המלצות ליעדים - טיול של שבועיים וחצי

Shaycus

New member
המלצות ליעדים - טיול של שבועיים וחצי

שלום,

עזרתם לי מאוד כשטסתי לארה"ב לפני שנתיים ולפני ארבע שנים ואני בטוח שתוכלו לעזור לי שוב :).

הפעם השאלה שלי קצת יותר מופשטת וחות ממוקדת.

אני ואשתי (בני 30) רוצים לטוס בספטמבר/אוקטובר לשבועיים וחצי (+-), התקציב עומד על בערך 30,000 שקל.

השאלה היא מה יהיה היעד. מסיבות כאלה ואחרות מערב ארה"ב / מקסיקו / דרום אמריקה / קאריביים לא באים בחשבון.

מה שמשאיר לנו את האופציות הבאות:
1. חוף מזרחי - ניו יורק, מיאמי, בוסטון, שיקגו, וושינגטון, מפלי הניאגרה --> היינו כבר בניו יורק ובמיאמי כמה פעמים ולשאר המקומות מדיבור עם לא מעט אנשים הבנו שזה טיול לגיל יותר מבוגר ולא לעכשיו.
2. יפן - זאת נשמעת כאופציה טובה למרות שאשתי לא מתלהבת ממנה כל כך, היא לא מרגישה שהיא נמצאת במקום בחיים שבא לה לעשות כזה טיול "קיצוני" (תרבות שונה).
3. טיול באירופה - אפשר לעשות טיול רכבות בכל מיני מדינות קרובות / טיול לדרום ספרד ופורטוגל..

בגדול אנחנו לא סגורים בעצמנו על מה אנחנו מחפשים אבל אנחנו רוצים שיהיה שילוב של בטן גב (נניח 40%-50% מהזמן) ומשהו עירוני (היינו במדריד וברצלונה לפני כשנה והיה מעולה).

יש לכם רעיונות נוספים / אתם חושבים שאחד מהרעיונות למעלה הם טובים ואם כן מה? ואם הטיול באירופה אז יש לכם אולי המלצה למסלול שכזה?

תודה!
שי

תותח9

New member
כמה הצעות

1. קוסטה דל סול ואנדלוסיה: בטן/גב בקוסטה דל סול, לשכור רכב ולטייל ברחבי אנדלוסיה. בתקציב ובמסגרת הזמן שלכם אתם יכולים להוסיף את פורטוגל או את מדריד וסביבתה
2. ריביירה צרפתית ופרובנס. אתם יכולים להוסיף גם את הריביירה האיטלקית וצ'ינקווה טרה, או להעמיק לתוך צרפת - חבל לנגדוק המדהים
3. תאילנד

Shaycus

New member
תודה רבה

תאילנד לא בא בחשבון מסיבות אישיות.
אני בהחלט אבדוק לעומק את האופציה הראשונה והשנייה שרשמת.

תודה.

למעלה