שאלה על איזיג'ט.

double pass

New member
שאלה על איזיג'ט.

תודה מראש!
אנחנו טסים איתם לברלין בפסח הקרוב. לא ראיתי שום דבר על אוכל בטיסה - מניחה שאין או יש בתשלום. האם אפשר ומותר להביא כריכים וחטיפים ושתיה לטיסה? או שאסור להעלות אוכל?
שאלה נוספת: האם הם ממריאים מטרמינל 3 החדש, או מטרמינל 1 הישן? (ושאלה אחרונה: האם יש מקום בו הייתי יכולה לקבל תשובה לשאלות האלו בלי להטריד אתכם?
)
תודה רבה לעונים!

טל מרום

New member
איזיג'ט

ניתן להביא אוכל לטיסה. שתיה לא. אפשר לקנות שתיה בדיוטי פרי.
ניתן לקנות אוכל במטוס.

הבידוק / צ'ק אין/ שליחת מזוודות בטרמינל 1 ואז עוברים באוטובוס לטרמינל 3 - לדיוטי פרי ולעלייה למטוס.

double pass

New member
תודה!! אז זהו שאנחנו טבעונים

ולכן האוכל שניתן יהיה לקנות במטוס לא יהיה רלוונטי עבורנו ולכן זה היה לי כל כך חשוב!!!

R750-Girl

New member
מותר להביא אוכל ושתיה (לא אלכוהול)

מישראל תוכלי להעלות שתיה (שוב, לא אלכוהול) מהבית - אפשר לעבור בביטחון עם בקבוקי שתיה.
מברלין אי אפשר לעבור ביטחון עם נוזלים, תוכלי לקנות שתיה בשדה.
אין שום בעיה להביא אוכל.
אפשר לראות את קטלוג האוכל והדיוטיפרי פה
http://buyonboard.easyjet.com/

moco10

New member
אפשר ורצוי להביא כריכים משלכם

מה שהם מוכרים לא משהו.
לרוב זה בטרמינל 1, אבל לפעמים יש חריגים. יש להתעדכן באתר שלהם כשעושים צ'ק אין סמוך למועד הטיסה.

למרות שזו לא הטרדה, בהחלט יש מקום לקבל את כל האינפורמציה - באתר שלהם.
ואם לא מוצאים משהו באתר שלהם, יש שם מספר טלפון עם שירות מצויין.

double pass

New member
תודה! בדקתי קודם כל באתר שלהם

ולא מצאתי תשובה לשאלה האם אפשר להעלות אוכל לטיסה. אז שלחתי להם מייל וענו שיחזרו תוך שבוע. אז לא התאפקתי ושאלתי אתכם...

לאונידס

Active member
לחדד את עניין הטרמינלים והשתיה

הטיסות ממריאות מטרמינל 3, לעיתים העליה למטוס היא דרך שרוול ולעיתים בהסעה.
ההתייצבות לטיסות בד"כ בטרמינל 1 (ואחרי כן מועברים בשאטל ל 3) ולפעמים ב 3.
אם אין מזוודות ומדפיסים מראש את כרטיס העילה למטוס אפשר להתייצב בכל מקרה ישירות בטרמינל 3.
&nbsp
באירופה (לפחות המערבית) אסור להעביר בקבוקי שתיה מלאים במטען היד.
אבל
מותר להעביר בקבוק שתיה ריק בביטחון ולמלא אותו בטרמינל לאחר הבדיקה הבטחונית.
במטוס תמיד כשרציתי קיבלתי מי שתיה (ברז, רגילים, לא מי מעיין ממעיין מיוחד באלפים מפונפנים), אפשר לקחת לבד יש ברז וכוסות חד פעמיות בקדמת המטוס.
כמובן שאפשר לקנות שתיה לסוגיה בטרמינל וגם במטוס.
&nbsp
אין הגבלה על העלאת מזון למטוס אבל יש מגבלות על הכנסת מזון לאירופה

Boston Guy

New member
מאוד מאוד לא מומלץ לשתות מים מה"ברז במטוס"

עדיף לך פי כמה למלא בקבוק מים מעמדת ה COOLER שיש בהרבה טרמינלים, או במקרה שאין לקנות בקבוק מים בטרמינל אחרי שעברת ביטחון.
מיכלי המים של ה POTABLE WATER במטוס הם אסון אקולוגי...
זה בערך כמו לשתות מים משלולית בת שבוע ברחוב.

לאונידס

Active member
זהו מיכל שונה מהמיכל של שטיפת הידיים

מיכל יעודי למי שתיה.
יש לי נטיה לסמוך על רשויות הבריאות הבריטיות והשוויצריות (אלו הרלוונטיות במקרה של רוב טיסות איזיג'ט לישראל) שלא יאפשרו לחלק מי שתיה באיכות של שלולית בת שבוע לנוסעים, על האיטלקיות והישראליות הרבה פחות. אולי אני טועה בגישה הזו.
בלוגאן בוסטון יש יופי של עמדות למילוי מים, גם בנתב"ג סביר. אני לא זוכר ביעדי איזיג'ט באירופה.
אני ממלא בקבוק קטן מראש כי אני תמיד חושש שאולי אם אני לא אמלא דווקא בטיסה שלי תהיה איזושהי בעיה עם מי שתיה רגילים במטוס. עד היום תמיד מילאתי אבל תמיד היו מים זמינים במטוס.

viczi

New member
קצת מדאיג אותי מה שאתה כותב על טרמינלים

טסה עם איזי ג'ט לראשונה באביב הקרוב.
הנחתי שאני צריכה להגיע לטרמינל 1.
עכשיו אתה אומר שלפעמים כן ולפעמים לא.
איך יודעים?

sol11655

New member
אם יש מזוודות ששולחים אז טרמינל 1 אם אין אז 3

מומלץ לבוא עם מזוודות קטנות עד 56 ס"מ אורך ולהדפיס את כרטיסי העלייה למטוס בעת הצ'ק אין באינטרנט ואז לבוא ישר לטרמינל 3 כמו גדולים .

viczi

New member
תודה

אני טסה עם תיק גדול
אכן גם אני זכרתי שעם תיק גדול מגיעים לטרמינל 1
תודה

לאונידס

Active member
יש כמה מפגשים עם המידע הזה

ראשית בצ'ק אין האינטרנטי, על המסך ועל התדפיס יופיע לך הטרמינל שבו את צריכה להתייצב.
לדעתי פרקטיקה טובה היא לפני כל המראה בכל חברה בכל שדה בעולם היא לבדוק שאין שינויים איחורים ביטולים ושאר רעות חולות. לנתב"ג יש טלפון אני חושב שגם אפליקציה וגם באינטרנט
http://www.iaa.gov.il/he-IL/airports/BenGurion/Pages/OnlineFlights.aspx
(לשים לב שיש לבדוק בהמראות ולא בנחיתות)
תכלס כמעט בטוח שההתייצבות היא בטרמינל 1, אגב לטעמי הצ'ק אין בטרמינל 1 נעים יותר
&nbsp

viczi

New member
תודה, אשים לב במקומות הנ"ל

האמת היא שמדהים איך אף פעם לא חשבתי לבדוק שאין שינוי בטיסה...
רעיון טוב!

אודרי11

New member
מותר ורצוי להביא אוכל לטיסה..

האיש שלי, שטס איתם לפני שבועיים ממילנו , עלה עם פיצה נהדרת שקנה בשדה התעופה, וזכה למבטי קנאה מהסובבים אותו..

אודרי11

New member
פיצה קרה או חמה

בטוח שהיתה יותר טעימה מהזוועה שמוכרים על הטיסה...ואם אתה כל כך סקרן אז, האריזה היתה שומרת חום, היא אמנם לא היתה רותחת, אבל בטמפרטורה נעימה וטעימה לחיך...

עד פה התגובה לגבי הפיצה הקרה, אם לעוד מישהו יש איזו שהיא הערה שנראית לו מצחיקה או בסגנון היסטרי, מוזמן להוסיף, הכל יתקבל בברכה

למעלה