חופשה משפחתית באוגוסט באירופה - כמה זמן לפני רצוי להזמין

40myProject

New member
חופשה משפחתית באוגוסט באירופה - כמה זמן לפני רצוי להזמין

1) טיסות (טיסה סדירה),
2) מלון,
3) רכב.

אשמח ללמוד מנסיונכם.

רזאי

New member
אני נוהגת להזמין כרטיסי טיסה חצי שנה מראש.

כשטסים באוגוסט, ככל שמחכים המחיר עולה. צריך לקחת כמובן בחשבון את האפשרות שמשהו יקרה, ותרצו לשנות או לבטל את הטיול עד שאוגוסט יגיע.
מלון, תלוי עד כמה אני סגורה על מלון מסוים, או איזור מאוד מרכזי. בגלל שמדובר באוגוסט, גם הארופאים בחופש. הם נוהגים להזמין את החופשה שלהם הרבה זמן מראש. בד"כ יש אפשרות להזמין מלון עם אפשרות ביטול ללא עלות. הייתי מזמינה מיד אחרי שהייתי קונה כרטיסי טיסה, ובודקת בהמשך אם יש אפשרות למצוא מחירים טובים יותר. אם בחירת המלון ניתנת לשינוי, אין טעם לחכות ולהסתכן.
מכונית, במידה ואתם רוצים אחת סטנדרטית, אפשר להזמין כמה ימים לפני הטיסה. אם רוצים מכונית מיוחדת, למשל אוטומטית,הייתי מזמינה 3 שבועות מראש. צריך לזכור שבארופה גם מכונית עם מזגן עלולה להחשב כמיוחדת.

נצל"ש, ומה עם סוכות? אני מתכוונת כנראה לטוס עם פגסוס

דרך איסטנבול לאיטליה. בניגוד לאיזי ג'ט, שם אני יודעת שכדאי להזמין כמה שיותר מוקדם, מה עם החברה הזאת, האם יש לך ניסיון איתה? אם כן, גם שם כדאי כמה שיותר מהר?

forglemmigej

New member
אני טסתי עם פגסוס לפני חודש ואלו התובנות

יש להם מחירי רצפה אפילו במשך שלושה ימים ואפשר גם לבדוק ל15 הימים הבאים, הקונקשן הוא לא בשדה תעופה אתאטורק אלא בסבינה גוכחן או איך שמבטאים את זה בטורקית , כדאי לשים לב לדבר אחד, הם מראים בלוח האלקטרוני שער לעליה למטוס רק כעשרים דקות לפני הטיסה אז רצוי להיות ליד הלוח רוב הזמן , אין שם את מי לשאול אף אחד לא יודע אנגלית ואין משרד אינפו אבל במחירים האלו כנראה זה מה שמקבלים,המטוס די צפוף ונראה כמו משאית שראתה ימים טובים יותר אבל זה באמת בקטנה, חוץ מזה שהטורקים עם מדהים ושקטים ביותר הטיסה עברה בנעימים וגם אין אוכל אלא עם מזמינים מראש בזמן הבוקינג.

איזה הכללה.. הטורקים עם מדהים

לי במשך כל הטיסה ילד טורקי בעט בכיסא ואמא שלו לא עשתה עם זה כלום,
שני הילדים שלה עושים בלאדן והיא פעם אחת לא פצתה פה כדי להפסיק אותם.
כנראה שאנשים הם אנשים, ויש הורים מחורבנים אפילו בטורקיה.
לא לכולם הטיסה בפגסוס עוברת בנעימים,הכל יכול לקרות..

Nרב

New member
לגבי רכב - יש מקומות באירופה שאם רוצים הילוכים אוטומטים

צריך להזמין כמה שיותר מהר. כשהזמנו לגארדה באוגוסט האחרון, כבר במרץ לא היה סיכוי לאוטומטי

לאונידס

Active member
טיסה לפני חודשיים

כשחברות ה low cost (זו טיסה סדירה) שחררו טיסות במחירים זולים.
אם המחירים עדיין זולים אז עכשיו.
&nbsp
מלון כשיש קצת זמן חצי שנה מראש ועם אופציית ביטול בפשטות וללא קנס.
&nbsp
רכב תלוי אם צריך מיוחד או לא. רכב סטנדרטי חודשיים/שלושה מראש ועם אפשרות ביטול/שינוי גמישה.

dudi4321

Member
מנסיון עם איזי ג'ט,

יש להם מבצעים של הוזלות באיזה יום בהיר. ובעקרון ככל שמקדימים המחיר זול יותר.
ומלונות צריך לבדוק כל מלון לפי המיקום שאתם רוצים ועוד דרישות וגם להקדים.
רכב , המחירים די קבועים. לבדוק מה כולל המחיר.

40myProject

New member
איזי ג'ט זה לא רק ציארטר? האם זה לא בעייתי מבחינת

הבטחון בזמני הטיסה?

sa9i

New member
תלוי

בנוגע לטיסות. אם מתכוונים לטוס בחברות לואו קוסט , שבהן הטיסות בד"כ הן טיסות זולות יותר, מומלץ להזמין כמה שיותר זמן מראש, אחרת מחיר הכרטיס מצמצם לכיוון הטיסות הסדירות.

למעלה