כרטיסי נסיעה בלונדון: הטראוולכאד הפחות מוכר לעומת אויסטר

אג ארז

New member
כרטיסי נסיעה בלונדון: הטראוולכאד הפחות מוכר לעומת אויסטר

שלום
לפני נסיעתנו ללונדון התלבטנו גם פה בהחלטה מה עדיף. התשובה היא חד משמעית שלנסיעה מעל 3 ימים (עם הרבה נסיעות ביום) הטרוולכארד עדיף בשל מחירו הבסיסי שעומד על 32 פאונד בלבד (אזורים 1-2) לעומת 10 פאונד ליום באויסטר.
בנוסף הטראוולכארד נותן הנחות באתרים העיקריים של לונדון כך שגם אין הצדקה לרכוש את הכרטיס המשולב של האטרקציות בעיר.
החיסרון הוא שחייבים להגיע לתחנת רכבת עילית (לא בטיוב) ושם לרכוש את הכרטיס. חובה להצטייד בתמונות פספורט. והכי חשוב לעשות שיעורי בית מהארץ ולהדפיס את השוברים מהאתר של הטרוולכארד לכל האתרים/ הופעות ומסעדות שאתם מתכננים לבקר בהם.
כמובן שהכרטיס תכף בכל אמצעי התחבורה בעיר ו 30% הנחה בשירות הסירות המהירות שמשמשות כאוטובוס כמו בנסיעה לגריניץ.

littlerunaway

New member
זה לא טרוול קארד לעומת אוייסטר

טרוול קארד אפשר להטעין גם על אוייסטר (ובשביל זה לא צריך תחנת רכבת עילית) וזו כנראה האפשרות הנוחה עבור מי שטס לבד.
אתה מדבר על גרסת הנייר שנותנת הנחות.

viczi

New member
אני חושבת שכמו ברוב המקרים - אין תשובה חד משמעית...

זה תלוי...
קודם כל, עד כמה שאני זוכרת התקרה באיזורים 1-2 היא בערך 6.5 ולא עשר.
יש הרבה שיקולים להחלטה במה לבחור.
אני חושבת שהנחת 1+1 היא שיקול אבל רק אם מדובר ביותר מאדם אחד ורק אם אותו אדם מתעניין במקומות אליהם מוצעת ההנחה.
שיקול נוסף הוא כמות הנסיעות. מניסיון שלי, לא בכל יום נוסעים אותה כמות נסיעות. היו ימים שבהם יצאנו מחוץ לעיר אז השתמשנו ב-tube רק פעמיים - מהמלון לרכבת ומהרכבת למלון, מה שעולה פחות מ-5 פאונד לאותו יום. כנ"ל לגבי ימים שבהם התרכזנו באיזור אחד.
כפי שכתבת, גם כמות הימים מהווה מרכיב בכדאיות.

אני אוהבת את האויסטר בגלל החופשיות שהוא נותן. לא נסעת - לא שילמת. לפעמים המזג אוויר יפה אז מעדיפים ללכת. לפעמים מתעכבים במקום מסוים יותר מהצפוי אז מוותרים על משהו אחר שהיה מתוכנן...
אבל כמובן שאני יכולה לראות את היתרון שבטרוול קארד, במיוחד עבור אנשים שמנצלים את המבצע 1+1....

לאונידס

Active member
אני חושב שערבבת בין 2 דברים

האוייסטר הוא ארנק אלקטרוני, כרטיס פלסטיק כמו רב קו אצלנו.
מה שקונים ברכבת העילית הוא כרטיס קרטון שהוא גם כן סוג של ארנק אלקטרוני אבל מוגבל יותר.
&nbsp
ארנק הוא ארנק, כמו שאי אפשר לשלם עם ארנק בחנות אלא עם מה שנמצא בתוכו (מזומן, כ.אשראי...) כך גם ארנק אלקטרוני. לכן
החלק השני הוא הכרטיס או הכרטיסיה, מה שטוענים או "מכניסים" לארנק (האלקטרוני).
אפשר להכניס כל מיני כרטיסים כרטיסיות ו"חופשי/שבועי/חודשי..." לארנק האלקטרוני מהקרטון ומהנייר, כולל טראוול קארד יומי/שבועי/חודשי.....
&nbsp
ישנה הטבה ספציפית שיכולה להיות משמעותית או זניחה למי שמשתמש בכרטיס הקרטון ולא הפלסטיק, ה 1+1.
משמעותי למי שרוצה לבקר באתרים הנ"ל, יש שניים שרוצים לבקר, השניים רלוונטים (לא ילדים...), לא רוצה להזמין כרטיסים מראש....
לא משמעותי למי שמטייל לבד, מעוניין באתרים אחרים וכו'.
&nbsp
ולדעתי כרטיס הקרטון לא פחות מוכר, אבל כל אחד ומי שהוא מכיר...

למעלה