עזרה במסלול אירופאי

king iverson

New member
עזרה במסלול אירופאי

היי
אני מתכנן לטוס בסוף ספטמבר לאירופה. בגלל שיקולים מסויימים, אני מתחיל בברלין ומסיים באמסטרדם. באמצע, יש לי 4-5 ימים לטיול ביניהן ואני מתלבט מה לעשות בהם.
אני סטודנט צעיר, אעשה את הטיול לבד או עם חבר ואין לי בעיה להשכיר אותו במידה וצריך.
שמעתי שלוקסמבורג מדהימה. היא אמנם לא על הדרך אבל לפי מה שראיתי במפות אפשרי להגיע אליה. מה אתם אומרים? המלצה אחרת?

תודה

דניאלה1311

Active member
מנהל
אם המטרה לטייל אז תשכור רכב וסע לטייל
ברוב הפורומים הזרים כמו טריפאדוויזר אנשים מנסים להניע את המבקשים
לנסוע ברכב מלעשות את זה אלא לקחת רכבת. אבל אם ממש בא לך אז
יש לי שתי הצעות:
אני חושבת שלוקסנבורג זה סיבוב גדול ומיותר
ללוקסנבורג מספיק יום אחד, אבל, זה תלוי בך.
לקחת רכב בברלין ולהחזיר באמסטרדם יקר מאד.
אני אתן לך רשימת ערים, חלק מהן דורשות סטייה מהדרך לאמסטרדם. תסתכל במפה, תראה מה נראה לך ומה לא. למשל:
בראונשוויג-הנובר-מונסטר-המלין, או קצת דרומה לייפציג (והאזור לידה כמו האלה, ינה, ווימאר, ארפורט.
אפשרות שניה: אם ממש בא לך לטייל ללוקסנבורג אז סע ברכבת לאמסטרדם קח משם רכב רד לבלגיה ולוקסנבורג וטייל בבלגיה יומיים יום לוקסנבורג וחזור עם הרכב לאמסטרדם.

king iverson

New member
היי

הסיבה שאני רוצה להגיע ללוקסמבורג נובעת בין היתר מכך שהייתי ברוב היעדים במערב אירופה (גרמניה - 3 פעמים, בלגייה פעמים, צרפת - 4 פעמים) ולכן אני מחפש יעד חדש. אם יש בגרמניה איזו עיירה מלהיבה שאת ממליצה עליה - אני אשמח לקרוא ולשקול. המטרה היא לא סתם לעבור את הדרך מברלין לאמסטרדם אלא לראות יעדים מעניינים בדרך.

דניאלה1311

Active member
מנהל
מסלול מוצע
אם כך הייתי מציעה לך לא עיר/עיירה אחת אלא רצף של ערים/עיירות ואתה תחליט כמה זמן תשאר בכל מקום:

לרדת מברלין לליפציג, לעצור בלייפציג (שווה) חצי עד יום מלא אולי עם לינה? לנסוע משם לאחת מהשלוש ינה, ווימאר או ארפורט (מה שתרצה ומה שתספיק) להמשיך דרום מערבה על אוטובאן 4 שהופכת ל-40 ו-45 עד לקובלנץ. לעצור בקובלנץ, שווה ביקור (המפגש בין הריין למוזל) ומשם לנסוע לטרייר (שווה) שהיא ממש כמה קילומטרים לפני לוקסמבורג וכמובן ללוקסמבורג. אני חושבת שיחד עם הנסיעה חזרה להולנד 4 ימים אולי יספיקו - בקשי. תצטרך לנסוע ולתכנן, המרחקים גדולים. מברלין לקובלנץ זה אמנם רק כ-610 קילומטר, אבל יש די הרבה ערים/עיירות בדרך. מלוקסמבורג חזרה לאמסטרדם 411 ק"מ.

anaty69

New member
גם הגעה לוקחת זמן.

אפשר להגיע ללוקסמבורג אבל זה דורש המון זמן - ממש לא 4-5 ימים אם אתה לא רוצה לבלות את כל הטיול בנסיעות ממקום למקום. היא רחוקה מאד מאד מהכיוון שלך. ממליצה לך למצוא משהו שהוא כן בדרך.

לאונידס

Active member
אני מציע שלפני שאתה קובע מסלול ל 4 ימים

תבדוק אם היעד, לוקסמבורג, מדהימה גם לך ולא רק למישהו ששמעת ממנו משהו.
שלא תגלה שסובבת טיול שלם סביב יעד שלא ממש עושה לך את זה.

למעלה