מאיזו חברה אתם ממליצים לשכור רכב בשדה"ת מלפנסה במילאנו?

sharonyle

New member
מאיזו חברה אתם ממליצים לשכור רכב בשדה"ת מלפנסה במילאנו?

היה לנו ניסיון נוראי עם יורופקאר באלזס, עד היום מחכים לתגובה שלהם לגבי היותה של הסוכנות שלהם סגורה ביום בו הגענו לקחת רכב (שולם מראש וכו וכו). נשמח להמלצות על חברה שהיה לכם עמה ניסיון חיובי במלפנסה - מילאנו, לטיול של כמה ימים באיזור אגם קומו.
תבוא עליכם הברכה ומועדים לשמחה

שרון/פריז

תומלול

New member
אנחנו שכרנו מ- MAGGIORE וטיפ לגבי תדלוק

אנחנו שכרנו מ- MAGGIORE (קשורים לשלמה SIXT), במלפנסה.
הזמנו בעזרת סוכנת שאנחנו מכירים, כך שהיא בדקה עבורנו את נושא הביטוח וכו'.
היינו מרוצים והסוכנות היתה פתוחה 24/7.
חשוב לדעת שתחנת התדלוק המסודרת האחרונה היתה כ- 12 ק"מ משדה התעופה. היה נראה לנו שזה לא הגיוני, אך גילינו בדרך הקשה, שלאחר מכן יש רק תחנות בתדלוק עצמי בהן אפשר לשלם אך ורק במזומן ובמדויק! אלמלא ה GPS, גם בחיים לא היינו מוצאים תחנה כזו, שנחבאה בדרך חשוכה.

sharonyle

New member
תודה רבה על הטיפ בעניין תחנות הדלק! סופר חשוב. לגבי

הרכב עצמו, מאיזה טרמינל לקחת את הרכב?

moco10

New member
אם אתם טסים עם איזי ג'ט

אז אתם מגיעים לטרמינל המשני שם.
אם אני זוכר נכון רק לEuropcar יש שם נציגות + מגרש מכוניות.
לכן, אם אכן זה המצב, אני ממליץ עליהם כדי לחסוך את המעבר לטרמינל הראשי או ממנו, בלקיחה ובהחזרה.

sharonyle

New member
אכן איזיג'ט ואם EUROPCAR זו האופציה היחידה זו תהיה ממש

בעיה. לא שוכרות דרכם יותר, עברנו איתם סיוט שעוד ידובר בו.....
תודה בכל מקרה!

moco10

New member
לנו הייתה חוויה חלקה איתם

קחי בחשבון שכל (או רוב) החברות הללו גדולות ועובדים בהם אנשים רבים ושונים בתחנות השונות.
כוונתי היא, שברוב המקרים חוויה טובה או לא, נקבעת על ידי האנשים המקריים שנתקלים בהם, ולאו דווקא בגלל זהות החברה.
הטרחה של מעבר הטרמינלים זה מחיר ידוע מראש, טיב השירות בלתי ידוע מראש.
במקרה הכי גרוע, את עלולה גם להתעסק במעבר טרמינלים וגם לגלות שאת צריכה להוסיף עוד חברה לרשימת הפסולים.

Faria

New member
לפני שנה וחצי הזמנו בSIXT דרך שלמה.

דרך שלמה השגנו את המחיר הטוב ביותר (טוב, זה גם בגלל הנחת עובדי תעשיה אווירית) עם ביטוח מלא.
השירות היה אדיב מאד ויעיל. החזרנו את האוטו עם שריטה גדולה שלא היתה עליו כשקיבלנו את האוטו, שאלו אותי רק איך היא הגיעה, ואחרי תשובה קצרה העובד הנחמד אמר "לא משנה, זה דרך שלמה" והלכנו לדרכנו.
&nbsp
וכמו שכתבו לפני, קצת קשה עם תחנות הדלק באיזור מלפנזה. בעיקר אם אתה מחזיר בסופ"ש (החזרנו את האוטו שלנו ביום ראשון) ואז בכלל אין עם מי לדבר והשירות העצמי נוראי שם.

dror2311

New member
אני שכרתי שם לפני חמש שנים

דרך הרץ והכל היה מצוין - גם בלקיחה וגם בהחזרה

sharonyle

New member
תודה רבה
נבדוק! אנחנו מגיעות עם איזי ג'ט והבנתי שלא לכל

החברות יש נציגות בטרמינל בה החברה נוחתת.

לאונידס

Active member
מכיוון שאתם רוצים סוכן ישראלי

אני מציע לכם להריץ חיפוש באינטרנט על "אורן מרום".
אני חושב שזה האתר שלו
http://tinyurl.com/gnw6ol3
לא 100% בטוח.
בכל מקרה יש שם עצות רבות שעם רובן אני יותר ממסכים ויש ריכוז של לינקים לסוכנים להשכרת רכב.
&nbsp
אני אישית לא ניסיתי (אני מזמין בד"כ מול סוכנים בחו"ל) אבל שמעתי חוות דעת מאוד חיוביות כולל הסברים ונימוקים מאנשים שחוות דעתם מקובלת עלי

sharonyle

New member
למה דווקא סוכן ישראלי? אני גרה בפריז, מבחינתי כל סוכן

הוא רלוונטי. האם יש משמעות להזמנה ישירות מול החברה, או מול סוכן?

sharonyle

New member
ההמלצות כולן נקראו
לא לכעוס שלא הגבתי ישר.

תודה רבה

לאונידס

Active member
התועלת בהמלצה מאוד מוגבלת אם את לא מבהירה

נקודות חשובות (לפחות כך נכון לגבי ההמלצות שאני נתתי), התועלת היא החשובה לרגשות כמו כעס אין משקל.
טוב שהבהרת שמבחינתך אין חובה לסוכן ישראלי.
בדף עם ההמון טיפים וההמלצות שנתתי אליו קישור יש גם התייחסות לעניין הזמנה דרך סוכן לעומת ישירות מול חברת ההשכרה. אני מקווה ששאלת ה follow up שלך נענתה, במידה ולא נענתה תסבירי מה לא ברור ואם אדע להשיב אשתדל להתייחס

לאונידס

Active member
אז כמו שכתבתי באותה הודעה, ממליץ שתחפשי "אורן מרום"

יש שם המון עצות, עם רובן הגדול אני מסכים כמעט ברמת "לגזור ולשמור".
מרגיש שלא ראוי שאעתיק אותן להודעה בפורום, אולי מתנגש עם זכויות יוצרים למרות שנתתי לו את הקרדיט (וקישור).

אגב זהו בדיוק הפידבק החשוב שדיברתי עליו, מה התועלת בתגובה שלי עם הקישור אם את לא מצליחה לפתוח את הקישור (כי אצלי הוא נפתח יופי, אני לא יכול לדעת מה קורה אצלך).

חזרנו לפני שבוע מצפון איטליה. שכרנו בסיקסט

בשדה התעופה מלפנסה, דרך הסוכן עמי אלמוג, שהשיג לנו מחיר מצויין. קיבלנו יחס שרותי ואדיב ורכב חדש ( עשה 300 ק״מ) ונוח
כבר פעם שלישית ששוכרים בסיקסט, בעיקר בגלל המחירים הנוחים והאפשרות לביטול השתתפות עצמית. גם כשהרכב ניזוק מעט לא נדרשנו לשלם דבר.

ידוע לי שיש שאטל חינמי בתדירות גבוהה בין שני הטרמינלים

כך שזה לא הכרחי לשכור דווקא בטרמינל 2. רוב חברות השכרת הרכב נמצאות בטרמינל 1

למעלה