שעות פתיחה של אתרים

berdoron

New member
שעות פתיחה של אתרים

היי אנו נוסעים לאמסטרדם ורצינו לדעת עד כמה האתרים והמוזיאונים שם פעילים בשבת ובראשון ה4-5 ליוני
אנו רוצים לאמת אם יש להם איזה חג או משהו בסגנון שבגללו מוזיאונים אמורים להיות סגורים אני מדבר על מדאם טוסו הית אנה פרנק וכל מוזיאון אחר בגדר יעד חובה שעולה על דעתכם

moco10

New member
באתר של כל מוזיאון מצוינים שעות הפתיחה

וימים סגורים.
טיפ: חפש ביחד עם המילים open closed , וסביר שתקבל לינק ישיר לדף הרלוונטי.

בדוק אתר-אתר לפי המוזיאון שמעניין אתכם. לכל אחד מהם אתר

עצמאי ובו כל הפרטים לגבי ימי ושעות הפתיחה.

berdoron

New member
אשאל את זה בצורה אחרת

עד כמה העיר אמסטרדם מספקת אטרקציות תיירותיות במהלך ימי שבת ראשון?
לבדוק באינטרנט אני יודע אך אני מחפש טיפים מאלו ממכם שהיו שם ויוכלו לתת לי יותר מהמידע היבש שיש באינטרנט בתרים הרשמיים

moco10

New member
רוב המוזיאונים פתוחים בכל ימות השבוע

מה לעשות, וימי ושעות פתיחה וסגירה, זה מידע יבש.
הייתי שם כמה פעמים, אבל אתה חושב שחיפוש בזכרוני ייתן לך מידע יותר אמין בתחום ימי הפתיחה מאשר חיפוש בגוגל ?

michal@gal

Active member
מנהל
רוב המוזיאונים פתוחים בשבת וראשון

מוזיאונים בחו"ל בדרך כלל סגורים ביום שני או שלישי.

מוזיאונים ואתרים אחרים פתוחים בימי שבת וראשון. אדרבא,

אלה ימי שיא התיירות. עיר שניזונה מתיירות כמו אמסטרדם, היא עיר שהסיכוי שבה אתרים יהיו פתוחים 7 ימים בשבוע, גדול, או שהם פתוחים 6 ומחלקים ביניהם את יום הסגירה, שני או שלישי (כך למשל באיטליה ובצרפת). בגדול, שעות הפתיחה בהולנד מצומצמות יותר מאשר בשתי אלה. אבל זה בגדול ונכון ללפני די הרבה שנים.

בחודשי הקיץ יש סיכוי גם לשעות פתיחה ארוכות מהרגיל.

ואין מנוס, שוב, מאשר לבדוק אתר-אתר. לפעמים יש מוזיאונים שפתוחים עד 22:00 בסופה"ש. שוב, לבדוק.

לאונידס

Active member
זו לא ישראל, האטרקציות פתוחות בעיקר בימים החופשיים מעבודה

באירופה המדיניות שונה מישראל, בד"כ יסגרו אטרקציות (אם בכלל) ביום שני.
עדיין אני מהדהד לך את ההמלצה לבדוק פרטנית את האתרים בהם אתה רוצה לבקר. לא נעים להגיע לאטרקציה ולגלות שערים סגורים כי דווקא שם ימי הפתיחה יוצאי דופן.

למעלה