ארה"ב - התלבטות בין שני מסלולים

גלגל4

New member
ארה"ב - התלבטות בין שני מסלולים

שלום לכם,
אשמח לשמוע את דעתכם.
אנחנו (זוג 50+) טסים ביולי- אוגוסט. מתחילים בפילדלפיה ומסיימים בניו יורק.
באמצע יש לנו 8 ימים בהם נשכור רכב.
עד עתה תכננו מסלול " די קלאסי" (באופן כללי...איתקה- ניאגרה-טורונטו- אדירונדק וירידה לניו יורק).
פתאום בעלי "מושך" לכיוון בוסטון (גם אני שמעתי שהיא עיר מאוד יפה).
אני קוראת על טיולים יפים מאוד באיזורים האלה אך בסתיו... :(
כמובן שבטווח הימים אי אפשר הכל ובגלל בוסטון והגיוני שהמסלול יהיה מזרחי יותר מנהר ההדסון (וורמונט, ההרים הירוקים?).
מה דעתכם? איזה איזור מרשים יותר? האם מישהו טייל בשני האיזורים?
אשמח לשמוע את דעתכם.
תודה

iris mom of two

New member
תלוי מה אתם רוצים

בוסטון בהחלט חביבה. ויש באמת טיולים מאד יפים באזור, גם בקייץ. אישית אני מאוהבת בהרים הלבנים של ניו המפשייר.
&nbsp
מה יותר מרשים? ניאגרה. אבל העיר עצמה מאד טוריסטית, עד כדי כעור. בוורמונט ובהרים הלבנים יש יותר הרגשה של טבע. מסלול חביב זה לעלות ללייק שמפיין בעמק ההדסון, לעבור לוורמונט ולנסוע לברלינגטון וורמונט, לרדת לכוון בוסטון דרך לינקולן ניו המפשייר,הקנגמנגס, ונמשיך לבוסטון.
&nbsp
בניו המפשייר אין מס קניה, אם קניות מעניין אותכם.

לאונידס

Active member
ניאגרה מקום ש"חייבים" להגיע אליו

המקום בהחלט מרשים ומקודם כך שפשוט קשה מאוד להיות בארה"ב בלי להגיע לשם.
האם בשורה התחתונה מבחינתכם אפשרי לותר על המקום?
אני אוהב את בוסטון כך שנראה לי שאין בחירה רעה, מה שתבחרו יהיה בסדר

iris mom of two

New member
הייתי בארה"ב כמה פעמים

גרתי בארה"ב 15 שנים לפני שהגעתי לניאגרה. התרשמתי? כן. לא מרגישה צורך לחזור.

גלגל4

New member
קשה...קשה...

אני יושבת שבועות וקוראת סיפורי טיול, בלוגים, טיפים ועוד. כל שם של מקום שמתואר כ"שווה ביקור" / המלצה על מקום לינה "מדהים" מסמנת במפת גוגל. המפה הפכה להיות "מוצפת" בכוכביות.
צריך לוותר וזה קשה. כנראה שזה מה שקורה בגלל עודף מידע.
כל עצה משנה את המסלול, אתמול חברה אמרה לי לא "לבזבז" ימים על טורונטו ואלף האייים ולהקדיש את הזמן לאתרים בארה"ב. כל "עצה" מאדם שאתה סומך עליו גורמת לשינוי כל מקומות הלינה ששיריינתי ובלאגן.
איפה הימים שקנינו ספר ונסענו על פי "מסלול מספר 1" או "מסלול מספר 2" ?....
מכיוון שמדובר במסלולי נסיעה ארוכים בכל יום והחלפת מקומות לינה ! (שיש צורך להזמין מראש) צריך לקבל החלטות וזה קשההההה.
אבל.... אילו צרות טובות. אני נהנית מאוד להכין את מסלולי הטיול שלנו אך הפעם זה קשה יותר מתמיד.
אשמח לקרוא עוד תובנות.
תודהרבה לכם!!!

אודרי11

New member
כמי שאוהבת את טורונטו...

אבל מהסיבות האישיות שלי...אני יכולה גם להגיד לך שאם זמנכם מצומצם, אתם בהחלט יכולים לוותר על ביקור בטורונטו...שלטעמי היא עיר נהדרת, אבל ממילא ביום אחד לא תוכלו לספוג הרבה, ובשביל ביקור ב CN tower, לא שווה...זו לא עיר שמתפעלים ממנה בWOW בביקור קצר.
מצד שני, במפלי הניאגרה אני חושבת שכן צריך לבקר פעם אחת בחיים לפחות...הנכדים שלי חושבים שצריך לנסוע פעם בחודש, אבל הם גרים במרחק של שעה וחצי נהיגה משם..
אלף האיים הוא איזור מקסים ויפה, אבל יש עוד מקומות עם אגמים ואיים קטנים משובצים בהם...לא חובה לנסוע עד לשם.

לאונידס

Active member
אולי אם תחליפו חלק מהנסיעה בטיסה

יתפנה לכם עוד קצת זמן לטיול.
אפשר להזמין לינה שניתנת לביטול ברגע האחרון וכך לשמור על גמישות מסויימת.
&nbsp
כנראה שתצטרכו להגיע לעוד ביקורים באזור

למעלה