סופ"ש הקרוב בלונדון - איפה לישון?

yaelmit1

New member
סופ"ש הקרוב בלונדון - איפה לישון?

שלום לכולם,

אני נמצאת ברדינג השבוע לצרכי עבודה.
את סוף השבוע הקרוב אשמח להעביר בלונדון, אך אני רואה שמחירי המלונות בשמיים.
מישהו מכיר מלון/הוסטל במחיר סביר, או לחילופין מכיר מישהו שמסבלט את הדירה מיום שישי הקרוב 30.10 עד 1.11 (2 לילות), אשמח לקבל מידע!

תודה,
יעל.

Maldini Girl

New member
נסי את הרשת הזאת

http://www.tunehotels.com/my/en/our-hotels/westminster-london
נקראת רשת TUNE HOTEL
זו רשת שיש לה 4 מלונות באזורים מרכזיים בלונדון- קינגס קרוס, ווסטמיניסטר, פדינגטון וליברפול-סטריט.
אלו מלונות מאד בייסיק, שמציעים חדרים במתכונת של לינה בלבד (לא יודעת אם יש אופציה אפילו לארוחת בוקר ואם כן היא עולה כסף) בחדר יש מיטה, מקלחת ובעצם זהו. אבל הם זולים, ממוקמים טוב, ואם זה מה שאת צריכה- הם אמורים להיות טובים.
בזמנו שקלתי אותם כאופציה, בסוף לא הלכנו אליהם, אבל המלצתי עליהם לחבר טוב שהיה במלון בקינגס קרוס ואמר שהיה ממש מוצלח- בהנחה שמה שצריך זה מקום להניח בו את הראש ולהתקלח. גם רוב הביקורות טובות.
&nbsp
חשוב לשים לב שבביקורות מסוימות כתוב שצריך גם להביא מגבת כי המגבות מחוייבות בכסף - לא זוכרת האם זה נכון, אם תרצי אשאל את החבר שישן שם.

Maldini Girl

New member
200 פאונד ללילה?

נשמע יקר בטירוף ומאד מוזר. זכרתי שהתרשמתי מהמחירים שלהם כמאד זולים...
ניסיתי :)

butwhy

New member

גם אנחנו שהינו בסניף בקינגס קרוס והיה מצוין.
מגבת עלתה לדעתי 2 פאונד לכל התקופה (אבל נדמה לי שהם אפילו לא חייבו אותנו על זה).
חבל שיקר מדי.

האנפה

New member
ת'אמת? בשביל חצי שעה נסיעה ברכבת

הייתי כבר נשארת ברדינג. זה לפחות מה שעשיתי כשעבדתי לא רחוק משם, במיידנהד.

yaelmit1

New member
תודה לכולם על ההמלצות.. עדיין לא מצאתי

לצערי התקציב עומד על כ 50 פאונד ללילה..
חשבתי על להישאר את הלילות ברדינג אבל גם פה יקר! ואם אני רוצה להסתובב בלונדון בזמן הזה אז יתווספו הנסיעות..
אם יש למישהו הצעות נוספות, מכרים שרוצים לסבלט לסופש או כל הצעה אחרת יתקבל בברכה!

תודה!

למעלה