ויזה לארצות הברית

some117

New member
ויזה לארצות הברית

אז ככה, בן 30 סטודנט לתואר שני בחו"ל ובלי ויזה לארה"ב =]
אני על מלגת לימודים מלאה ולא עובד כרגע.
לפני כ14שנים קיבלתי ויזה לארה"ב אבל רק לשנה אחת (הייתי לפני צבא).
מה הסיכוים שלי לקבל ויזה ל10 שנים או לכמה שנים טובות?
אני בשנתיים הקרובות אהיה סטודנט ואני עם ויזת לימודים.
האם זה משחק לטובתי?
איזה מסמכים עליי להביא? כמה עולה הויזה, וכמה זמן טיפול עד שאני מקבל את הדרכון בחזרה? ( צריך לצאת בחזרה לחו"ל. האם ניתן לטפל בויזה הזאת דרך המדינה שבה אני נמצא או רק בישראל?)
יש לציין שאני לא מעוניין כרגע לצאת לארה"ב אבל כן מעוניין שתהיה לי הויזה כדי שבעתיד לא אהיה מוגבל.
אשמח לתובנות

some117

New member
מכיר את זה. אבל עדיין אשמח לשמוע מאנשים

שמכירים את התהליך או עשו אותו בעבר ויכולים לשפוך אור ולא רק תשובות פורמליות.
אגב, כתוב שמי שהיה לו ויזהבעבר פטור מראיון. האם זה נחשב גם לויזה של שנה אחת מלפני מעל עשור?

לאונידס

Active member
אם אתה מכיר בשביל מה שאלת?

אם אתה יודע מה העלות בשביל מה לשאול?
אם אתה יודע מה זמן הטיפול לשם מה לשאול?
&nbsp
חלק אחד של השאלה שלך עסק במנהלות ונתתי לך תשובה רק לגבי מנהלות.
לחלק השני להערכתי יכול לענות רק מי שעובד במחלקה הקונסולרית, אני לא עובד שם אז אני לא יכול לתת תשובה אחראית.
להערכתי אף אחד בפורום לא עובד במחלקה הקונסולרית של שגרירות ארה"ב.

some117

New member
יש לך את זה ביותר יהיר?

אתה מוזמן לקרוא את ההודעה שוב, או שבעצם אל תטרח אתה לא מעניין. אבל 2 או 3 שאלות עוסקות בעניינים אדמינסטרטיבים כל השאר לא.
אשמח לשמוע מאנשים שפויים.

האנפה

New member
אבל כתוב שם במפורש שהפטור הוא למי שיש ויזה בתוקף

או שהתוקף שלה פג לפני פחות משנה. באמת כדאי שתקרא קודם.

michal@gal

Active member
מנהל
התשובות הפורמליות מכילות הכל

אין כאן איזו תורה נסתרת.
ממלאים את הטפסים, מזמינים תור לראיון, עומדים שעתיים בתור ואם עברת את הראיון אז תוך פחות משבוע הדרכון עם הויזה אצלך בבית.
&nbsp
כשממלאים את הטפסים צריך לרשום תאריכים של הנסיעה המתוכננת, אנשי קשר, מקום בו תשהה בארה"ב.

gastro101

New member
אין חוקים, הבת שלי, חילת, קבלה לפני שבוע הארכה

ל10 שנים נוספות . הדרכון הגיע בדואר שליחים תוך פחות משבוע
בת של בן דוד, סטודנטית, סורבה לפני כשנתים ..רצתה לצאת לטיול בת מצווה של אחותה הצעירה...
נראה שלגבי צעירים -בלתי ניתן לחיזוי...

רזאי

New member
לא יודעת לגבי האפשרות

לטפל בקבלת הויזה במדינה בה אתה לומד.
בד"כ לסטודנטים יש סיכוי לא רע לקבל ויזה לארה"ב. צריך להראות אישור לימודים, או אם שנת הלימודים עוד לא התחילה, אישור תשלום שכר לימוד. שים לב שדמי רישום לא נתפסים כתשלום שכר לימוד.
תתלבש בצורה מכובדת, ותנסה לעשות רושם רציני ככל האפשר. הכל תלוי במה שהמראיין יחשוב עליך שם.
יכולה להגיד שהבן שלי קיבל ויזה ל10 שנים, כסטודנט בן 22. יודעת גם על כמה שנידחו. אי אפשר לדעת בביטחון, אבל שווה לנסות.

Boston Guy

New member
אתה לומד בסין, כמדומני...

עקרונית מכיוון שאתה חי בצורה חוקית במקום לימודיך, יש לך את האפשרות להגיש את הבקשה לויזה בקונסוליה האמריקאית במקום מגוריך.

אבל... הקונסוליות של ארה"ב בסין מקפידות ו"חופרות" לא פחות - ואולי אפילו יותר - מהקונסוליה האמריקאית בישראל... האמריקאים חושדים בסינים - במיוחד באנשים טכניים ובאקדמאים - שהם רוצים לבוא לארה"ב לגנוב סודות ולעשות ריגול תעשייתי.
יש מצב שהסיכוי לקבל את הויזה שאתה רוצה גדול יותר בקונסוליה האמריקאית בישראל.

xfwind

New member
לדעתי תתקשה בהמצאת מסמכים ראויים בשנגחאי

ויש מצב שהאמריקאים בסין יותר הדוקים על מתן ויזות מאשר בישראל.
אל תבנה על אנשי הקונסוליה הישראלית בשנגחאי (לאישורים וכו') אלה גרועים כמו במדינות הכי חשוכות.

למעלה