מלון שהוזמן דרך בוקינג עושה בעיות.....

zuzi

New member
העברה בנקאית

איך ביצעתם את ההעברה בנקאית דרך הבנק הבנתי שזה יקר

נו, אז מה אתם רוצים?

אם מגלגלים את הדף עד הסוף למקום בו כתוב "האותיות הקטנות" כתוב שם בבירור שהתשלום הוא רק בהעברה בנקאית. אם לא נראה לכם, לא הייתם צריכים להזמין את זה מלכתחילה.

האנפה

New member
אבל כתוב שהם כן מקבלים פייפאל

אני אישית לא מזמינה מלונות עם תשלום מראש בשום צורה, אבל כיון שההזמנה כבר בוצעה זה מה שהייתי עושה עכשיו:
1. כותבת למלון מייל מנומס ומסבירה שהעמלה על העברה בנקאית מישראל גבוהה מאד (אם יש לך סכום מדוייק - תרשום אותו. הגרמנים חסכנים ויש יותר סיכוי שיבואו לקראתך אם תתן פרטים) ולכן מבקשת לשלוח לך חשבונית בפייפאל ואתה תשלם
2. אם הם יסרבו לפייפאל אז מבקשת לבטל את ההזמנה

yossialef

New member
תודה שקראת את כל הכתוב בהזמנה לדירה הנ"ל

בנוסף, הצעתך טובה ומועילה. אגב, ישנן הרבה מאוד דירות נופש בבוקינג שמקבלות כרטיס אשראי בלי מקדמה של המחאות בנקאיות. כמו שישנן גם דירות
המבקשות מקדמה בצורת המחאה בנקאית.

moco10

New member
אז כתוב שם במפורש

Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions.

אם כדאי או לא זו החלטה שלך, אבל את כל הפרטים והדרישות הם כותבים מראש.
ממה שכתבת בהודעותיך משתמע שהמלון ובוקינג לא בסדר, וזה לגמרי לא נכון.

danielya

New member
קרה לי בעבר

שהתברר שמי שהעלה לבוקינג את המלון זו סוכנות גרמנית ודרשו 2 העברה בנקאית,
שבאתי לעשות את העברה אמרו לי בבנק שעמלת העברה היא 30 דולר.
&nbsp
**לתשומת ליבם של המתנפלים עליו, אני חייב לציין שבעמוד של המלון היתה הערה ש"אין צורך בכרטיס אשראי" ולא שום דבר שאומר שרק העברה אפשרית, כך שגם שקראתי את כל התנאים זה לא עזר לי.
&nbsp
לבסוף דיברתי עם שירות הלקוחות של בוקינג והם שלחו את הבקשה שלי לביטול עם הסיבות המוצדקות לסוכנות והם ויתרו.
&nbsp

סליחה על הנאיביות

מה הבעיה למשוך 300 יורו מהכספומט ולשלם במזומן בסוף האירוח? זה לא סכום כזה גדול...

למעלה