היכן כדאי ללון בברצלונה - רמבלאס VS גארסיה

Yowiee717

New member
היכן כדאי ללון בברצלונה - רמבלאס VS גארסיה

שלום לכולם,
אנחנו זוג מטיילים, בני 25, המתכננים חופשה בברצלונה.
אנו מתלבטים היכן כדאי ללון - במלון בשדרות הרמבלאס או בשדרות גארסיה?
אנו כמובן מחפשים את המיקום האופטימאלי - שיהיה כמה שיותר קרוב לחנויות האופנה, למקומות הבילוי, לאתרי ה-Must See ושנוח להתנייד ממנו..

כמובן שהרוב בוחר ברמבלאס - אבל מהסיור ב Google Street View התרשמתי שזה רחוב עם סתם חנויות קטנות ומקומיות, ושחנויות הדגל של החברות ושהמקומות הנחשבים יותר הם אולי דווקא בגרסיה (למרות שאנחנו פחות בקטע של קניות ב-Louis Vuitton אלא יותר Zara
).

תודה מראש!

Yowiee717

New member
לא מצחיק..

מצפה לתגובות ענייניות יותר.
השימוש בזארה היה רק דוגמה לאיזו חנויות אנו מכוונים, שכן בגרסיה ידוע לי שיש חנויות יוקרה שזה פחות בשבילנו.
אם היית בברצלונה - אשמח לשמוע את דעתך בנושא.
הרוב אומנם בוחרים ללון ברמבלאס אך אני חושש שבסופו של דבר זהו מיקום עמוס מדיי באנשים, רועש, ובסופו של דבר אין בו באמת משהו. אומני רחוב ופסלים אנושיים - זה נחמד אבל אני לא צריך לישון ליד זה ולראות את זה כל יום..

אני הייתי בגרסיה חצי יום,

רחוב מאד יפה עם מדרכה מגניבה.
לא נכנסתי לחנויות בגדים.
לנתי על הרמבלס וזה היה אחלה, זה מן הסתם תלוי איפה על הרמבלס תבחרו, אני לנתי ליד שוק הבוקריה וממש דקותיים הליכה מהרובע הגותי, זה היה מיקום מצויין עבורי. מן הסתם הוא לא בהכרח יתאים לכם כי סגנון הטיול שלכם שונה ותחומי העניין שלכם שונים. אני עושה שופינג באינטרנט, לא בברצלונה. לעומת זאת, התרבות המקומית כן מעניינת אותי. נראה שאתה רואה בה בעיקר מטרד...

אודרי11

New member
זארה זו דווקא דוגמא טובה..

בחנויות זארה במקומות אחרים בעולם, יש סחורה שונה, לפעמים יותר מעניינת, לפעמים לא מתאימה לאקלים הישראלי, אבל בהחלט אפשר למצוא פריטים מאד יפים...
בברצלונה עצמה תמצאו חנויות זארה עם סחורה שונה מחנות אחת לשנייה...

אני מסכימה ב-100% עם אבחנתך בפסקה האחרונה, זו בדיוק היתה

הרגשתי. נעים להסתובב פעם אחת, עדיף מוקדם בבוקר - ובעיקר בדרך לאתרים שסביבה, בארי גותיק, ארמון גואל, או לראות את בובות הענק שהם שומרים מאחורי זכוכית ומוציאים בתהלוכות שלהם - וזהו, שדרה יפה בעיקר בשעות הלא עמוסות. ממש לא חייבים ללון בה ומבחינתי אפילו עדיף שלא. בגראסיה אתה יכול לחוות גם אווירה מקומית. לא רק אבל גם.

גלגל4

New member
לא משנה, שני המקומות בסדר. אבל...

אם ברמבלה אז בחלק שקרוב יותר לכיכר קטלוניה.
החלק שקרוב יותר לנמל לא נעים בלילה...
(לנתי בעבר ב"ריבולי רמבלס",המיקום היה מצויין).
בכל מקרה יש תחבורה מצויינת ואתם תסתובבו בכל העיר.

גראסיה זה כיף גדול והייתי בוחרת בו על פני הרמבלאס בלי לחשוב

פעמיים. כך באמת עשיתי בביקור שלי בעיר ב-2011. אבל אני לא יודעת איפה ממוקמות חנויות האופנה. מקומות בילוי אכן יש בגרסיה והאווירה שם טובה ובינלאומית. כיף גדול והייתי לנה שם שוב.

למעלה