שאלה בקשר לבית מלון בניו יורק

נוריתי11

New member
שאלה בקשר לבית מלון בניו יורק

שלום,
אנחנו נטייל בניו יורק כשבוע ימים, שלישית מבוגרים.
מצאנו שני בתי מלון שמתאימים לנו מבחינת הכיס
האחד - Hilton Garden Inn New York/Manhattan-Chelsea
והשני - Four Points by Sheraton Midtown - Times Square
הטיול יתקיים רק בניו יורק עצמה, מבלי לצאת, היות וזה הביקור הראשון שלנו והזמן הקצר.
מה דעתכם, על איזה מלון ללכת? או שיש לכם הצעה אחרת?

iris mom of two

New member
המלונות עצמם שניהם של רשתות טובות

לא הייתי באף אחד מהם, כך שאני אגיב רק על המיקום.
&nbsp
טיימס סקוור, מאד מרכזי. לדעתי בשנים האחרונות התחיל לחזור לסורו, ולא יהיה הרבה זמן לפני שממש לא יהיה אפשר להיות שם. אבל בינתיים זה אזור שעדיין בטוח, אבל מאד רועש ועם דמויות לא נעימות.
&nbsp
chelsea, יותר בדרום האי, יותר באזור נקי, אבל שמשתפר, ועולה ברמה. המון פאבים קטנים, מסעדות, ומקומות לבלויי לילה. יותר שקט מטיים סקוור, פחות מרכזי, פחות אופציות של סבווי

נוריתי11

New member
מאוד חשוב לנו הביטחון והשקט

זה ממש מטריד אותי...
חשבתי שהטיימס סקוור איזור בטוח.. יש שם בתי מלון מאוד פופולאריים שרבים נוהרים אליהם..למשל הקראון פלאז'ה, שאותו ממש רציתי אך הוא יקר מאוד עבורנו.
השאלה אם בצ'לסה, בטוח להסתובב בשעות הערב המאוחרות, כשיוצאים לאנשהו או בחזרה למלון...
תודה על התייחסותך

iris mom of two

New member
שניהם אזורים בטוחים

טיימס סקוור בתהליך ירידה. אני זוכרת לפני 12 שנים היה שם ממש נקי בלי הומלסים בכלל. היום זה כבר לא ככה, אבל יש את המדרגות, וללכת בלילה זה לא ממש בעייתי, אבל פחות נעים ממה שהיה לפני עשור.
&nbsp
צ'לסי בהחלט בטוחה. הסתובבתי לא מעט בניו יורק בלילה. בעיקר עם אחותי, לפעמים עם הבת, לעתים פחות קרובות עם בעלי (הוא לא אהוב את ניו יורק, ואני נוסעת לבד). איפה שיש מלונות טובים, בטוח. אבל מרגישים את ההבדל ממה שהיה לפני עשור. לעומת זאת זה לא כמו שזה היה לפני 30 שנים שטיימס סקוור היה אזור מסוכן.
&nbsp
בואי נגיד ככה, אני לא אמצמץ אם הבת שלי תרצה לצאת בלילה בשני המקומות.

נוריתי11

New member
תודה! האם יש מהמלון בצ'לסי

תחבורה ציבורית לכל האטרקציות בניו יורק??? חשוב לי שנוכל לחזור למלון מאוחר בלילה, ולא במונית.

iris mom of two

New member
יש, אבל כמו שכתבתי למעלה, פחות אפשרויות

ומרחק של שלושה בלוקים. לא משמעותי במונחי ניו יורק.
&nbsp
בקצור תהיי מרוצה משניהם.

הייתי ב NY לפני שנה ולנתי בטיימס סקוור

הרגיש לי בטוח מאוד - בלי שום חשש.
דווקא בגלל שהאיזור עמוס בתיירים ובחנויות - הרחובות הומים אדם בכל שעה שהיא, ככה שאין חשש ללכת לבד ברחוב גם באמצע הלילה.
בניגוד לביקור קודם שלי, לפני המון שנים, הפעם לא ראיתי הומלסים ברחובות.
ובכלל - בטיימס סקוור יש כמה וכמה תחנות של קווים שונים של הרכבת התחתית - אז זה מאוד נוח.
בצ'לסי לא הייתי בשעות הערב והלילה...

נוריתי11

New member
ולכן החלטתי להזמין

את המלון פור פוינטס בסקוור טיימס....מקווה שיהייה בסדר...
תודה לעונים!!

למעלה