איזה חברת נסיעות מומלצת בתא?

im here7

New member
איזה חברת נסיעות מומלצת בתא?

אנו מחפשים חבילות וטיולים לוול, ואין לי נסיון בהזמנה לבד דרך אינטרנט ושילוב של בית מלון וטיסות. שום נסיון בזה .
אאלץ בשלב זה לפחות, להעזר בחברת נסיעות...

האם יש טיולים מאורגנים לאירופה הקלאסית, שהם פחות מ6 לילות? 3 לילות נגיד.?
נניח ושמעתי על מלון מומלץ והזמנתי דרך אינטרנט. באיזה אתר מזמינים טיסה ומה עושים אם אין טיסות פנויות לשם שחופפות למתי שאתה אמור להגיע למלון, וכבר הזמנת מלון?

דניאלה1311

Active member
מנהל
מזמינים מלון שניתן לבטל ללא קנס
אחרי זה מחפשים טיסה, למרות שהפוך אולי יותר כדאי בדרך כלל.
&nbsp
טיול מאורגן ל-3 ימים? לא נראה לי ששווה יהיה לחברת תיירות לארגן טיול כל כך קצר.
מה הבעיה להזמין טיסה ל-3 ימים ושלושה לילות מלון? בטח אם הכוונה לעיר גדולה
שיש בה מבחר עצום של בתי מלון.
&nbsp
לא צריך שום נסיון.
תחליט לאן אתה רוצה לטוס, פתח אחד ממנועי החיפוש (ראה שרשור בדף הזה בענין מנועי חיפוש טיסות השרשור של אורלנדה), חפש טיסה, תבדוק היטב לפני שאתה משלם בכרטיס אשראי שזו הטיסה הנכונה, ביום הנכון לכיוון הנכון וחזרה. אחרי זה תזמין מלון.

im here7

New member
ואיך יודעים מתי היא נוחתת שיהיה מותאם לזמן שהתחלתי

לשלם כבר על החדר במלון? על כל טיסה רשום כמה שעות טיסה היא?
ושמעתי על מקרים שהזמנת חדר במלון דרך אינטרנט לבד, ואז באת ואין חדר או שאין הזמנה. :)
מה הכי בטוח לעשות? זה די מבאס ומבלבל שכל זה לא דברים וודאיים.
&nbsp
אנחנו גם ככה לא אנשים שנוסעים. זה פעם בעשר שנים. אני מנסה להיזהר שלא להתבאס על הטיול החצי ראשון אחרי המון זמן..
:) למזער נזקים נגיד..
&nbsp

דניאלה1311

Active member
מנהל
יש כמה אפשרויות
באתרים בגדולים והאמינים כמו בוקינג, אקספדיה, הולטז.קום
אתה חייב להשאיר מספר כרטיס אשראי לבטחון, אתה לא משלם עד שאינך
שוהה במלון. בוקינג הוא אתר שהכל גם נמצא בעברית כך שאין בעיה
לא להבין מה נאמר.
&nbsp
יש צמד מילים שכדאי שתלמד מראש לפני הזמנת טיסה או מלון
non-refundable כלומר אם אתה מזמין חדר במחיר זול זה אומר שכן, התשלום כבר הורד מחשבונך וגם לא תקבל החזר אם תבטל, כנ"ל לגבי טיסה.
לכן, אם אינך בטוח לגבי הזמנת המלון, תשלם קצת יותר ותוודא שכתוב שאפשר לבטל את המלון עד ליום ההגעה או יום לפני כן.
באתרים האמינים אין דבר כזה שתגיע ואין חדר. אבל אם אתה רוצה להיות בטוח, אז לאחר שתזמין חכה יום וצלצל למלון ותוודא שאכן יש הזמנה על שמך.
&nbsp
מה הכי בטוח לעשות? אם החשש כל כך גדול, אכן לך למשרד נסיעות. גם במשרד נסיעות עליך לוודא למשל שהמלון שאתה רוצה נמצא באזור שאתה רוצה למשל במרכז העיר ולא בחור נידח. שהטיסה יוצאת ונוחתת בשעות שאתה מודע אליהן.
&nbsp

dudi4321

Member
לאחרונה נעזרתי מצויין ב2 האתרים הנפוצים

טיסה בskyscanner
מלון ב booking
אפשר גם באתרי החברות עצמן כמו איזיג'ט או אל על, ארקיע וכו'.
גם את המלון שתבחר כנס לאתר המלון ומשם לעשות את ההזמנה.
ישנם פרטים חשובים. כשנוחתים בשדה התעופה יש שעות נוחות ויש פחות. לפעמים זה מתבטא במחיר. וגם ההגעה משדה התעופה למלון שצריך לדעת עם איזו תחבורה באיזה מקום לעלות או להחליף רכבת או לרדת למלון. מלונות בלב העיר יקרים ובפריפריה זולים.
אחרי שמקבלים נסיון גם מקבלים תאבון. זהירות, זה ממכר.

im here7

New member
אם חשים ברע, לאן הולכים בכל מקום? למי פונים?

צריך ביטוח בריאות או משו כזה לכל מקום שנוסעים לעשות? איך עושים אם כן?

מה גודל התיק שמותר על המטוס? והאם הוא מספיק לטיול של שלושה לילות לאירופה נגיד?
ואכן, איך יודעים מהארץ, אם המלון נמצא בחור או במקום נוח משדה התעופה, כי לפי מפה לא יעזור לי כלום :). אני לא מכיר את הארץ שם כמו שמכיר את ארצי.

ו- מודיעין שם יגיד לי איך נוסעים למלון? ואיך מבררים אוטובוסים ומה מגיע לאן. נגיד ליעדים שראיתי שאני רוצה. במלון עוזרים בכאלה דברים בקבלה?
הבנתי שנהג אם רואה תייר ידפוק לו פי שלוש מחירים לכל כוון . גם בטיול עצמו..

איך מתקשרים משם לבטל כרטיס אשראי במידה ונגנב? חובה בעצם לעשות סים לשיחות בינלאומיות ולא רק ארציות?

אם נגנב כרטיס אשראי ולקחתי רק אחד, איך ממשיכים תטיול בלי כסף? מה עושים במצב כזה.כי נצטרך כסף לפחות לנסיעה במונית לשדה תעופה או משו כזה בחזורה..

דניאלה1311

Active member
מנהל
כן
כן צריך ביטוח בריאות ברגע שיש לך כרטיסי טיסה. איך עושים? יש לך סוכן ביטוח? תעזר בו.
אין לך סוכן ביטוח, אולי תעשה דרך קופת החולים שלך? אני לא רוצה לשלוח אותך לעשות חיפוש באינטרנט.

גודל התיק למטוס הוא עד 8 קילו ויש גדלים. תלוי בחברת התעופה והכל כתוב באתר של חברת התעופה. האם התיק מספיק? תלוי כמה תיקח איתך.

לא, במודיעין בשדה לא יגידו לך כלום. בארה"ב יש מודיעין בשדה, בארופה כמעט ולא ראיתי בשדות הגדולים שיש מודיעין. אחרי שתזמין מלון תראה במפה שלו איפה המלון נמצא. מונית למלון עלולה לעלות הרבה כסף, צריך לברר אם יש רכבת או אוטובוס. אם לא תיקח חאפר, כלומר תלך לתחנת מוניות בשדה סביר להניח שלא ידפקו אותך במחיר.

מה פירוש איך מתקשרים? אם אתה לוקח איתך סלולרי, רשום לעצמך בסלולר את מספר הטלפון של חברת כרטיסי האשראי הטלפון להודעות על אבדן/גניבה. שלושה ימים לא צריך סים, קח תכנית מהארץ. אבל עם כל חוסר ההתמצאות שלך בחו"ל, אולי תקנה בארץ סים.

אם נגנב כרטיס האשראי תמיד צריך שיהיה לך כסף מזומן איתך למקרה הצורך.

dudi4321

Member
תשמע. אם אתה טס לאירופה

תקבל את כל השרות הזה .
בלי קשר עושים ביטוח. למשל דרך קופת החולים שיפנו אותך לחב' ביטוח מטעמם.
קונים סים מקומי ומתקשרים לישראל או למספר שתקבל מהביטוח.
לוקחים גם מזומן שקונים מראש מחלפנים או בדואר.
לאיזו מדינה אתה רוצה לטוס ולבלות?

im here7

New member
אה..ואיך יודעים מה השעות הנוחות ולא נוחות בשדה?

ואגב, אני מריח ויודע שזה משהו שממכר אחכ, כמו שאמרת. .. ולא אכפת לי :)בכייף. ורצוי.

dudi4321

Member
כמו שאתה מזמין מלון באילת

וצריך לארגן מזוודה וכסף וכרטיס אשראי ולחפש מקומות בילוי ונניח טיסה אז גם מונית לשדה התעופה.
אין הרבה הבדל רק שבחול השפה שונה וצריך לשאול במודיעין או אנשים שאוהבים לעזור לתיירים.
כדי לחזק אותך, קח ספר טיולים או הכנס לאתר של המטייל ולמד והכן שעורי בית על המקומות שאתה רוצה לבקר.
גם מזמינים מראש כרטיסים למוזאונים דיסנילנד, טיולים מקומיים ועוד.
רצוי להכין קובץ אקסל עם כל הפרטים ולאן הולכים כל יום.
הכי כייף זה להדפיס את כרטיסי הטיסה ( האלקטרונים)
את הוואוצ'ר למלון ואת הזמנת הרכב מחברת ההשכרה.
לאחרונה עשיתי כזה טיול בקפריסין ו4 ימים של נהיגה בצד שמאל. חוויה בפני עצמה.
הכל נגיש באינטרנט.
אם תתקע באיזה שלב יעזרו לך גם כאן בכייף.

dudi4321

Member
בלילה או בסופי שבוע כמו יום שבת ויום ראשון

יש פחות אפשרויות בשדה התעופה. גם פחות אפשרויות לנסיעה ברכבת כי התדירות קטנה.
גם אם זה בעונת התיירות או מחוץ לה.
בעקרון הכל מתקתק כהלכה. הולכים לפי השילוט ומגיעים.
במרכזי הערים יש אוטובוסי תירים דו קומתיים לרוב עם הסברים באנגלית. בהרבה מקומות יש יראלים שלוקחים קבוצה לסיור רגלי של שעות ומאד מרתק. בברלין יש סיורים באנגלית בחינם ונותנים טיפ כי זה היה מקסים.

לאונידס

Active member
בוא נלך רגע לתכלס, לדעתי אין טעם בנסיעה של 3 ימים

לוקח זמן להגיע למלון בחו"ל ולהתארגן.
אתה לא מתורגל בנסיעה לחו"ל אז יקח לך גם זמן ללמוד להתמצא.
עד שתתחיל להבין איך ומה יעברו יום/יומיים ותצטרך לחזור.
&nbsp
מטייל מתורגל שהתכונן היטב מראש עשוי להפיק הנאה מנסיעה עצמאית חפוזה של 3 ימים, למטייל מתחיל נראה לי בזבוז זמן וכסף.

im here7

New member
אנחנו לא בענין של ללכת הרבה או לעשות מרתונים,יותר לנפוש קצת

ולנסוע במקום עצמו לכשני יעדים יפים.
לפני כעשר שנים הורי היו 6 לילות במאורגן לאיטליה , והם וכל הקבוצה ביום הרביעי רק חיכו כבר לעוף הביתה.
כי זה נהיה כבר כל יום אותו דבר להיות מתוזז לעוד ועוד מקום שנראים אותו דבר.
רצינו להימנע מזה בפעם הזאת..
אין לי ענין בדבר שחוזר עלעצמו ולא כל המקומות הם כאלה מענינים, להיות מתוזז אליהם בכלל . חח
זה יותר ענין של לנשום אויר ולראות מקום אחר, בשבילנו. לא לתקתק סתם מאה מקומות ולהתעייף. רק אם משהו באמת נעים ונחמד לנו. הרפתקונת. לא מרתון.

נניח שעשיתי ביטוח בריאות כמובן, וחש ברע למי פונים? לקבלה? לקופח שם?את מי שואלים?

אני רוצה שתהיה אפשרות לסקייפ חופשי (אינטרנט בעצם) ושיחות לארץ חופשי, ולא ככ הבנתי מהתשובות- האם הכי רצוי לעשות חבילה של המפעילה שלי במקרה הזה 012 מובייל,? או סים?

אני מחפש 3 לילות ארבע ימים בעצם. אולי 5 גג. אבל 6 ומעלה זה לא אנחנו.
יותר מזה זה יתיש אותנו ,אנחנו לא מהמתוזזים.

יעדים מושך אותנו אירופה קלאסית- שוויץ, שבדיה, אנגליה איפשהו, אירלנד מענינת אותי, סקוטלנד, כמובן שלעונה הזאת פספסתי נראה לי כי אנו סובלים מקור ועדיף בעונה שהכי "חם" שם :) באסה להסתובב עם מעיל כל הזמן בטיול.

מתי מראש כדי להזמין לשם טיסות?בעצם יוצא שבחגים הישראליים, תמיד יהיה קר שם...כשאני חושב על זה..? חלפנים ברחוב זה לא הקטע שלי..

לאונידס

Active member
אני חושב שאתה קופץ בין שאלות בלי קשר בין אחת לשניה

וחלקן אתה מקדים את המאוחר.
עוד לא נסעת וכבר אתה עסוק בסקייפ או באנא עארף? עכשיו עניתי על שרשור שנוגע בהוט מובייל, אולי שווה להביט ולראות אם ענו שם לפני שאתה מבקש שירות??
&nbsp
לשאלה ספציפית אני חושב שלשלושה ימים אין לך מה לצאת לחו"ל והסברתי למה, בטח לא שני יעדים
אם היו לך שאלות על ההסבר אז הייתי עונה אבל סתם לחזור עליו כי החלטת לא לקרוא אותו או לא להתייחס אני לא רואה סיבה.
לשאלה שלא שאלת אני חושב שאתה צריך טיול מאורגן. לא בראש שלך לקרא ולהבין תשובות שרשומות כאן בדף בפורום, בשבילך איטליה נסגרת אחרי 4 ימים כי הכל אותו הדבר. בשיטה הזו אני לא רואה איך אתה סוגר טיול.
הצעה שלי, לך לסוכנות נסיעות ותבקש מהם להמליץ לך על טיול. תבקש את החוברת של מסלול הטיול. לא שאני בונה על זה אבל אולי תקרא את המסלול.

אודרי11

New member
כן, הכי טוב סע לשבדיה ל- 3 ימים

שב שם יומיים אל תזוז, כדי שלא יהיה מצב שתהיה מתוזז יותר מידי, ואל תשכח מעיל שלא יהיה לך קר חס וחלילה, וביום השלישי תלכו לראות איזה ארמון, אבל אל תסתובבו יותר מידי שלא תתעייפו, אולי תסתכלו עליו מבחוץ, הכי טוב חח

im here7

New member
אה והשאלה הראושנה שלי, איזה חברות נסיעות בארץ מומלצות ?

שיעזרו לי לעשות סדר ולמצוא טיול טוב ?
אנחנו באזור תא רג.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אנחנו לא ממליצים על סוכני נסיעות
אין מקום בפורום לדיון על זה. אם יש סוכנים כאן שקוראים הם
יפנו אליך במסר. אבקש לא לחזור על השאלה הזו. לא קיבלת תשובה בפעם הראשונה
אז גם הפעם כנראה לא תקבל.

למעלה