סיפור נחמד על תינוק צורח במטוס ואיך הכל הסתיים

אודרי11

New member
סיפור מקסים
בעוונותי גם אני לפעמים מגלגלת עיניים כשתינוק צורח בסביבה שלי....נקודה טובה למחשבה.

דניאלה1311

Active member
מנהל
זה מזכיר לי את הטיסה המסוייטת שלי עם תינוקת
הילדים עברו מקליפורניה למידווסט. הקטנה בת חודש. 1 באוגוסט חום של
מעל 40 מעלות בשדה התעופה סקרמנטו. כלתי, הנכד בן השלוש, התינוקת בת החודש ואני. עומדים בתור לצ'ק אין והפעוטה הזו צורחת, חצוצרה שלא תאמן. היא על הכתף שלי הגברים לקחו U-HAUL ונסעו להם עם תכולת הבית ואנחנו עם עגלה ומנשא ותיק חיתולים ומשחקים לנכד ועוד כמה חבילות מנסות לעשות צ'ק אין. אף אחד כמובן לא מוותר אני מזיעה למרות המיזוג המקפיא. עד שהגענו לבקורת הבטחון הקטנה נרדמה ובבטחון התעקשו שנוציא אותה מהסל קל כי היא חייבת לעבור מישוש והסל קל לחוד, לא עזרו כל התחינות שלי, שוב צרחות עד השמים. הגענו בהתנשפות למטוס, עם חבילה צורחת ,התיישבנו היו צרחות עד שהמטוס התיישר באויר ואז....שקט. הגענו מותשות לחלוטין. זו היתה הטיסה הכי מזוויעה שעברתי. גם לא נעים מהסובבים גם אי אפשר להרגיע את החבילה הצורחת. לכן הזדהתי עם הסיפור למרות שגם אני, כמוך, מגלגלת עיניים.
המצחיק בכל הסיפור שכלתי בכלל לא זוכרת את היום המזוויע הזה. באמת היא צרחה היא שאלה אותי לא מזמן בהשתוממות. הדחקה לדעתי חחחחחחח.

ybo4

New member
לא מגלגלת עיניים
לגבי תינוקות צורחים.
מסתכלת על הוריהם בהבנה ולעיתים רחוקות שואלת אם אפשר לעזור.
שונאת, אבל ממש שונאת, פעוטות הבועטים בגב המושב שלי.
פעם לא התאפקתי, הסתובבתי ואמרתי לילד להפסיק.
להורים היושבים לידם זה אף פעם אל מפריע משום מה...

לאונידס

Active member
איך אני "אוהב" יצאת צדיק על סטרואידים
לא אוהב את התוכנית של חיים הכט אבל הוא לפחות מחלק את תואר הצדיק לאחרים, לא לעצמו.
&nbsp
כל הכבוד ההערצה וההתפעלות לכותבת שתוך שתי שניות הצליחה להפוך תינוק צורח ללא הפסקה למלאך שישן עליה שעות על גבי שעות ולהיות מושא להתפעלות של האמא חסרת הכישורים וכך לא נאלצה להתמודד עם סטואציה בה התינוק צורח לא פחות חזק כשהיא אוחזת בו.
גם אני ממליץ לאנשים להרגיע תינוקות צורחים במגע של מספר שניות, may the force be with them.
&nbsp
אני לא נהנה מתינוקות צורחים, אבל אני יודע שהתינוק לא עלה על הטיסה וצורח כדי לעשות לי דווקא. אני יודע שההורים סובלים לא פחות ואולי מודאגים הרבה יותר. לפחות רוב ההורים, לא אלו שמשאירים את התינוק לידי בתקווה שאני אשגיח עליו והולכים לעסוק בעניינים אחרים.
גלגול העיניים שמור בעיקר לכאלה שאמורים להיות מודעים לסביבתם ומתחשבים והגילאים הרב יותר מבוגרים מתינוקות, יכולים להיות גם בני 70.

דניאלה1311

Active member
מנהל
התרגום של גלגול עיניים הוא: אוי ווי שוב נדפקנו
עם תינוק צורח אבל אין מה לעשות, צריך לחשוב חיובי, על טיסות שהיו
ללא צרחות, וגם כפי ש-YBO4 כתבה זה עדיף מאשר בעיטות בגב שלא
רק מעצבנות אלא לא מאפשרות לישון, מכאיבות, בקיצור גורמות לי לפעמים למחשבות
שעבורן אולי אפשר היה לכלוא אותי בבית סוהר לו היו מושיבים בני אדם על מחשבות אסורות, בבתי סוהר.

לאונידס

Active member
אבל באמת נדפקנו, לא כייף עם תנוק צורח
זו כל המטרה בצרחות שלו. משהו לא טוב לו והוא מנסה למשוך תשומת לב כדי שיתקנו.
המטרה היא לגרוס לסטרס לסביבה ואני אנושי, הצרחות אכן משיגות אצלי את האפקט.

הבעיה היא שכנראה ההורים (בניגוד לכותבת המופלאה) לא יודעים מה הבעיה או לא יודעים איך לתקן ולכן ביחד עם הסטרס שלי יש לי אמפטיה לתינוק ולרוב ההורים.
לרובם, לא [URL]http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4707640,00.html[/URL] לכולם.

פעמים רבות יש ילדים וגם מבוגרים שאם אני רואה אותם בגייט אני פתאום הופך לאדם מאמין ומתפלל למי שממונה על הקצאת המושבים למרחק רב ככל האפשר מהם. גם שם אני מגלגל את העיניים.
והעיקר שימכור לה כבר את השוקולד כי היא לא ערביה

דניאלה1311

Active member
מנהל

בדיוק כך.
התפילות שלי עוזרות בחמישים אחוז מהפעמים. אני ממש צדקת לא?

זה כמובן מזלי הטוב. בטיסה לאיטליה ישבתי ליד אם וילד
והאב ושני הבנים האחרים ישבו לפנינו. שלושת הבנים היו בגילאי 3-7 לדעתי והאיטלקי שישב לפני האב והבנים ביקש שקט ושלא יבעטו לו במושב כי זה מאוד stressful בשבילו. לזכות האב ניתן לומר שהוא באמת ניסה שכך יהיה. כשלעצמי, הסבלנות שלי הועמדה במבחן ב-4 השעות הללו, ששמחתי שנגמרו.
מובן שגם בחזרה ישבתי לפני אמא וילדים, אבל הם היו חמודים מאוד וסבלו מאישה שנחרה מאחוריהם, שלא יכלו לעשות לגביה כלום.

forglemmigej

New member
מה שנאמר בכתבה
הוא שהאם מחלה על כבודה וגאותה ונתנה את האוצר שלה למישהו אחר פחות קשור ולכן התינוקת נרגעה ,הורה עצבני משפיע על התינוק , מצד שני קשה לי להאמין שתוך שניה התינוקת נרגעה , מה, היא הפנטה אותה..מצד שלישי זה כמו שלפעמים מנסים לפתוח פקק של בקבוק וזה לא נפתח ואז מגיע מישהו ופותח בציק יתכן והתינוקת הגיעה למס הקריטית בחבילת הצריחות

xfwind

New member
חייב לשבח כאן
שני דיילים של אל-על
אחד צעיר ואחד מבוגר, שהשקיעו אנרגיה טובה בצורה יוצאת מהכלל ועזרו לנו לטפל בתינוק בן 4 חודשים לפני שנים. טיסה של 12 שע' מתל אביב לשיקאגו.

דאגו ואף לקחו אותו אליהם למטבח/פינת מנוחה והיו איתו על הידיים מידי פעם.

היינו עם עוד שני ילדים (17,13) שלא ממש היו בעניין...

לא שוכחים.

כשאני נתקל בבעיה שאין לי השפעה על תוצאותיה
אני נכנס לאדישות, מרכיב את האוזניות של נגן המוזיקה, ושיצרחו, אולי זה יוסיף לנופך של שירי פוליקר או של ג'רי-לי-לואיס או ליטל ריצ'ארד'.....

למעלה