אתם מתכננים טיסה לארה"ב? תתכוננו לתורים ארוכים

דניאלה1311

Active member
מנהל
אתם מתכננים טיסה לארה"ב? תתכוננו לתורים ארוכים מסתבר שהנהלת הבטחון התעבורתי (Transportation Security Administration ) בארה"ב קיצצה במספר הבודקים
מחד, ויש עליה גדולה במספר הטסים מאידך, דבר שיוצר תורים ארוכים מאד בבדיקות הבטחון וכ-6800 איש הפסידו את הטיסה שלהם בשבוע קצר אחד במרץ השנה.

לכן, אם אתם מגיעים ליעד מסוים בארה"ב כמו ניו יורק, אטלנטה, שיקגו וכו' ויש לכם טיסת המשך, תנו לעצמכם מספיק זמן כדי לתפוס את הטיסה הבאה (לפחות שעתיים) ואם אתם טסים חזרה בטיסה בינלאומית כדאי שתהיו שלוש שעות לפני הטיסה בשדה. הנה המאמר

http://www.nytimes.com/2016/05/03/b...60503&nl=todaysheadlines-europe&nlid=45432673

החתולית

New member
החוק הוכל ב- 1/5
שטות מוחלטת לטענת חברים גרמנים, וקרובת משפחה בעלת דירות נופש.
&nbsp
הם מאמינים ש 10,000 דירות נופש יפתרו את משבר הדירות להשכרה בברלין. שכחו את העלאת מחירי בתי המלון, אובדן מקומות עבודה, פגיעה בתיירות ולכן פגיעה כלכלית בעיר.

פיו מזל שהשנה הצלחתי שהקונקשן באירופה
גם ככה לפעמים נדמה שאאין מספיק בודקים אזעם הקיצוץ עוד יותר לא כיף:/

לאונידס

Active member
אנחנו ממילא רגילים להגיע שלוש שעות לפני הטיסה
ובזמני עומס כמו חגים ממליצים לנו להגיע עוד קודם כך שאנחנו רגילים, לא ביג דיל

היה לי קונקשיין ב JFK של 3 שעות בסוף אפריל
לקח לי שעתיים לעבור את הבדיקות הבטחוניות, ולא עברתי תחקיר מיוחד, פשוט היו שני טורים ארוכים בטירוף לבידוק.
עם זאת בשדה בווגאס ובסן פרנסיסקו המצב היה שונה לחלוטין.

nurii

New member
באטלנטה כבר לפני 5 שנים

היה תור כאורך הגלות.לולא החוצפה הישראלית שלי לא היינו מגיעים לטיסת המשך לl.a בזמן....פשוט בl.a חיכו לנו ולא היה לנו מס. פון של זה שחיכה.אז נדחפנו בעדינות אחרי 3/4 שעה שעמדנו בתור לאימיגריישן.

iris mom of two

New member
זה עניין של מזל ותזמון
כמי שוסה בעיקר בארה"ב, יצא לי לחכות בתורים ארוכים כו הגלות וללכת לבדוק ולהתפלא שאין תור בכלל.
&nbsp
לפחות פעם אחת בחרתי טיסת המשך שתתן לי יותר זמן לבדוק, ואז עברתי הכל תוך דקות ויישבתי להתייבש בשדה שלוש שעות. נשמע כלא משמעותי, אבל כשהשדה משעמם, וכל מה שאני רוצה זה להגיע הביתה...

למעלה