציב למגורים מזון ותחבורה ומשם יהיה אפשר לעזור

אודרי11

New member
תדחו לספטמבר ולא תצטערו..

אוגוסט זה החודש הגרוע ביותר לחופשות....כל אירופה מלאה לא רק בישראלים, אלא בכל האירופאים שנמצאים בחופשה שלהם...
הכל מלא ומפוצץ..ויקר יותר.

pregPetel

New member
עשיתי סקר שוק לספטמבר

בניס, הקנריים וסנטוריני (לפי המלצה שקיבלתי פה).
המחירים אכן נמוכים יותר אבל עדיין מעבר לתקציב.
&nbsp
יש עוד המלצה ליעדים יותר זולים ויחסית מבודדים בתקופה זו?

אודרי11

New member
כי הרביירה והקנריים לא בתקציב שלך מהתחלה

אין לי מושג למה אתה מתכוון מבודד, כי על מקומות אקזוטיים עם חופים פרטיים תצטרך לשלם הרבה כסף.

...אני רק יכולה לספר שחזרנו ממש עכשיו מחופשה בכרתים, שזה לפני העונה, במלון שלנו לא היו ישראלים אחרים, היו תיירים מצרפת בעיקר....המלון היה בתפוסת שליש, וחוף הים והבריכות, היו כמעט ריקים לחלוטין....פשוט בגלל תפוסת שליש מהכמות הרגילה.

אודרי11

New member
אתם יכולים לקחת טיסה לאתונה..

משם בטיסת המשך לאחד האיים האיונים למשל...קפלוניה וזקינטוס הם ממש גן עדן, אפשר לשכור דירת סטודיו על שפת הים.
או לצאת במעבורת לאחד האיים הסמוכים לאתונה ..למשל ל..אגינה, גם שם אפשר לישון במלון לא יקר על שפת הים.

pregPetel

New member
נשמע בול
תודה

YHS

New member
אצטרף לאודרי

תוכלו להיות יום-יומיים באתונה. הפלגה לאגינה כשעה. קחו את המעבורת שמגיעה למרינה. יש שם חוף נחמד בעיירה. היינו במלון ממזרח לעיירה, עם מצוק סלע קטן מעל המים, כמו בריכה פרטית. היתה רק עוד משפחה של ישראלים (היינו בתקופת החגים), אבל מה לעשות, באנו איתם...

לאונידס

Active member
תחגגו לפי התאריך העברי

או תמצאו כל תירוץ אחר לדחות לתחילת ספטמבר.
המחירים ירדו ב 30% ואולי יותר, הצפיפות תקטן בהמון, מזג האויר יהיה כנראה נוח יותר והילדים של המשפחות יחזרו לספסל הלימודים.

למעלה