טיסה עם Royal Jurdanian - אשמח לחוות דעת ממי שטס איתם

pinielbaz

New member
טיסה עם Royal Jurdanian - אשמח לחוות דעת ממי שטס איתם

שלום לכולם,
אשמח לקבל חוות דעת על טיסות עם Royal Jurdanian באופן כללי ויותר ספציפי לגבי טיסות לארצות הברית.
ייתכן ובעוד מספר חודשים אטוס ל LA ומבדיקת טיסות ומחירים ראשונית שעשיתי אני רואה שיש הפרש מאוד משמעותי בטיסה עם חברה זו (ישראל ->ירדן ->שיקגו->לוס אנג'לס).
בפעם הקודמת טסתי עם Air Canada והטיסה מישראל לטורונטו הייתה מאוד נוחה ומעולה.
לעומת זאת, פעם טסתי עם US Airways (הקו לארץ נסגר כבר) והטיסה הייתה פשוט סיוט, בעיקר הכיסא שאחרי שעה וחצי פשוט הורג את הגב.

אני יודע שרוב הישראלים שטסו עם Royal Jurdanian טסו בעיקר למזרח, אבל אשמח לשמוע דעתכם בכל מקרה.

תודה:)
פיני

ybo4

New member
טסתי איתם

לא לארצות הברית (שם עדיין לא הייתי).
אישית, בעיני הם חברה טובה. נעים לטוס איתם. יחסית למטוסים נוח, אדיבים.
קח בחשבון שאולי תרגיש לא בנוח עם השיחות בערבית סביבך... הרי טסים איתם בעיקר לא ישראלים. זה לא צריך לפסול, רק לדעת מראש

ybo4

New member
אדומית היא דווקא שפה מקומית

היו הרבה אדומים בצד הזה של הירדן.
הורדוס בא ממשפחה אדומית שהתגיירה. והוא רק דוגמא אחת בולטת לרבים שהתגיירו בתקופה החשמונאית (חלקם בכפיה).

ybo4

New member
יידיש כמובן

מה, הם לא מתחשבים בי?
הדיילים מדברים אנגלית טובה ואדיבים.
אך מניסיון, יש אנשים שחשים קצת מאוימים כאשר כמעט כולם סביבם מדברים ערבית (גם אם זה על התוצאות של הכדורגל או משמעות החיים על פי שייקספיר).
לכן הזכרתי זאת.

anigodin

New member
חברה טובה

בן דודי שעובד בהודו ובישראל במקביל והוא טס איתם הרבה.
הוא טס איתם בעיקר בגלל שהם מקצרים את זמן הטיסה באיזה 4 שעות כי הם טסים מעל למפרץ הפרסי. הוא בעל אזרחות אמריקאית ולכן זה לא מטריד אותו במיוחד.
&nbsp

pinielbaz

New member
תודה לכל העונים - שאלה נוספת

שמעתי שלאחרונה השתנתה המדיניות בכניסה לירדן דרך מעבר עקבה.
היום כדי לעבור את הגבול לירדן דרך עקבה נדרשים להוציא ויזה קודם לכן בשגרירות הירדנית ולא ניתן לקבל את הויזה במעבר הגבול.

האם הדבר נכון גם במקרה שבו ההגעה לירדן היא בטיסה ולצורך טיסת המשך?

תודה,
פיני

ונפלון

New member
החברה טובה, אבל המסלול נשמע מתיש במיוחד

רויאל ג'ורדניאן היא חברה לא רעה בכלל - הטיסות הארוכות שלה הן ב-787 חדשים עם מערכת בידור הכי חדשה שיש, בעמאן יש טרמינל חדש והטיסות שלה כמעט תמיד עומדות בזמנים.
אבל, שים לב שמדובר בטיסה מאוד מאוד מתישה וארוכה. יש לך שני קונקשנים, בעמאן ובשיקגו. לעמאן, אם נחשב את ההגעה לנתב"ג, הבידוק, הטיסה לעמאן וההמתנה לטיסה הבאה - יש לך כאן לפחות 6 שעות עוד לפני שעלית על הטיסה הטרנסאטלנטית. הטיסה מעמאן לשיקגו ארוכה מאוד, 14 שעות, אח"כ מחכה לך האימיגריישן המחורבן של אוהייר (קח בחשבון ששעתיים המתנה שם זה סטנדרט), ולאחר מכן - עוד טיסה לא קצרה באחת החברות האמריקניות האיומות (איומות במידה שווה, לא מעליב אף אחד).
אני הייתי הולך על טיסה עם קונקשן אחד, ובוודאי כזה שבה עושים את הכניסה לארה"ב בלוס אנג'לס. טיסות אירופלוט דרך מוסקבה הן פתרון טוב - קונקשן אחד במוסקבה, מטוסים חדשים עם מערכות בידור לא רעות בכלל, מה שיחסוך לך לא מעט שעות בדרך בגלל המסלול הצפוני יחסית. אני לא מוצא יתרון לטוס ברויאל ג'ורדניאן, אם היעד הסופי שלך איננו שיקגו. בטיסה חזרה, אחרי שתנחת בעמאן כבר לא תראה בעיניים מרוב עייפות - ואז יהיה לך עוד לג לארץ.

למעלה