צימר/ וילה לשלוש משפחות ביער השחור

michal1010

New member
צימר/ וילה לשלוש משפחות ביער השחור

שלום לפורום האהוב עליי :)
השנה אנחנו מתכננים להגיע לאזור היער השחור, ואני מחפשת וילה שתוכל להכיל את כל משפחתינו.
אני חושבת על צימרים שיש להם כניסות נפרדות, אבל סמוכים זה לזה או לחילופין וילה שיש בה שלושה חדרי שינה וסלון, שגם בו יהיה ניתן לפתוח מיטה (או ארבעה חדרי שינה).
מכירים משהו טוב? אשמח לשמוע.
אם יש לכם המלצות מעניינות נוספות, אשמח גם כן.
אנחנו בהרכב של זוג+3 (ילדים בגילאים 2,8,11), זוג+ 1 (בגיל 2) וזוג ההורים שלי (שישים פלוס).
תודה מראש לעונים ושובע טוב,
מיכל.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני לא רוצה להוציא לך את הרוח מהמפרשים
אבל תצטרכי לעשות את העבודה הקשה והמפרכת,כנראה, בעצמך. יש לא מעט אתרים שמתמחים בדירות או צימרים או בתי נופש . החיפוש מייגע וצריך לכתוב לכמה שיותר מקומות כדי לקבל מספר תשובות חיוביות ואז להמשיך בשיחות טלפון כדי לבדוק ולסגור מקום. את חייבת להחליט באיזה אזור את מעדיפה לגור ושם לעשות חיפוש אחרת תטבעי במידע

michal1010

New member
ועוד שאלה....יש ערים מועדפות יותר ופחות?

אנחנו רוצים ללון באותו המקום למשך כל השהות שלנו.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אין כמעט ערים ביער השחור
הגדולה היא פרייבורג. ההפלוס הוא שזו עיר תוססת למדי, לא גדולה, שופינג, מסעדות וכו׳ יש את פרוידנשטט יותר במרכז היער השחור לא ממש עיר אלא עיירה גדולה, יחסית ליער השחור. כל מקום (כמעט) יפה לכן קשה לי להמליץ והכל גם תלוי בלו״ז שלכם.

אנחנו שהיינו מספר ימים בקצה של היער השחור

רבע שעה מפרייבורג ורבע שעה מהגבול עם צרפת. לנו זה היה ממש נוח ומשם עשינו טיול כוכב לרוב היער השחור.

שהיינו במקום הזה.
מפעילי המקום מאוד חביבים. המקום נקי ומאוד יפה ויש מספיק חדרים לכולכם (אם תזמינו מספיק זמן מראש).

michal1010

New member
תודה רבה לכם!

דניאלה תודה, אני אכן טובעת בהמון אינפורמציה ומתקשה להחליט מה מתאים לנו.
מתיש....(צרות של עשירים כמובן)

דניאלה1311

Active member
מנהל
אכן, מתיש לחלוטין
אבל אם אינך רוצה לעבוד כל כך קשה, יש משרדי נסיעות שמתמחים. אני אמנם לא מכירה מומחים ליער השחור אבל בטוחה שיש.

Nרב

New member
תשנו כיוון לאיזור האגמים באיטליה הרבה יותר נחמד שם :)

michal1010

New member
היינו שם בשנה שעברה ואני מתה על איטליה :)

השנה אנחנו פשוט מטיילים עם אחותי שחיה בגרמניה.
אם זה היה תלוי בי, הייתי חוזרת שוב לאיטליה המדהימה!!!

למעלה