והיום.. אמסטרדם:)

tomeriko t

New member
והיום.. אמסטרדם:)

היי חברים,
אתחיל שוב בתודה גדולה לאנשים הטובים פה בפורום שעוזרים לי לתכנן את הטיול המושלם.
אני נוסע כאמור באמצע אוקטובר ל16 יום ללונדון, פריז ואמסטרדם - 5 לילות בכל מקום. באמסטרדם יש לי 6 ימים מלאים מאחר והטיסה חזרה לישראל היא רק מאוחר בלילה.
היום אשמח לשמוע מכם טיפים על אמסטרדם - מקומות ששווה לראות - נופים, מרכזי קניות, מזויאונים, בתי קפה ומסעדות, פאבים וברים, אטרקציות לעשות שם, מקומות לצלם וכו'.
יש לי כבר רשימה דיי גדולה של מקומות אבל תמיד אשמח לשמוע עוד מחוויות אישיות שלכם - כיכר דאם, בית אנה פרנק, וונדלפארק, השוק של אלברט, מבשלת הייניקן, רייכמוזיאום, רובי החלונות האדומים, בית הכנסת הפורטוגזי, 2 בתי פנקייקים, קפה דה קלוס ועוד...
בנוסף אנחנו מעוניינים ביום או יומיים מחוץ לאמסטרדם לראות את התרבות המקומית, טבע, בעלי חיים, נופים - אשמח לשמוע איפה מומלץ לבקר(בתחבורה ציבורית, אנחנו נהיה ללא רכב). שמעתי שיש פארק קופים מאוד גדול, יש את כפרי הדייגים, חיטהורן...אשמח לקבל המלצות.
תודה לכולם על העזרה ושבת שלום:)
תומריקו

רייקסמוזיאום ומוזיאון ואן גוך הם מקומות שלא כדאי לפספס

שניהם נפתחו מחדש לאחרונה לאחר שיפוצים. אבל אמרת שאתם לא חובבי אמנות גדולים אז לשיפוטך. נראה לי שציורים של רמברנדט צריך לראות פעם בחיים.

tomeriko t

New member
מאחר ובפריז ובלונדון

כמעט ולא נעשה מוזיאונים, הגיע הזמן פה לעשות קצת יותר ברגוע....

אודרי11

New member
נורא מוזר לי..

העניין הזה שאנשים משתמשים במילה "נעשה", נעשה מוזיאון, נעשה מגדל אייפל...כאילו מה נסגר איתכם?
זה כאילו שאתם אומרים: נלך ונעשה V ...

אבל זו אני...

אודרי11

New member
לא חשבתי על זה אורלנדה...

עדיין נראה לי מוזר בעברית....אבל שוב, אמרתי שזו אני ..לא חובה שזה יפריע לאחרים.

נשמונת3

New member
כרטיסים למוזיאון אנה פרנק

כדאי מאד להזמין באינטרנט, ואז נכנסים בלי תור, אחרת נאלצים לחכות בתור ענקי. הביקור במוזיאון הוא חוויה מטלטלת.

tomeriko t

New member
להזמין מעכשיו ליום ספציפי?

או שאפשר אפילו באותו יום או יום לפני?
תודה:)

נשמונת3

New member
כרטיסים לאנה פרנק

אנחנו היינו ביוני השנה והנסיונות שלנו להזמין כרטיסים מהארץ שבוע מראש, כשלו. המשכנו לנסות באמסטרדם והצלחנו יום לפני. לא יודעת למה נתקלנו בקשיים.

dror2311

New member
אפשרות אחרת וממש לא אידיאלית

לחפש כרטיסים שכוללים כניסה לבית וגם סיור ע"י סוכנים וחברות חיצוניות.
החברות הללו קונות כמויות נכבדות של כרטיסי כניסה ולכן תייר בודד מתקשה למצוא כרטיסים בבית עצמו גם שבועות ארוכים לפני ההגעה.

למעלה