מיקום מלון בברלין

מיקום מלון בברלין

שלום לכולם,

הקיץ אני מגיע לברלין בפעם הראשונה (כן כן, אני הישראלי האחרון שעוד לא היה שם).
הגעתי לשלב חיפוש מלון ואני לא מצליח להתמקד בבחירת המיקום. בהתחלה חיפשתי באיזור שער בנדנבורג אבל לא הצלחתי בינתיים למצוא שם משהו שנראה לי מתאים. השאלה אם יש מקומות מועדפים בהנחה שהמסלול שאני מתכנן הוא הסטנדרטי למבקרים בפעם הראשונה.

מצאתי את המלון הזה:
http://www.booking.com/hotel/de/cou...5fdf0bcd965dfadb588ed9780cX11;highlight_room=

אשמח לקרוא חוות דעת לגבי המיקום והמלצות למקומות אחרים אם יש לכם.

תודה!

dudi4321

Member
יש מאד מאד בזול אבל קטנטן ומודרני

easyhotel ברוזנטאלר שטראססה.
http://www.easyhotel-berlin.de/
למי שמחפש רק מקום לישון ולא מלון עם אטרקציות זה המקום.
זול כבר אמרתי?

המיקום פחות משנה מאשר בחירת המלון לנוחיותך.

אנחנו היינו בנובמבר במלון Lindner Hotel שבאיזור kudamm. היה באיזור שוק חג מולד גדול, זה נחשב איזור של קניות (ליד חנויות אדידס, נייקי וכ'ו), מצד שני לא קרוב לאתרים היסטוריים.
כל יום עשינו כרטיס יומי למטרו (היה הכי משתלם לנו 16 יורו לקבוצה עד 5 אנשים) וטיילנו חופשי עם שילוב של הליכות רגליות ומטרו.
אני ממליצה לך לבדוק את "הטיולים של נדב" יש שם כל מיני סוגי סיורים(אוכל, מודרני, היילייט). אנחנו לקחנו את ההיילייט. זה סיור עם מדריך מעולה(לפחות שלנו היה כך) לקבוצה קטנה יחיסית שבו מבקרים באתרים מרכזיים בברלין. זה מהבוקר ועד 3 בערך, בעיקר הליכה רגלית וקצת נסיעה במטרו, ומסבירים לך על אתרים מרכזיים, כמובן שאתה יכול לרשום לך בצד מקומות במהלך הסיור שתרצה לחזור אליהם אח"כ ולהתעמק יותר.

תודה על הטיפים!

אני נוסע עם בת זוגי וילדה בת 4, כך שסיור עם מדריך לא כל כך יתאים הפעם, אבל תודה!

צביקה101

New member
מלון מעולה במיקום מעולה

הייתי בו המון פעמים. אם המחיר נראה לך בסדר - קח אותו.

koby571

New member
גם אני טס לברלין בקיץ ותתפלא....

מצאתי מלון 5 כוכבים ל7 לילות במקום מאוד מרכזי ועולה לי 538 יורו בלי ארוחת בוקר ועם אפשרות לבטל עד יום לפני ההגעה.Steigenberger Hotel Berlin
משום מה אנשים לוקחים את אתר בוקינג כתורה מסיני.חפש בEXEPEDIA או באתר HOTELS .אם תרצי טיפים נוספים תפנה אלי בפרטי בבקשה.

צביקה101

New member
קובי,538 יורו ל 7 לילות במלון הזה - לא מציאה כל כך גדולה.

זה אכן זול יחסית ואני לא מכיר אישת את המלון אבל:
1. צריך כמובן להוסיף ארוחת בוקר כל בוקר. במריוט, בחלק מן החדרים הארוחה כלולה.
2. המלון נמצא במערב העיר ולידו כמעט ואין כלום למעט ה - Ka.De.We וגן החיות. המריוט נמצא בצד המזרחי של העיר והכל נגיש במרחק הליכה. החל מאלכסנדר פלאץ ועד שער ברנדנבורג.
אני מסכים איתך שאתר Booking.com איננו הכי זול אבל אני מתייחס למלון הזה ומיקומו.

koby571

New member
עשיתי בדיקה למלון מריוט

7 לילות ללא ארוחת בקר 1100 יורו.יותר מכפול.שכחתי לציין שהמלון שאני הזמנתי נותן לי כרטיס נסיעה בתחבורה הציבורית חופשי למשך כל השהייה.לשלם כפול כדי להגיע לשער ברנדנבורג לבניין הרייכסטאג ועמדת צ'קפוינט רגלית נראה לי מאוד מוגזם.אפשר לעשות את כל זה בחצי יום ומה אחרי כן?צריך לקנות כרטיסים לתחבורה הציבורית כדי לראות את שאר ברלין.

למעלה