בודפשט ביוני

teach23

New member
בודפשט ביוני

מעונין לטוס לבודפשט ביוני עם אישתי והתינוקת.

1. הייתי קודם כל מעוניין לדעת מה מזג האוויר בסביבות סוף יוני. האם חום ולחות מעיקים?

2. אשמח לקבל המלצה למלון ביחס תמורה לכסף טוב (גם מבחינת מיקום, עדיף מרחק הליכה מהאתרים)

maximus14

New member
הקיץ בבודפשט

החל ממאי חלה התחממות בעיר והימים ממש מתארכים יחסית לאיזור. 25 מעלות ומעלה- חמים ונעים.
אגב אם את רוצה עוד מידע נתקלתי במאמר נחמד מאיזה אתר תיירות שעזר לי מבחינת מידע כשטסתי לשם לפני שבוע.
אני אתן לך את הלינק
https://www.travelor.me/he/hotels/city/hu/budapest/?fid=746

teach23

New member
תודה. עוד שאלה

הבנתי שיש בעיה קצת להגיע משדה התעופה למרכז העיר? כלומר אין תחבורה ישירה ויש צורך לעשות החלפה באמצע?

אגב, ל 4 ימים, בהנחה שלא אוכלים במסעדות יוקרה ולא מפרקים שופינג. האם 140 שח לאדם ליום יספיקו? מעט מדי? יותר מדי?

RoyceGracie

New member
רציתי להמליץ על 2 מקומות בבודפשט

מבין כל החמאמים התיירותיים והיקרים, רציתי להמליץ על אחד מקומי, חמוד מאד וזול.
&nbsp
חמאם RUDAS ב"בודהה" (קרוב לגשר). זול וכיף. יש שם אחלה של כיפה יפה מהתקופה התורכית, המים הם מהאדמה, וגם יש גן בוטני עם חבית ענקית שהיא ג'קוזי וגם ג'קוזי מודרני וכל מיני. בקיצור ממש נחמד ולחלוטין שווה את ה 25 שקל שזה עולה. תסתכל באינטרנט.
&nbsp
גם כן רציתי להמליץ על מסעדה בשם TROFIA GRILL BAR שהיא מסעדת אכול כפי יכולתך (אבל לא פח). ברחוב קירלי 32. ממש נהנתי שם בפעמיים שהייתי. יש שם מגוון ענק של מאכלים מקומיים וגם לא והכל נעשה בצורה דיי מוקפדת ולא זבל.
&nbsp
140 שקל ליום - לפי דעתי זה ממש ממש הרבה כסף. אני טיילתי שם בהרבה פחות. בודפשט זולה...
&nbsp
ממליץ ליסוע גם לטיול יומי מחוץ לעיר, יש להם שם אחלה של יערות עם טירות וכפרים. מאד נחמד.

למעלה