ברלין

• פותח הנושא mtmt5
  • פורסם בתאריך

mtmt5

New member
ברלין

היי,
אנחנו מתכננים לטוס בעוד חודש לברלין ל5 ימים. חיפשתי חבילות נופש ואנחנו מחפשים מלון טוב באזור האלכסנדרפלאץ שקרוב לתחנות רכבת.
יש למישהו המלצה על מלון ספציפי?
בינתיים שמתי את העין על 2 מלונות - INDIGO BERLIN ALEXANDERPLATZ או HOLIDAY INN BERLIN CENTER ALEXANDERPLATZ
מישהו היה/מכיר/שמע?

בנוסף, הטיסות הם דרך berlin air - מישהו טס איתם ויכול לתת חוות דעת?
יש גם טיסות דרך astra - מה עדיף??

ושאלה אחרונה, הבנתי שיש 2 שדות תעופה שאחד מהם ממש קטן וצפוף.
מישהו יודע איזה מהם? והאם כזה נורא לנחות ולהמריא ממנו?

תודה !!!!

dudi4321

Member
שדה התעופה הגדול שונפלד

הנסיעה ממנו למרכז ברלין גם לא כל כך ישירה ונוחה. אבל סביר בהחלט. כי בלוח זמנים צריך להחליף בין הS והU וללכת ברגל לא מעט בשדה התעופה.
את השני טגל אני לא מכיר.
בכל מקרה הסדר וההתמצאות מצויינים רק שהכיתוב בגרמנית.

אני נחתתי והמראתי חזרה לארץ משדה התעופה טגל

בברלין. זה שדה התעופה הקטן יותר. היה בסדר גמור לטעמי. לא הרגשתי שהוא צפוף או משהו כזה.

אודרי11

New member
נחתנו והמראנו משונפלד..

לא הרגשתי שהוא גדול במיוחד , נחתנו, היציאה היתה מאד קצרה להליכה, צ'יק צ'ק יצאנו, לקחנו מונית והגענו למרכז העיר...קצת רחוק מהעיר, אבל לא משהו היסטרי.
אני גם לא חושבת שיש בעייה להמריא ולנחות משדה תעופה קטן, כבר נחתנו בשדות תעופה קטנים, בקורפו הוא קטנטן, גם ברודוס, בפרבזה, ביוון, הטרמינל נראה כמו הצריף של תמרי, והמסוע של המזוודות נמצא בחוץ...עדיין הסתדרנו מצויין.
בשונפלד יש גם רכבת משדה התעופה, מגיעה לתחנת רכבת ZOO , שהיא מרכזית וקל להגיע ממנה לכל מקום...אנחנו לא רצינו להסתבך, שני מבוגרים, אחרי טיסת בוקר מוקדמת, עייפים לאחר לילה בלי שינה, העדפנו לקחת מונית ולנסוע למלון, התקציב למונית הוא חלק מתקציב הטיול, לא עושים מזה עניין.
הבנתי שטגל קרוב מאד לעיר, כך שמונית יוצאת ממש זול.

צביקה101

New member
אייר ברלין נוחתת בטגל

החברות הישראליות נוחתות בשוננפלד. שניהם שדות קטנים. טגל מאד קטן אבל קרוב יותר לעיר. משניהם אין בעיה להגיע לעיר לכל מקום.

למעלה