התלבטות ליעד משפחתי בקיץ

התלבטות ליעד משפחתי בקיץ

היי מתכננים חופשה לאוגוסט 2016 זוג עם 4 ילדים נקודת הפתיחה חייב לגולנד ! לכן ניסינו לבנות טיול ליער השחור פלוס שילוב לגולנד לא הצלחנו המרחקים עצומים כפי שהבנו עפי קריאה וגיגול לא ניתן באופן רציונלי גם וגם עברנו ללונדון אבל הנקודה השניה שחשובה זה טבע/ירוק/אגמים/פארקי חבלים/אופנים/הליכה מוזיאונים מתאים מאוד גם שלישית אנחנו בונים על שבועיים טיול האם יש מחוץ ללונדוון איזורים/חבלים ירוקים למעט הטירות המוקפות דשאים שנתקלתי זה הירוק היחידי??? אשמח לכיוון ממוקד תודה

R750-Girl

New member
לגולנד יש גם במנצ'סטר (אבל לא גדול כמו ההוא מחוץ ללונדון)

בגדול, אפשר לבלות שבוע בלונדון ובסביבה (לגולנד לא ממש נמצא במרכז העיר, כפי שאתם בטח יודעים) ואפשר לבלות שבוע בPeak or Lake District - שניהם מלאי אופציות שקשורות בטבע. אפשר גם לבלות שבוע באחד מה Centre Parcs
ווברן יהיה רלוונטי http://www.centerparcs.co.uk/

R750-Girl

New member
אנחנו מסכימות על הרבה תחומים

אבל לא על זה. אני מכירה כמה אנשים (ולא גיקים כמוני) שיכולים לשרוץ בלגולנד יומיים ולא להשתעמם. מאוד אינדיווידואלי. יש כאלו שהולכים כגימיק, יש חובבי לגו שיהנו מאוד

Nרב

New member
תלוי מאד בילדים

אצלנו לילדה הגדולה שהיתה בת 7 בערך (למיטב זכרוני) זה כבר היה גבולי. נראה שלא יעניין את רוב בני העשרה אבל כמו שאמרת - מאוד אינדיווידואלי. זה בכל מקרה, לדעתי, לא כמו דיסני שאפשר להתחבר לפארקים שלהם בכל גיל

תודה לכל המתייחסים ותשובה

תודה על ההתייחסות
ראשית חופשה עם ילדים היא קודם כל בשבילם ולכן נקודת המוצא היא הלגולנד שנבחר על ידם - מדובר בגיקים ללגו שאני סקרנית לדעת למי יש יותר לגו לנו או ללגולנד ...זה משהו שהולך שנים בבית שלנו
שנית הילדים מתחת לגיל 10 ואם ישעמם אז סימנו וי היינו נהנו ונמשיך..לא אסון
שלישית דנמרק נשמעת יקרה מאוד לכן לא בודקת - לא שלונדון לא תהיה יקרה אבל ביחס לדנמרק זו כבר עליה מדרגה במחיר והכי חשוב מתכננים לטוס באיזיג'ט שלדנמרק אין טיסות איתם
כפר הנופש סנטרפארק למי שהציעה נבדק ויכול להיות ככה אני זורקת בגדול שנשהה שם שבוע, עוד יומיים לגולנד ואז שבוע לונדון מוזיאונים וכאלה
מצאנו גם בבוקינג כמה בתי חווה מקסימים וזולים לנו - כמובן שצריך להכנס למה נותנים/מיקום מדוייק כרגע אנחו בונים לאט לאט
אז שוב המון תודה

לאונידס

Active member
הילדים שלי הרבה אחרי גיל 12 נהנו מאוד מלגולנד

והם בוגרים של הרבה פארקים, דיסנים שונים אפטלינג וכו'.
תכנסי לאתר שלהם, מאוד אינפורמטיבי כולל סירטונים ותמונות. אפשר גם לבנות ציפיות עם הילדים.
אגב לגו בחו"ל הרבה יותר זול מישראל, יכול להיות שליש מהמחיר בארץ. אני חושב שאחרי הביקור שלנו מלכת דנמרק הורתה לשגריר להגיע אלינו עם מכתב הוקרה על הגדלת היצוא של דנמרק.
&nbsp
לאיזיג'ט יש טיסות לקופנהגן הן רק לא ישירות מישראל. אנחנו העדפנו להתחיל את הטיול מגרמניה אליה הגענו בטיסה ישירה.
&nbsp
אני ממש לא בטוח שלונדון תהיה זולה מדנמרק, אולי אפילו להיפך. בדנמרק וילה יצאה לנו כדאית יותר מכפר נופש. בהולנד להיפך. אני ממליץ לבדוק לפני שננעלים על פתרון לינה מסויים.

תודה מייד בודקת

דנממרק... התכוונת שטסת לגרמניה ומשם לדנמרק? נמרק תמיד נשמעת לי חלומית פחדתי אפילו לבדוק שכנעת אותי להציץ תודה

לאונידס

Active member
אנחנו טסנו לדיסלדורף ומשם הצפנו

וחזרנו דרך ברלין.
יש לנו חברים שבת הזוג דנית, כמעט כל שנה טסים לדנמרק ומעדיפים להתחיל את הטיול מגרמניה כי יש המון מה לעשות ולראות בדרך.
אפשר להגיע מגרמניה לדנמרק בנסיעה ברכב, במעבורת (ענקית, כזו שלוקחת עליה גם רכבת) ובטיסה. אפשר לבחור תחבורה שונה בכל אחד מהכיוונים.
&nbsp
אגב אני ממליץ לבדוק מחירי כרטיסים בלופטהנזה, לפעמים הם פתאום מורידים מחירים לרמת low cost.
כבר פעמיים טסתי איתם ליעדים בגרמניה בתקופות ביקוש בפחות מ 300$ לכרטיס.
&nbsp
חוץ מלגולנד שנמצא יחסית בשום מקום (יש שדה תעופה ממש ליד ואפשר להגיע בטיסה) יש בדנמרק טירות חלומיות, הרבה ירוק, ויקינגים, מוזיאונים לא רעים ואחד לדעתי אפילו טוב, המון ידידותיות וסובלנות, גשרים מדהימים ואם רוצים גם גיחה לשבדיה.
&nbsp
לא ממליץ להנעל לפי דעה קדומה אלא לבדוק פרטנית אם מתאים לכם.
&nbsp

Nevo Ofira

New member
המרחק בן לגולנד ליער שחור ממש לא נורא עשינו אותה

נוחתים במינכן מבקרים בלגו לנד ישניםב איזור ולמחרת יורדים לאיזור היער השחור זה בסב"כ שלו שעות נסיעה

תומלול

New member
לא הייתי ממליצה לטוס למינכן אם רוצים להגיע ליער השחור

עשינו את זה והמרחק חזרה ממרכז היער השחור הוא כארבע וחצי שעות. טירוף.

למעלה