לאונרדו אקספרס רומא-שדה"ת ב-1 במאי בצהריים, האם למי מכם יש

לאונרדו אקספרס רומא-שדה"ת ב-1 במאי בצהריים, האם למי מכם יש

ניסיון בחוויה הזאת? סביר שאשהה ברומא כמה ימים בודדים (2.5-3.5) בתום שהות ארוכה קצת יותר באומבריה בסוף אפריל הקרוב. יכול להיות שאני נוטה להאריך את זה לכיון ה-3.5. אבל אז יוצא שאני צריכה לחזור ב-1 במאי ב-17:40. היום הזה יום חג ויש בו הופעת מוזיקה ענקית בכיכר שלפני כנסיית סן ג'ובאני אין-לטרנו בדיוק בסביבות 15:00.

מעולם לא לקחתי את הלאונרדו אקספרס, שנראה שתהיה האמצעי היחיד להגיע לשדה בשעת צהריים, שכן הרחובות ייסגרו לאוטובוסים ולמוניות. מנסיונכם, הרכבת הזאת מרומא לשדה מלאה בדרך כלל? מדייקת? יש למישהם ניסיון ביום הזה?

וגם, אם אני חוזרת ללא מזוודה לשלוח והטיסה ב-17:40, להיות בשדה ב-16:00 זה זמן מספיק? (חוזרת כנראה דרך אתונה)

Nרב

New member
הלאונרדו אקספרס יוצאת מרציף מיוחד בטרמיני ואצלנו היא מאד

דייקה. נסענו בה באוגוסט, היא היתה די מלאה אבל לא היתה לנו בעיה למצוא מקום לשבת. היא יוצאת כל חצי שעה למיטב זכרוני

תודה רבה, כנראה אקח את הסיכון. אני חוששת שזה יהיה האמצעי

היחיד להגיע לשדה התעופה בדיוק בשעת העומס הזאת, שהיא השעה בה אני צריכה לצאת. אבל אולי תוספת של 24 שעות ברומא מצדיקות את הסיכון הקטן הזה. (וכנראה שוב אאלץ לוותר על החלום להגיע לשדה שעה וחצי לפני הטיסה ואצטרך לקחת טווח ביטחון)

Nרב

New member
תצטרכי טווח ביטחון כי הרכבת הרגילה

ממש לא משהו בדיוק שלה והאוטובוסים בכלל באים מצי שבא להם, לנו אוטובוס אחד בכלל לא עצר

לאונידס

Active member
לנו היה תור ענק בביקורת הדרכונים

תור ענק גם בביקורת הדרכונים לארופאים וגם לבעלי דרכונים שאינם ארופאים.
מאוד שמחתי שהגענו מוקדם יחסית לשרה אחרת היינו מאוד לחוצים.
&nbsp
אין לי מושג אם מדובר באירוע חד פעמי או במצב סטנדרטי

גם לי היה שם תור ענק ב-2010 אבל אני לא זוכרת למה

כנראה אגיע שעתיים לפני (אני חושבת שהשדה הזה ידוע לשמצה), גם כדי להספיק לראות אילו מטעמים מציע הדיוטי פרי.

למעלה